Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisiversti sportuoti?

Kaip jus save priverciate sportuoti,kazkaip vis neprisiruosiu,tai laiko nera ,tai jegu.
Atsakyti
Aš čia kažkada skaičiau, kad reikia taupyklę įsigyti ir po kiekvieno pasportavimo įsimesti po pinigėlį. Truputėlį padeda. smile.gif Ypač kai gerai pasportavus, nebetinka rubai:), iš taupyklės pinigus ir naujų drabužių į parduotuve.
Atsakyti
Kiek bandziau sportuoti namuose, tai tas "sportas" trukdavo savaite, na, maksimum dvi. O po to ir vel kiti reikalai tapdavo svarbesni.

Beje, zodi "sportas" i kabutes paemiau ne siaip sau. Kai syki po dvieju savaiciu strapaliojimo namuose nuejau i aerobika, tai pasirode, kad as namie suda maliau. Nes po pirmos treniruotes sporto saleje vaiksciojau kaip iszaginta, skaudejo ir tuos raumenis, kur maniau, jog ju net nera. Tuo tarpu po pirmojo pastrapaliojimo namuose raumenukus tik vos vos maude.
Atsakyti
QUOTE (ramaske @ 2004 09 11, 16:11)
Kaip jus save priverciate sportuoti,kazkaip vis neprisiruosiu,tai laiko nera ,tai jegu.

Reikia kuo ryskesniam apsvietime, atsistojus nuogai pries veidrodi pradet save apziurinet laugh.gif Siaip tai, zinodama savo valia, paprasiau, kad vyras i subine ispirtu, jei pradesiu atsikalbinet smile.gif O paskui, kai pradeda matytis rezultatai, jokio stimulo issigalvot nebereikia smile.gif
Atsakyti
Jei nori sportuoti, tai pirmiausia ismesk is galvos zodi "PRISIVERSTI". Tiesiog yra daug sporto rusiu (aerobika, treniruokliai, baseinas, AQUA, tenisas, ciuozimas, rieduciai, sokiai, begimas, skoshas ir t.t.), klubu ar pagaliau treniruokliu, kuriuos galima namie tureti. Ir tikrai galima issirinkti kas tau patiktu, teiktu malonuma. Tikrai manau, kad netik sokolodu ir saldumynu naikinimas teikia malonuma wink.gif Kaip vienas protingas zmogus pasake, gyvenimas per trumpas, kad darytum tai kas nepatinka.
Taigi, pasirink tai kas tau patiktu, ir dziaukis gvenimu, sutvirtejusiu, stangriu savo kunu wink.gif
Atsakyti
Per Rusijos TV laidoje "Bolšaja stirka" pasakojo, kaip viena tokia motera pasiryžo mesti svorį. Ji nuėjo pas dietologę ir paklausė, kaip jau tai padaryti, nes iki tol niekaip neprisiversdavo, svorį mesdavo kaip ir dauguma "nuo ryt". Dietlogė pasiūlė nueiti turgun ir paprašyti, kad mėsos skyriuje jai pasvertų 29 kg lašiakų (tiek pas ją buvo viršsvorio) rolleyes.gif . Vienžo, moteriška sukūdo pamačius, kaip atrodo tas kalnas lašinių, kurį ji nešiojasi su savim blink.gif. Ir tuo metu į studiją įvežė 29 kg lašinių ... wacko.gif karutyje.
Nu pas mane to viršsvorio tiek nėra, bet norėtųsi numesti apie pusę karučio laugh.gif ... Lašinių karutyje vaizdelis labai sustiprino mano ryžtą fitness4.gif.
Atsakyti
kaip prisiversti? uzsirasyk i pati brangiausia kluba, taigi eisi visa laik, nes bus gaila siaip pinigelius svaistyti smile.gif smile.gif
Atsakyti
Man prisiversti sportuot tai nesunku, bet nueinu 1-2 kartus ir prasideda: aj, tai siandien tikrai niekaip negaliu, tai reikia kazkur nueiti ir tt ir pan. blink.gif
Uztai geriausiai nusiperki abonementa ir eini dantis sukandus, nes pinigeliu tai gaila g.gif o paskui kazkaip savaime ipranti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Nu va, norėjau patarti nusirengti prieš veidrodį, kai nieko nėra namie ir pasižiūrėti į save, bet jau toks patarimas buvo. Man tai padeda kai pamatau kokią draugę trumpu sijonu, pasižiūriu į save ir iškart atsiranda noras sportuoti ax.gif tongue.gif Be je nuo šiandien pradedu lankyti sporto klubą drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš manau,kad reikia labai didelio noro.mano noras po gimdymo susigrazinti formas-96-66-96.kovo gale buvau96-76-96.dabar96-70-96.kai matau rezultatą ir vyro palaikymą net nereikia savęs prievartauti.sportuoju namie 5 kartus per savaitę 40 min.
Atsakyti
Kažkaip ir aš vis negaledavau prisiversti sportuoti, bet viena kartą nueėjau ir užsidegiau juodai tongue.gif Dabar net nekyla minčių nesportuoti. Puiku, kai jauti kad auga raumenukai ir gražėja figurytė. Be to, tai geriausias vaistas nuo streso thumbup.gif
Atsakyti
Man sportas jau tapo įpročiu... Kai tenka padaryti pertraukas (sesijos, darbo keitimas - naujo sporto klubo paieška...), tai kažkaip stresuoti pradedu, kad negaliu nulėkti pasportuoti. Ir, kai pamatai rezultatus, tai tik dar smagiau thumbup.gif .
O kiek draugės sako, geriausias savęs drausminimo būdas - nusipirkti abonementą ir sportinę aprangą, tada kažkaip ir sąžinė graužia, jei to gėrio niekur nepanaudoji biggrin.gif
Atsakyti