Įkraunama...
Įkraunama...

Filmavimasis reklamoms.

Labai noreciau suzinoti kur butu galima nusifilmuoti reklamoje ar bet kur kitur su leliuku, net nezinau kur ieskoti ar kreiptis. Vyras uzsidege leliuka iamzinti kokioje reklamoje, tuo labiau, kad daug kas sako eik, filmuokis, toks grazus vaikas. Tai gal sakau patarsit kur kreiptis. ax.gif
Atsakyti
nueik i LFS puslapi smile.gif tik negalvok, kad filmavimas (bet kam) trunka 1 ar 2 valandas mirksiukas.gif Tai tikrai varginantis pramogavimas, o ir 50 lt po salciu, nuovargio ir viso kitko atrodo mazi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaj: 02 lapkričio 2006 - 17:13
Mano vyras dirba su filmais ir reklamomis, bet savu vaiku niekad neleisciau i ta pragara. viena karta mane ikalbejo, tad dar iki siol keikiuos. O ten patekti irgi nera taip paprasta (reikiamui siuzetui-reikiami zmones) o vaikus kazkodel daznai "sukisa" - izymybiu.
Na bet filmu masuotems, tai visada reikia
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 11 02, 18:07)
Mano vyras dirba su filmais ir reklamomis, bet savu vaiku niekad neleisciau i ta pragara. viena karta mane ikalbejo, tad dar iki siol keikiuos. O ten patekti irgi nera taip paprasta (reikiamui siuzetui-reikiami zmones) o vaikus kazkodel daznai "sukisa" - izymybiu.
Na bet filmu masuotems, tai visada reikia

o kur vyras dirba jei ne paslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti
10m dirbo Lietuvos Kino Studijoj ir plius buvo laisvai samdomas reklamu firmu Lietuvoje ir Latvijoje, o dabar tik laisvai samdomas ir dirba tik su autorinemis sutartimis (filmai, reklamos, dokumentikos) bigsmile.gif
Atsakyti
Niu geras,aš irgi galvojau savo mažylį kur nors parodyt,bet jaučiu kiekvienai mamai savas vaikas atrodo pats gražiausias lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 11 03, 21:41)
10m dirbo Lietuvos Kino Studijoj ir plius buvo laisvai samdomas reklamu firmu Lietuvoje ir Latvijoje, o dabar tik laisvai samdomas ir dirba tik su autorinemis sutartimis (filmai, reklamos, dokumentikos)  bigsmile.gif

O mano vyras fotografas, gal jiem reikia fotografo paslaugu blush2.gif Maniskis nera megejas, dirba su profesionalia aparatura, turi studija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 11 04, 13:37)
O mano vyras fotografas, gal jiem reikia fotografo paslaugu  blush2.gif Maniskis nera megejas, dirba su profesionalia aparatura, turi studija rolleyes.gif


Nezinau Linaij,
Cia jau reikia klausti tu reklamos firmu. Zinau tik viska kas susieta su garsu, apsvietimu ir vaizdu filmuojant, o del fotografo neisivaizduoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 11 04, 12:41)
Nezinau Linaij,
Cia jau reikia klausti tu reklamos firmu. Zinau tik viska kas susieta su garsu, apsvietimu ir vaizdu filmuojant, o del fotografo neisivaizduoju  ax.gif

Kai reikes tavo vyrui tokiu paslaugu, pagelbesim mirksiukas.gif O gal jis ir zino Valda Jaruti, nes ir jis kartais reklamas fotkina kai buna klipu filmavimas rolleyes.gif
Atsakyti
Paklausiu ar pazista ji mirksiukas.gif

Ar jis aukstas, garbanotas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurlin: 04 lapkričio 2006 - 13:18
o as tai nieko pries pacia isiamzinti reklamose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2006 11 04, 15:24)
o as tai nieko pries pacia isiamzinti reklamose  bigsmile.gif

kartais reik modelio, tai imesk savo foto visu ugiu ir portreciuka i foto@nfs.lt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurlin @ 2006 11 04, 13:02)
Paklausiu ar pazista ji  mirksiukas.gif

Ar jis aukstas, garbanotas?

schmoll.gif tikrai ne garbanotas, tik kai ilgai nesikerpa galai banguojasi biggrin.gif
Atsakyti