Įkraunama...
Įkraunama...

Kukurūzų burbuolės

O norint grillyje išsikept juos su tais lapais, kad po to būtų procesas juos nusilupt, kaip juos ten paprieskonint (pasviestint, padruskint)? Ar tiesiog dėt su tais žaliais lapais ant griliaus (nevirus prieš tai?), o po to teptis valgant sviestukais/druskytėm/česnakiukais ir pan.?

Šian nusipirkau pirmą kartą, tai bais įdomu pasidarė kas čia kaip ir prie ko smile.gif Pirmą kartą gal bandysiu be česnako, nes vaikiukai irgi norės paragaut, o su česnaku, turbūt būtų per aštru g.gif
Atsakyti
Teko valgyt Kijeve vaikystej itrintas druskyte- laaaabai skanu... Noreciau pati issivirt bet nedrystu...Bijau kad nesigaus taip...
Atsakyti
Aš kukurūzų burbuoles išverdu, tada keptuvėj apkepinu ant sviesto su kokiais nors prieskoniais- man labai tinka Bandzienės mišinys. smile.gif
Atsakyti
Aš,kukurūzų burbuoles išverdu nedideliame kiekyje prieskonių buljone.
Tuomet sumaišau sviesto+tarkuoto sūrio masę,ja aptepu kukurūzus,suvynioju į foliją ir ,įdedu į orkaitę,keletui minučių,o,,jeigu skubei visa to reikia įdedu į mikro bangę tiesiog į lėkštę{be folijos}
Labai skanu.
Atsakyti
Hm.. prisiskaiciau cia visko doh.gif
O pas mano tevu kaime, aplink vien kukuruzai auga, kaip cia sakot - pasariniai. Bet mes juos visad valgom ir nera kad neskanus skonis, ir jos dideles ir grazios burbuoles.Tai tas pacias pasarines, net superka maisais, ir speju kad deda y koncervus , misraines ir tt .
O verdam mes truputy pasudytame vandenyje, apie pusvalandy, na paziuri kai jau buna ryskiai geltoni, vadinasi isvire.Ir tada sedim prie TV ar seip ir mirkom y druska ir valgom.Siuo metu dabar jos skaniausios, nes kuo tolyn tuo jos kietyn eina ir bus jau nebeskanios.
Tad jei vaziuosit ir pamatysit kad auga grazus kukuruzai, stokit ir nusiskinkit pora, pamtysit kad nera jau jie neskanus rolleyes.gif Patarimas kaip nusiskint ne per minksta ir ne per kieta- burbuoles galiukas turi buti islindes, ir is galiuko ziurekit, jei seklikes kelios,matosi zali plotukai, vadinasi burbuole visa tokia.Jeigu jau pamiltijusi tai bus jau per kieta.O jei grazus matosi galiukas su geltonom seklikem, skinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai preitais metais bandziau issivirti pasudytame vandenyje burbuoliu o paskui pakepti. Nu man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
reiks pabandyti, esu kažkada valgiusi, patiko, o dabar gaminsiu pati, gal pavyks ir bus skanu
Atsakyti
Svarbiausisi nuskinti pieniniame brandume,nes jei peraugs,tai gali valanda virti ir bus kaip kirvys smile.gif
Paprascieusiaiverdame 10 -15 min,pabarstoma druska 4u.gif
Atsakyti
Kiek man yra žinoma maistiniai kukurūzai{kur perkame p.c},jie dar vadinami cukriniais,tai jų tokia rūšis.
O,pašariniai,tai jie nėra skanūs.
Ir,juos reikia mokėti paruošti,bent aš tą sužinojau toli nuo lt..
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 08 22, 16:41)
Aš,kukurūzų burbuoles išverdu nedideliame kiekyje prieskonių buljone.
Tuomet sumaišau sviesto+tarkuoto  sūrio masę,ja aptepu kukurūzus,suvynioju į foliją ir ,įdedu į orkaitę,keletui minučių,o,,jeigu skubei visa to reikia įdedu į mikro bangę tiesiog į lėkštę{be folijos}
Labai skanu.

uch kaip skaniai skamba! as snd pirmakart nusipirkau turgely.. tavo pavyzdziu vadovausiuos essen.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 09 06, 00:51)
Kiek man yra žinoma maistiniai kukurūzai{kur perkame p.c},jie dar vadinami cukriniais,tai jų tokia rūšis.
O,pašariniai,tai jie nėra skanūs.
Ir,juos reikia mokėti paruošti,bent aš tą sužinojau toli nuo lt..


juos reikia zinoti kada skinti, nes ju skanumas trunka trumpa laika, kaip anksciau kazkas rase,mpaskui buna kieti.. O seip as juos paprastai dedu y vandeny ir verdu o paskui su druskyte valgau..ir visai skanu 4u.gif
Atsakyti
Kukurūzų burbuolės

user posted image

Kukurūzų burbuoles nuplauname, sudedam į puodą, užpilam vandenių, įberiame žiubsnelį druskos ir verdame apie 40 min. (prieklauso nuo dydžio). Išvirtas išimam iš vandens, nusausinam ir pakelinam su gabalėliu sviesto, galima įspausti česnako jei mėgstat, aš tingėjau tai nedėjau… Po kelių minučių galime barstyti druska ir skanauti!
Atsakyti