Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius stalo žaidimus mėgsta jūsų vaikučiai?

As galiu pasigirti - mano mazoji sachmatais jau moka zaisti, tik neistveria visos partijos - atsibosta. O dabar jau pradejo monopoli, nu suskaiciuoti uz ja reikia, bet visus aplosia, labai jau jai sekasi. Bet jai butinai reikia zaisti, juk ji jau didele, o ne koks mazas kudikelis, kuris nemoka zaisti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE (mingaude @ 2004 11 01, 23:20)
As galiu pasigirti - mano mazoji sachmatais jau moka zaisti, tik neistveria visos partijos - atsibosta. O dabar jau pradejo monopoli, nu suskaiciuoti uz ja reikia, bet visus aplosia, labai jau jai sekasi. Bet jai butinai reikia zaisti, juk ji jau didele, o ne koks mazas kudikelis, kuris nemoka zaisti biggrin.gif .

thumbup.gif Šaunuolė mergaitė. Maniškis tai dar šachmatus tik susistatyti temoka. Bet gal čia dėl to, kad nėra kam su juo žaisti. Aš nemoku net pagrindinių ėjimų, o tėtis "neturi laiko" sad.gif Beje, gal ne visai į temą. Kaip jūsų vaikai ištveria pralaimėjimą? Aš jau net bijau, kai maniškis pralaimi, nes dažnai tai sukelia tiesiog įsiučio priepuolį mad.gif Visi aiškinimai, kad tai tik žaidimas, kur gali ir laimėti, ir pralaimėti nieko nepadeda unsure.gif
Atsakyti
Jo, susitaikyti su pralaimėjimu ir maniškei sunku. Galbūt čia ir yra vienturčių problema, kad jie namuose nori (ar turi) būti patys pačiausi. Kai maniškė pralaimi (ji žino, kad už isteriją daugiau galime nebežaist), ji pareiškia : "Mes abi buvome pirmos!"
Atsakyti
O mes žaidžiam "Karą" kortomis...užknisa mane negyvai- pasaka be galo...O jei dar zuikis pralošinėja, tai išvis katastrofa mad.gif
Atsakyti
Va va, paskaiciau cia apie jusu vaikucius, tai papasakosiu, kaip vakar mano penkiametis su teciu sachmatais zaide rolleyes.gif Zyze jau savaite, kad kas su juo zaistu, tai vakar pagaliau tetukas neislaike. Galvojau, kad nuo pirmu ejimu pasakys-gana, bet ziuriu, kantriai mokesi ir suzaide. Tik, aisku, tetukas nugalejo smile.gif Tai biski buvo veidelis ne koks sad.gif Nelabai dar moka pralaimet. O siaip tai musu vaikinas labiausiai megst zaisti kauliukais. Mes su draugais daznai losiam, tai ir jis butinai isipraso i draugija. Ziuriu ir azartas yra ir skaiciuot po biski bando.
Atsakyti
labai idomus zaidimas yra UNO kortos ir gerai kad ji gali zaisti visa seima ir daugiau zmoniu
Atsakyti
QUOTE(jurgixe @ 2007 02 22, 16:14)
labai idomus zaidimas yra UNO kortos ir gerai kad ji gali zaisti visa seima ir daugiau zmoniu

Sveika,
norejau paklausti, kur galima rasti tu uno kortu pirkti? aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gosiukas @ 2007 02 22, 17:05)
Sveika,
norejau paklausti, kur galima rasti tu uno kortu pirkti? aciu biggrin.gif

mes patys ju neturim,tik megstam zaisti,tai net nezinau tiksliai kur ju yra.gal butu zaislu planetoj g.gif
Atsakyti
maniškis žaidžia monopolį, 1000 žaidimų (na ten visko yra ), laivus (atsirado dėžutėje) ai dar labai mėgsta Alias thumbup.gif
Atsakyti
Mano panos pripažįsta "Memory", vyresnioji šaškes, o abi įvairiausius domino. smile.gif Ir dar vyresnėlė su tėveliu kortom žaidžia. smile.gif
Atsakyti
domino ir laivu musis smile.gif
Atsakyti
maniskis zaidzia su ivairiom dezutem nuo arbatos,nuo kremo(zinoma isvalytom).Jokie pliusinai zaisliukai nepatinka,ar masinytes.bet kartais pazaidzia ir su tokiais ,kurie garsus leidzia.
Atsakyti