Įkraunama...
Įkraunama...

Bičių pikis

Sveikos,

o gal žinot ar bičių pikis tinka esant padidėjusiam rūgštingumui?
Atsakyti
QUOTE(Danguolė @ 2012 01 02, 16:53)
Sveikos,

o gal žinot ar bičių pikis tinka esant padidėjusiam rūgštingumui?

esant opaligei tikrai tinka...o ve del rugstingumo nezinau...
Papildyta:
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 02, 15:48)
o kokiom proporcijom slogai darote?
kaip naudojate?


as slogai darau lygiom dalim alyvuogiu alieju ir biciu pikio degtines misini...
sumaisau ir palieku indeli prasigaravimui,pvz parai laiko....degtine nugaruoja o lieka biciu pikis ir aliejus....
tokiu misiniu pavalius nosyte,jei tik slogos pradzia-tai po 2 dienu slogos ne kvapo...aisku jeigu sloga isisenejusi,uztrunka ilgeliau
Atsakyti
skaitineju skaitineju ir nelabai suprantu. visos raso kaip gerai pikis, vaikai nebeserga, bet niekas neparaso ka ir kaip daro. tai paklausiu dar karta, gal jau kazkas parasys tiksliau. mano sunui beveik 3m labai daznai sergam angina pulinga. ka ir kaip galeciau su pikiu padaryti? skalauti nelabai moka, daug nuryja.skaiciau kad galima kramtyti ta piki, bet jeigu jis atsisakis? gal kazkoki ekstrakta kuri po lasiuka galetu gerti kasdien profilaktiskai? noreciau suzinoti kaip padaryti vaikiukui ir kaip naudoti. labai labai tikiuos atsakymo, gaila vaiko, gal padetu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 21 sausio 2012 - 12:45
nugi rasyta buvo -mes pvz skalaujam...mano kaimyne ant gabalinio cukraus palasina kelis lasiukus duoda suvalgyti...
jeigu jusu sunus nemoka skalauti naudokit purskiama apromeli....
galima duoti pacio piciu pikio pakramtyt-bet jis nelabai skanus,nusivelia dantukai
Atsakyti
sveikos, o kaip paruosti reikia aliejiniu pagrindu biciu piki? nusipirkau pacio pikio, nelabai randu kaip ji paruosti. noriu sunui suo slogos naudoti. pas mus visas gyvenimas slogos doh.gif
Atsakyti
tirpinti piki aliejuje...bet labai ilgai tirps...
as i alieju ipilu biciu pikio daryto su degtine,palieku indely atidara kad isgaruotu degtine-lieka aliejus su pikiu
Atsakyti
Mielos mamytes,
ir as atradau si geri - biciu propoli. Mano sunui 1 m. ir 8 men. netiketai susirgome stomatitu, nebuvo dar tokios ziaurios ligos pas mus. Daktarai liepe Daktarin geli ir Kamistad naudoti, naudojom beveik 4 dienas, ir mums vis stipriai blogejo....Kol 5 diena paskambinau daktarui pasakyti kad mums blogeja, o jis liepe nusipirkti is vaistines Vigostil reiskia gerklei skalauti...ir ka nuvaziuoju i vaistine, prasau parodyti informacini lapeli, dar tas vaistas plius receptinis, ogi skaitau, rugstinis tirpalas skirtas maksciai plauti.........stoviu ir galvoju ka daryt............mano vaikas tai nemoka skalaut o ka kalbet apie rugstini tirpala. Tada prisiminiau mamos zodzius kad reikia biciu pikio patepti, kad ir biskuti pagraus tas skausmas greit nurimsta, tai vat nusiperkui as tada toj vaistinej purskiamo biciu propolio (ne vandeninio), ir reziume po pusantros dienos mano vaikas pradejo valgyti ir gerti, oj kaip buvo gera, pagalvojus kad taip anksciau buciau susiprotejus papurskti i gerklyte to propolio, beje naudojau ji kokius 5 kartus per diena.
Atsakyti
sveikos, kaip faina kad radau sia temele. Mano mergaite vis dazniau serga bronchitu, angina , sloga, pries 3 sav. jau gulejom ligoninej su obstrukciniu bronchitu, siandien vel pradejo atsirasti kosulys doh.gif

Paskaiciau apie gera poveiki biciu pilio. Duociau profilaktiskai visa ziema, bet va kazkas rase kad ant cukraus lasinti galima, o cia jus kalbat apie vandenini ant cukrau ar spiritini?

O kur vilniuje perkat biciu pikio? Gal yra ir Eurovaistine?

labai lauksiu atsakymo
Atsakyti
O 3 metu vaikui jau galima duoti biciu piki? Nes vaistininke man sake kad tik nuo 4 metu g.gif
Atsakyti
Pasiėmiau aprotusino buteliuką, ant jo parašyta, kad 3-6 m. vaikams duoti po 2,5 ml pusę šaukštuko 2-3 kartus per dieną. Dėl jaunesnių vaikų pasitarti su gydytoju ar vaistininku 4u.gif

QUOTE(SaDa @ 2012 10 01, 15:44)
O 3 metu vaikui jau galima duoti biciu piki? Nes vaistininke man sake kad tik nuo 4 metu  g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 14, 16:38)
Gal kas zino ar biciu pikiu galima graintis inhaliatorium? Na uzpiltu spiritu..

QUOTE(vėtrė @ 2009 10 15, 15:19)
Tikrai negalima, pagalvokit, garais virtęs spiritas paklius į bronchų gleivinę, tikrai negarinkit

http://www.honey.lt/pikis.htm
Apie paprastesnes inhaliacijas:
Natūralaus bičių pikio inhaliacijomis efektyviai gydomos viršutinių kvėpavimo takų ligos. Procedūrai imama 30-50 g pikio, kuris supilamas į sausą mažą arbatinuką. Ant uždengto arbatinuko snapelio užmaunamas čiulptukas bei įstatomas piltuvėlis. Arbatinukas dedamas į puoduką (vandens vonelę) taip, kad 2/3 būtų apsemtas. Puodukui iš kartono iškerpamas dangtis su skyle viduryje - arbatinukui įstatyti; plyšeliai aplink apsaugai nuo karštų garų apkamšomi vata. Kai vanduo užverda (kaitinti ant mažos ugnies) ir sausame arbatinuke ištirpęs pikis ima skleisti malonų kvapą, pradedama inhaliacijos procedūra. Piltuvėlio platųjį galą pridėjus prie burnos, kvėpuojama: pro burną įkvepiama, pro nosį iškvepiama. Taip kvėpuojama po 10-15 min. du kartus per dieną. Inhaliuojamo pikio keisti nereikia bent porą savaičių. Tam pačiam tikslui tinka ir spiritinis pikio tirpalas.
Papildyta:
Nuo anginos:
● Bičių pikio inhaliacija: į aliumininį 400 ml talpos indą įdėti 60 g bičių pikio ir 40 g bičių vaško. Aliumininį indą patalpinti į didesnį indą su verdančių vandeniu. Garuojantis pikis veikia gydančiai. Kai aromatas dings, reikia įdėti naują bičių pikio ir vaško porciją. Inhaliacijas atlikti 2 kartus per dieną, ryte ir vakare, po 10-15 min.
Atsakyti
Sveikos, o ka perkate vaistineja ? yra kokios kapsules gal ?
Atsakyti