Įkraunama...
Įkraunama...

LAKME priemonės plaukams

juo...senai jau svajojau apie Lakme....bet pagaliau nusipirkau. ten toks sampuniukas pazeitiem plaukam su papajom ir t.t. revitalizing, hair repair... kA AS GALIU PASAKYT? zinokit nieko gero. gerai kad balzamo ir kaukyciu nepirkau, o tai buciau prasikeikus. yra daug geresniu priemoniu plaukucimas. o galvojau, kad Lakme tai labatorijose kuriama kosmetika...gali buti, bet ji man nelabai tiko ir patiko blush2.gif
Atsakyti
O kokios mazdaug kainos kaukiu, balzamu ir pan ? blush2.gif
Atsakyti
Zinok kainos tikrai neatitinka kokybes schmoll.gif sampunai ir balzamai mazdaug apie 17 lt, ampules viena apie 10 lt, tik kauke manau tikrai nebloga ir palyginus dar kaina nesikandzioja - apie 26 lt. dabar nusipirkau kiausinini margaritos sampuna ir dziaugiuosi neatsidziaugiu koks jis geras palyginus su lakme, o apie kaina tai isviso patyliu blink.gif smile.gif
Atsakyti
Naudojau "Lakme" maitinamąją plaukų kaukę, tai kvapas malonus, bet sunkokai išsiplauna. Kadangi kaukę reikia laikyti 10 minučių, o po to išskalauti plaukus, tai man ir po gerų 15 minučių skalavimo, kai atrodydavo, kad kaukė jau nusiplovė, išdžiūvę plaukai greitai susiriebaluodavo. Nežinau, ar čia mano plaukai taip į kaukę reaguoja, ar aš ją kažkaip ne taip naudoju. sad.gif
Atsakyti
turiu Lakme firmos losijoną sausiems plaukams, man jis patinka ir dar neblogai kvepia. smile.gif tepu kiekvieną dienukę sausus plaukų galiukus tai truputi mažiau lūžinėja
Atsakyti
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad Lakmes ampulės nuo plaukų slinkimo tikrai geros good.gif ir labai veiksmingos
Kitų priemonių nebandžiau
Atsakyti
O kur dabar prekiaujama Lakme priemonėmis plaukams? Anksčiau pirkdavau Eurovaistinėse, dabar pagalvojau, kad vėl norėčiau įsigyt, o Eurovaistinėse nebėra...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 09, 10:10)
O kur dabar prekiaujama Lakme priemonėmis plaukams? Anksčiau pirkdavau Eurovaistinėse, dabar pagalvojau, kad vėl norėčiau įsigyt, o Eurovaistinėse nebėra...

yra FARMOS vaistinese
Atsakyti
Va as tai labai norejau lakme kaukyte plaukams isbandyt, bet pasiskaicius komentarus,tai jauciu teks kokia kita nusipirkt,gal is selective firmos
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 09, 10:10)
O kur dabar prekiaujama Lakme priemonėmis plaukams? Anksčiau pirkdavau Eurovaistinėse, dabar pagalvojau, kad vėl norėčiau įsigyt, o Eurovaistinėse nebėra...

CAMELIA vaistinėj, esančioj "EUROPOJE" tikrai yra. biggrin.gif
Atsakyti
o yra koks geras šios firmos atstatantis šampūniukas? ax.gif
kokia maždaug kaina? smile.gif
Atsakyti
Ne karta esu dejusi chemini susukavima, tad nepagailedavau pinigu ivairiom priemonem. Lakme galiu pasakyti, tikrai geri sampunai. Esu naudojusi pazeistiems plaukams, tai plaukai isties labai svelnus pasidaro. Dar pries susidedant chemini, plaukai labai riebaluodavosi, tai naudojau riebiems plaukams - tikrai super. Kaukiu ir ampuliu nebandziau.

Kazkas cia klause sampuno kainos. Tai sampunai kiek pamenu ~ 17 lt
Galva plaunu kasdien, taciau be galo ilgai naudojasi. (plaukai siek tiek zemiau peciu).
Atsakyti