Įkraunama...
Įkraunama...

"Dvarelis", buvęs 36-tasis vaikų darželis

QUOTE(Zajoncek @ 2007 03 03, 15:04)
oi, kaip nusigrudo musu temute  4u.gif  vis dar laukiam labai laukiam mamyciu ir teveliu komentaru  ax.gif


tai, kad mazokai cia musu kol kas smile.gif .... gal gripai pakirto g.gif lotuliukas.gif

be to darzelis geras, jokiu sensaciju , ner ka diskutuot biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajoncek @ 2007 01 16, 15:28)
na tas vaizedelis kai vaikiukai ratu sedi  tai  doh.gif  turejo but... siaubas kazkoks. tikekimes kad kazkiek pasikeite padetis. o apie ta takeli link finikulieriaus tai zinau, bet gal vaikiukai iki ten neleidziami nueiti? nes vat man kazkaip  tas darzelis patinka del lauko aplinkos labiau nei antanavos gatvej... cia as nekalbu apie vidaus politika, tik apie aplinka, nes pati eidavau i antavos darzeli pusseseres pasiimti, tai jo kiemas tarp daugiaauksciu, tad pamenu puikiai kaip vakarop ten rinkdavosi paaugliai tikrai ne "pasisupti supynese"... bet to jis toks pereinamas, juk kiti trumpina kelia nuo veiveriu gatves link daugiaauksciu butent per darzelio kiema.. tad man ten kazkaip nesaugu labai pasirode. na cia irgi ne vakar buvo, juk pusesere jau 8-oke  ax.gif
bet dekui labai uz issakyta patirti 36-ajame darzelyje,
tikiuosi atsiras daugiau mamyciu galinciu kazka papasakoti?  4u.gif  drinks_cheers.gif


Mano vaikiukas lanko si darzeli. Tiesiog saunus visas darzelio kolektyvas. Man svarbiausia ,kad vaikui yra tikrai gerai.
Atsakyti
QUOTE(rasyv @ 2007 03 18, 20:02)
Mano vaikiukas lanko si darzeli. Tiesiog saunus visas darzelio kolektyvas. Man svarbiausia ,kad vaikui yra tikrai gerai.



aciuks.gif smagu išgirsti nors vieną tikrą nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyv @ 2007 03 18, 20:02)
Mano vaikiukas lanko si darzeli. Tiesiog saunus visas darzelio kolektyvas. Man svarbiausia ,kad vaikui yra tikrai gerai.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidula @ 2007 02 19, 12:18)
Sveikos abi mamytės, žiūriu nėra kam daugiau įsiterpti tai parašysiu aš savo nuomonę. Buvau  ir aš užregistravusi savo vaiką į tą darželį, bet taip jo aš ten ir nenuvedžiau, dabar jau  metus lankom Antanavos g-vėje, ir esu tuo labai patenkinta, yra visokių burelių užsiėmimų. O šis darželis mane atbaidė todėl, kad didelės pakankamai grupės, jis man pasirodė šaltas ir dar vienas dalykas. Savaitinis darželis, nežinau kokie tėvai galėtų palikti vaiką savaitę darželyje...... tad yra tokia tikimybė, kad daugiau yra asocialių vaikų. tai va mano tokia nuomonė 4u.gif


Nesamone ,kad si darzeli lanko daugiau asocialiu seimu vaikai . Mes ji lankome .
Kad darzelis savaitinis nebutina palikti visai savaitei. o kitiems zmonems dirbantiems pamainini darba yra tikrai labai geras prisitaikymas prie darbo ir vaiko. Daugelis si darzeli lanko rekomenduoti jau lankiusiu mazu zmogiuku teveliu.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2006 09 22, 21:55)
užrašėme 2.gif į 36-ąjį Kauno darželį. gal kieno nors vaikiai jį lanko? kokios nuomonės? bent mums įspūdis labai geras, bet tebuvome kelioms minutėms užėję, mažius dar po pusantrų metų tik eis. verta?


