Įkraunama...
Įkraunama...

LAKME priemonės plaukams

QUOTE(Smilgel @ 2006 02 08, 17:56)
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad Lakmes ampulės nuo plaukų slinkimo tikrai geros good.gif ir labai veiksmingos

Bandžiau jas prieš kokius tris metus, tai labai labai patiko rolleyes.gif,
užteko 2-iejų!
Dar naudojau šampuną sausiems plaukams - thumbup.gif ,
nereikdavo jokių balzamų.
O šampuno slenkantiems plaukams antrąkart jau schmoll.gif

Atsakyti
As tai esu naudojusi sampuna nuo plauku slinkimo -tikrai labai pagelbejo, man patiko, o vat balzamai nelabai - nesuminkstina plauku taip, kaip man noretusi, vistiek lieka kaip pakulos blink.gif O sampunas tai thumbup.gif
Atsakyti
Labai noriu pabandyti Lakme sampuniuka nuo slinkimo ir ne tiek, kad plaukuciai siek tiek slenka, bet kad daugiau nauju prisiauginti unsure.gif
Atsakyti
as naudojau sios firmos sampuna nuo plauku slinkimo ir man jis labai patiko ir tiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 02 10, 11:40)
o vat balzamai nelabai - nesuminkstina plauku taip, kaip man noretusi, vistiek lieka kaip pakulos  blink.gif

verysad.gif man taip pat. kauke ir tik pirmas savites efekta parode. naudojau ir purskikli- tai siaip sau. kiek pamenu ir sampuno neisbaigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stilla @ 2006 02 09, 11:26)
Va as tai labai norejau lakme kaukyte plaukams isbandyt, bet pasiskaicius komentarus,tai jauciu teks kokia kita nusipirkt,gal is selective firmos

O kur perki Selective? blink.gif
Atsakyti
Isigijau blink.gif Efektas visai nieko gero verysad.gif Plaukai susiriebalavo jei ne ta pacia diena, tai ant kitos dienos baisiai atrodo blink.gif Jau geriau kaip ir seniau naudosiu saviski BIO pliusa. unsure.gif
Atsakyti
Selective yra Urmo bazese vakaru rampoj 1 sandely, jei ieisit nuo kond.fabriko puses, tai po desine didelis skyrius.Ten yra ir Lakme ir siaip daug visko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 02 20, 18:31)
Selective yra Urmo bazese vakaru rampoj 1 sandely, jei ieisit nuo kond.fabriko puses, tai po desine didelis skyrius.Ten yra ir Lakme ir siaip daug visko. 4u.gif


gal ten ir kainos mažesnės? ax.gif
Atsakyti
Gal ir mazesnes smile.gif Negaliu tiksliai pasakyti,nes nezinau, kiek kitur kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2006 02 20, 18:35)
Isigijau blink.gif Efektas visai nieko gero verysad.gif Plaukai susiriebalavo jei ne ta pacia diena, tai ant kitos dienos baisiai atrodo  blink.gif Jau geriau kaip ir seniau naudosiu saviski BIO pliusa. unsure.gif



Reikėjo pirkti ampules mirksiukas.gif Vienas dalykas, jos daug veiksmingesnės, nei šampūnai, kurių efektų (t.y.stapdančiu plaukų slinkimą) aš praktiškai netikiu, o kitas dalykas, jos visiškai neriebaluoja plaukų ir kvepia labai maloniai, o ir rezultatų ilgai laukti nereikia bigsmile.gif Man, pvz., slinkti nustojo po poros kartų naudojimo, o po 1,5 - 2 mėnesių kirpėja juokėsi iš mano naujai augančio ežiuko tongue.gif
Atsakyti
siaip lakme yra is pigiuju kosmetiku. Bet mano paz klirpeja gyre ju smpunus .
Atsakyti