Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl mes dažomės?

aha pamastykim g.gif pirmiausia turbut, kad kitu savo baltumu neisgasdinciau laugh.gif
O pagrinde, tai kad gerai jaustumeisi-kad nespoksotu i tave klausianciais zvilgsniais-tau negera? gal neisimiegojai? dry.gif
Perskaiciau klausima ir susimasciau ar daug dazausi? g.gif Truputelis birios pudros ir tusas akims tongue.gif Viskam yra saikas
Atsakyti
O as nesidazau, nes
  • patinku sau tokia kokia esu,
  • neatradau man tinkancios kosmetikos, kuri buti nebrangi (finansai riboja).
Zodziu, geriau jokios, nei prasta wink.gif.

Atsakyti
kodėl dažausi.....
todėl ,kad reikia paslėpti spuogelius ir dėmeles
todėl,kad esu nepatenkinta savo išvaizda tiek,kad nepasidažiusi galėčiau išeiti į miestą ( na šunį vedžiot einant tikrai nesidažau wink.gif )
nors šiaip JAU nebeesu didelė mėgėja pasidažyt,tiesiog paslepiu tai,kas negražu,paryškinu akis tušu,o lūpas dažausi gal 2 kartus per metus,kaip reikia kur rimčiau pasirodyt laugh.gif wink.gif šiaip man labai nepatinka lūpų dažai,aš juos momentaliai nulaižau,nuvalgau,o paskui pasidažyti pamirštu,taip kad jeigu ir pasidažau,vistiek būnu nepasidažius g.gif vat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 15 rugsėjo 2004 - 17:26
kai sau patinku veidrodyje, galiu ir nesidazyti, o kai kas nepatinka, pasidazai, ir geriau jauties biggrin.gif
o siaip tikrai prisipazinsiu dazausi ir del kitu moteru. pavyzdys: kazkur turejom vaziuoti, kur bus vyrai ir as viena. tai zadejau kaip apsirengus taip ir eiti, paskui suzinojau, kad vienas draugas bus su drauge: greiti primeciau ka cia apsirengus, g.gif ir dar lupas blizgesiu pasitepiau:))) rolleyes.gif nebijau to prisipazinti, nes bet kokiu atveju moteris vertina moteri rolleyes.gif
Atsakyti
o as dazytis ziauriai tingiu. O jei dazausi tai jau ne del saves:)) sau ir taip baisiai grazi esu:)).
Atsakyti
Dazausi tik del saves. Tas mano dazymasis, tiesa pasakius, labai minimalistinis - kasdien naudoju tik tusa, seselius, piestuka ir lupu blizgesi. Vyras turbut mane myletu ir susivelusia, ir nepasidaziusia biggrin.gif Bet as pati kazkaip geriau jauciuosi, kai esu siek tiek pasidaziusi. Kai buna vakareliai ar sventes, nemegstu perdaug persidazyti. Siek tiek panaudoji krempudros, akis paryskinu labiau, nes kasdien. O del tingejimo, tai anksciau as ir tingejau smile.gif Bet ipratau ir tai tapo netgi ritualu smile.gif
Atsakyti
O aš nesidažau, nes:
1. tingiu ryte dažytis, o vakare makiažą valyti, jau geriau pamiegoti tongue.gif
2. esu skūpa ir tuos pinigėlius kur kosmetikai išleisčiau pasidedu į kojinę laugh.gif
Atsakyti
A tikrai, dar viena priezastis, tai ritualas.. smagiai nuteikia toks ritualas, ypac jei rezultatu bunu patenkinta. wink.gif
Atsakyti
Jums gerai... As tai dazausi,kad kitu neisgasdinciau... blink.gif Turiu tokia bjauria veido oda,kad be "spakliaus" negaliu niekam pasirodyti fear.gif . Isbandziau visokiausias priemones,bet niekas nepadeda... Jau, ziurek, koks spuogas auga. Cia pat ji uzpuolu blink.gif ,o po to ir spakliuotis tenka...
Labai noreciau atsikelti ryte ir pagalvoti "Ai,siandien nesidazysiu!". Deja,mano pirmoji mintis ryte buna "Oi,kaip noreciau nusilupti savo veido oda!" doh.gif
Gal kas zinot kokiu priemoniu nuo spuogu? huh.gif Galiu leisti sau isigyti bet kokios firmos,tik pasakykit ka???
Atsakyti
Nesidazau (labai retais atvejeis blizgesys lupoms ,isimtis vestuves ir kitos labai jau dideles sventes tada tusas ir seseliai )
Negaliu dazytis jauciuosi kaip nesava . O gal jau pripratau prie naturalumo smile.gif
Atsakyti
Dažausi todėl kad neryškių bruožų bet minimaliai šešėliai pieštukas lūpas ,vestuvėms ar dar kurnors pasidarau rimtesnį makiažą.Pasidaryčiau permamentinį makiažą tai nereiktų tada dažytis bet tam iškart reikia didesnės sumos.Žinoma dažausi kad sau patikčiau o kai patinku sau ir nuotaika gera, bet vyraims nevistiek jie atkreipia dėmesį į moteris jūs klystat jei jiems vistiek.
Atsakyti
QUOTE (Jurgitela @ 2004 09 15, 22:19)
"Gal kas zinot kokiu priemoniu nuo spuogu? huh.gif Galiu leisti sau isigyti bet kokios firmos,tik pasakykit ka???

Kaskur buvo tema apie spuogus wink.gif
Atsakyti