Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Dalia Česnavičienė

sveikos smile.gif

o kokie atgarsiai apie sia gydytoja? galaks is gausaus burio susiduret? smile.gif
Atsakyti
as lankiausi pas ja anksciau, bet nre kaip nestuke.gif bet siaip tai liuks gydytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai draugiska pataria daug ka ir kaip daryti, man ji labai patiko, ir kai gryzinejau i lietuva norrejau pas ja eiti gydytis, bet ji sake dirba tik viena diena klinikose o paskiau kazkur pirvaciai ir as nezinojau kur verysad.gif
Atsakyti
Gydytoja super! Labai atsakinga, rupestinga, silta. Nors del gimdymo tariausi su kita gydytoja, bet siai isvykus, pavadavo gydytoja Cesnaviciene. Nors gimdymas buvo komplikuotas, gydytojos prieziura tiek gimdymo metu tiek po gimdymo likom tikrai patenkinti. Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2006 11 22, 16:33)
Gal kas tarėtės pas ją gimdyt, įdomu kiek kainuoja susitarus gimdymas  g.gif


negimdziu pas ja, bet zinau, kad 400. zinoma, jei duosi daugiau ar maziau, niekas nieko nesakys smile.gif) taip kad is esmes pas visus tiek panasiai. o kiek jau duosi 0 avo reikalas. mes patys kazkokias vos ne varzybas darom - kas daugiau smile.gif
Atsakyti
As kaip tik dabar pradejau lankytis pas sita gydytoja. Nors buvau tik viena karta, bet man ji labai patiko. Labai maloni ir nuosirdi. Gal kas nesenai gimdet pas ja? Nezinau kiek jai reikia moketi, kada ir pan. Butu gerai pasitarti smile.gif
Atsakyti
Aš savo dukrytę gimdžiau pas šią gydytoją. Tikrai esu patenkinta. Man tiko, kad ji tokia nesaldi, santūri ir dalykiška. Dar iki gimdymo keliskart žiūrėjo mus echoskopu, viską paaiškindavo, kas yra. Ir praėjus mėnesiui po gimdymo, kai pradėjau kraujuoti (pasirodė, kad jau mėnesinės) paskambinau, liepė tuojau važiuoti ir apžiūrėjo echoskopu.
Į klinikas atvažiavau apie vidurnaktį, ji pasirodė paryčiais, nes iki tol ir nebuvo prasmės, puikiai tvarkėsi akušeris Laimutis. Gimdžiau 16 val., teko skatinti, kirpo, bet viskas baigėsi kuo geriausiai. Beje, ir susiuvo labai gerai, nesijaučia jokio skausmo ar diskomforto. Ir neseniai tikrinusi gydytoja sakė, kad viskas atrodo labai gerai.
Vyras atsiskaitė po gimdymo (panašiai tiek, kiek rašyta aukščiau), atskirai gavo akušeris 50 Lt ir buvo labai patenkintas. Gimdžiau be epidūro, tai apie šitą reikalą nieko nežinau.
Atsakyti
Va, būtent, man irgi labai patiko ši gydytoja. Nesaldi, bet santūri, dalykiška. Gimdyti buvau sutarusi pas kitą gydytoją, taip ir gimdžiau. Bet kol mano gydytoja nustatytomis gimdymo dienomis buvo išvykusi, mane paliko šios gydytojos priežiūrai, na jeigu ką... bigsmile.gif Aš labai likau patenkinta jos rūpestingumu ir atidumu. Bet gimdymas vėlavo, todėl gimdžiau kaip ir buvau sutarusi.
Atsakyti
QUOTE(Amale @ 2006 12 19, 11:56)
[
Jei ne paslaptis, kiek jai dave vyras? O palatos atskiros nepraset? Nezinau kaip cia elgtis... gal is anksto jos pakalusti kiek kaip ir kam... ka manot?

500 lt
Aš norėjau vienvietės mokamos palatos, nes nežinojau, kokios emocijos užplūs, o bliauti ar iš laimės, ar iš liūdesio man geriau vienai - nereikia kitiems aiškint, kas tau dabar yra. Nesigailėjau. Jei daug gimdančių, tai tos mokamos būna deficitas. Atvažiavus gimdyti reikia pageidavimus išsakyt akušeriui, tai jis pasirūpina, aišku, jei tik yra galimybė.
Sėkmės
Atsakyti
Man dar liko neaiskumu smile.gif Gydytojai davet po gimdymo 500 lt. O kiek davet akuserei ir pan? Ar nieko? Beje, kada su ja kalbejai, kad nori atskiros palatos? Kiek uz palata mokejai? Jei nesunku, parasyk viska detaliai. Kita savaite einu pas ja ir nezinau, sakau gal reikia is anksto pasakyti savo pageidavimus...paklausti kiek kainuotu...Idomu kaip cia viskas vyksta, juk pirmas kartas smile.gif
Aciu is anksto uz pasidalinima patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(Amale @ 2006 12 27, 13:57)
Man dar liko neaiskumu smile.gif Gydytojai davet po gimdymo 500 lt. O kiek davet akuserei ir pan? Ar nieko? Beje, kada su ja kalbejai, kad nori atskiros palatos? Kiek uz palata mokejai? Jei nesunku, parasyk viska detaliai. Kita savaite einu pas ja ir nezinau, sakau gal reikia is anksto pasakyti savo pageidavimus...paklausti kiek kainuotu...Idomu kaip cia viskas vyksta, juk pirmas kartas smile.gif
Aciu is anksto uz pasidalinima patirtimi...

Piniginius reikalus tvarkė vyras, visi gavo po gimdymo. Akušeris liko patenkintas 50 litų. Kai atvažiuosi gimdyti, tada ir pasakyk, kad nori mokamos palatos. Anksčiau jos lyg kainavo 85 Lt, bet mes, atrodo, mokėjom jau 125 Lt. Iš anksto tikrai neverta klausinėti, viskas priklausys nuo to, ar tuo metu bus tų palatų laisvų. Mes laukėm, kol viena šeimynėlė išvažiuos.
Sėkmės susitinkant su mažyliu
Atsakyti
mano drauge pas ja gimde praeita pavasari, tai sake thumbup.gif thumbup.gif daktare, nesitrauke nuo jos ne per zingsni ir po gimdymo priziurejo. tikrai drauge labai buvo ptenkinta.
Atsakyti
sveikos aš irgi gimdžiau pas šią gydytoją prieš kelias dienas, ir prisiminimai patys šilčiausi.Kadangi vaikučiui apie kaklą buvo apsisukusi virkštelė, teko skubiai mane kirpti, dar ir plysau,vaikutis sveikas ir gyd. puikiai mane susiuvo.
Ačiū gydytojai 4u.gif
Atsakyti