Na nezinau, nezinau...
As ir gi gyvenu tam rajone. Bet as gal geriau vesciau i Aleksoto darzeli-mokykla(Jis dirba iki 18.30). Man ten tevu ir vaiku kontingentas priimtinesnis. Zinau kelias seimas schmoll.gif , kurios palieka savo vaikus 36-ame...
Atsakyti
QUOTE(vairuotoja @ 2007 03 31, 00:39)
Na nezinau, nezinau...
As ir gi gyvenu tam rajone. Bet as gal geriau vesciau i Aleksoto darzeli-mokykla(Jis dirba iki 18.30). Man ten tevu ir vaiku kontingentas priimtinesnis. Zinau kelias seimas schmoll.gif , kurios palieka savo vaikus 36-ame...


Na, manau pasigilinus visuose darzeliuose rastum kas nepatinka.
Atsakyti
dar vienas bendradarbis sakė, kad anūkas į šį daržą eina, tai labai patenkinti smile.gif
o Antanavos darželio vedėja labai neigiamą įspūdį paliko
schmoll.gif
Atsakyti
Neperskaičiau visos temos, tai nepykit, jei kartosiuosi 4u.gif
Aš vedu saviškę į šitą darželį mirksiukas.gif
Turbūt kaip ir kiekviename darželyje yra ir pliusų, ir minusų, bet visumoje man ganėtinai priimtinas tas darželis thumbup.gif
Labai patinka, kad darželis yra mažas, ir visos auklėtojos, net "didžiukų" pažįsta visus vaikučius. Tokių vaizdelių, kaip pasakojo kažkuri mamytė apie ratu sėdinčius ir negalinčius imti žaislo vaikus, tikrai nėra doh.gif Kadangi pati gyvenu nuo mažumės Aleksote, pažįstu labai daug vaikų, lankiusių šį darželį. Ir visi jie išaugo fainais vaikučiais, visi neturėjo darželiui jokių nusiskundimų, dauguma jų net patys prašydavo, kad leistų tėvai nakvoti darželyje kartu su kitais vaikais (na čia didesnieji, maniškė dar apie net pagalvoti negali lotuliukas.gif )

Jei reikia atsiliepimų, prašom klauskit thumbup.gif

Beje, dėl auklėtojų - mažiukų grupėje yra 2 - viena žiauriai nuostabi auklėtoja, kita irgi gera, gal truputį griežtesnė.
Šeimininkutė - irgi labai faina moteris.

Vyresnėlių auklėtojos labai nepažįstu, bet kiek klausiau savo mergičkos, jai ji irgi patinka.
Labai nuostabus žmogus yra darželio vedėja thumbup.gif

Kas nelabai patinka man, žmogui, kuris nuo tradicinio tikėjimo yra laaaaaaaaabai stipriai atitrūkęs, tai, kad pas vaikučius į savaitę kartą ateina vienuolė iš šalimais esančio vienuolyno ir pasakoja apie gyvenimą, Dievulį. Šiaip gal ir gerai, gražių dalykų turbūt pasakoja... Ir vaikai nežinau ar dažnai, ar kaskart, bet prieš valgydami meldžiasi, maldelė paprasta, kažkas į tai " Ačiū tau Dievuli už maistelį ir t.t." Kažkada maniškė suskėlė prieš valgį doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuka: 12 balandžio 2007 - 15:15
ačiū už nuomonę friends.gif na, dėl maldelės kaip nors ištversime, nors aš irgi absoliučiai netikinti.
dar kitas klausimas : auklėtojos vis augina savo grupes ar keičiasi?
Atsakyti
Smalsučių grupės auklėtojos užaugina vaikučius iki žiniukų grupės, kurioje jau vaikučius pasitinka kitos auklėtojos.
Auklėtojos dirba kas antrą dieną, vieną dieną viena, kitą - kita.

Dar pamiršau paminėti, kad darželio vedėja yra logopedė, tai jei vaikutis turi kokių kalbos sutrikimų, ji juos taiso.
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2007 04 12, 16:49)
Dar pamiršau paminėti, kad darželio vedėja yra logopedė, tai jei vaikutis turi kokių kalbos sutrikimų, ji juos taiso.



darzelio vedeja - logopede? bigsmile.gif mes kai buvom apsiziureti, tai rode atskira kabineta kur logopede dirba, bet sake, kad ji ateina atskirai
Kaip yra is tiesu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaVil: 13 balandžio 2007 - 15:03