Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias arbatas tinka gerti iš kalibaso?

noriu padovanoti vyrui viena proga tą kalibasą , na, tą indą, iš kurio geriama su tokiu vamzdeliu rolleyes.gif , kiek žinau, iš tokio geriama matė, bambilo arbata, kokios dar g.gif , ar turit tokį indą,ar naudojat, ar verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 19:28
Turiu, megstu, naudoju. Geriu mate. Turiu dvi,- didesne ir mazhesne. Labiau megstu didesne (ju dabar mazai kur yra pirkti, visur mazhytes tik).
Atsakyti
QUOTE (uups @ 2004 10 02, 05:41)
Turiu, megstu, naudoju. Geriu mate. Turiu dvi,- didesne ir mazhesne. Labiau megstu didesne (ju dabar mazai kur yra pirkti, visur mazhytes tik).

o kaip ten ta matė plikoma, kokia skanesnė, atrodo, yra matė su medum nebloga g.gif ir kur yra pirkt gerų arbatų ir pačių kalibasų???
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 10 02, 06:14)
o kaip ten ta matė plikoma, kokia skanesnė, atrodo, yra matė su medum nebloga  g.gif ir kur yra pirkt gerų arbatų ir pačių kalibasų???

na, cia as ne patareja.... kiekvieno skonis skirtingas. As nuosirdziai nekenciu jokiu arbatu/kavu su medum, kvapais, vaisiais ir kt priedais...taigi...unsure.gif
O mate plikoma kaip elementari arbata, tik i kalebase, isgeriama, vel tie patys tirsciai plikomi ir tt. bent kokius 5-7 kartus (aisku, jei negeri tik karta i savaite wink.gif ) .Tiesa, pirmas 'plikalas' ispilamas lauk, nes plikai keleta sauksteliu, tai baisiai karti gaunasi.

Kalebasiu pirkt yra visose arbatu parduotuvese, bet dabar jos visur mazytes. Kaune zinau viena vieta kur dar turejo uzsilikusiu didesniu. Bet cia irgi skonio reikalas,- gal kam mazesnes ir geriau.

O siaip, patariu,- jei vyras mates nemegsta, tai geriau tos kalebases ir nepirk,- pazhais savaite ir numes... Na, nebent papuosht virtuvei nori....
Atsakyti
Kelabasas tai paprasciausias moliugas biggrin.gif Bet man tai jis labai patinka aisku niekas man jo nenuperka , tai teks turbut paciai i argentinieciu parduotuve nuvaziuoti ir nusipirkti biggrin.gif
O arbata tai Yerba mate geriame.Labai mano vyrui patinka PLius turi savybiu skrandi isvalo ir skonis labai geras!!!


as sakiau kai grisiu i lietuva tai butinai broliams dovanu parveziu wub.gif
Atsakyti
Jetus, as jau visai nuo gyvenimo atsilikus blink.gif Kas tie kelabasai? Kuo ypatinga ta mate arbata???? Nu prasyciau painformuot mane... laugh.gif
Atsakyti
mate, tai cia tipo tokia labai sveika arbata, man asmeniskai jos skonis niekuo nesiskyria nuo zaliosios. o kalibasa toks indelis is kurio ji turetu buti geriama, bet niekas nedraudzia gert is puodelio. vat. ir man rodos ten dar toks specialus siaudelis yra. bent jau maciau parduotuvej.
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad berods uzplikyta mate nenuseda i dugna, todel vamzdelis reikalingas tam, kad tirsciai burnoj neplaukiotu- siurbi nuo dugno ir jokiu nepatogumu! smile.gif
Atsakyti
Nu ko tik ant svieto nera. Ir dar turbut nemazai kainuoja blink.gif Bet cia manau tiems, kas turi laiko, ir visokiems uzsiemimams prijauciantys rolleyes.gif
Atsakyti
na kai maciau maximoj kazkada, tai indelis su siaudeliu kainavo apie 40. bet labai jau graziai atrode. mielai toki gauciu dovanu, pirkt ranka nekyla. mad.gif
Atsakyti
nu nereik perdaug laiko matei isgert...va uzsiplikai kalebase (ishskobtas, isdziovintas moliugelis, kurio virshuje skylute, apkaustyta metalu), pasidedi shalia kompo, sedi ir siurbchioji pro metalini shiaudeli.... unsure.gif
O mate tai tipo labai sveika (mineralai, vitaminai), neturi kofeino ir dar priedo slopina alkio jausma biggrin.gif Man mate daug aitresne uz zaliaja arbata.
Atsakyti
Nu jomajo, tai kaip supratau, tas kali... kaip ten, pamirsau, yra paparastu paparasciausias moliugas blink.gif blink.gif blink.gif
Tai kaip uz moliuga, tai sorakas lt sakyciau brangoka blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti