Įkraunama...
Įkraunama...

Smurtas šeimoje

Apklausa: Jei vyras "užvožtų": (151 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Duočiau atgal - ne dėl to, kad manau kad tai geras sprendimas, bet refleksai taip suveiktu. Augau mieste, kur tave vidury dienos galėdavo užpulti, tai pas mane iš fizinių jėgų atsakui ir refleksų prisikaupė... O dar įvairų kovų menų kursai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Visoms "atgal duodancioms"-tikiu 100%,kad tos,kurios taip sakote,dar niekada to nepatyrete. Bet koks liurbis (pagal fizines jegas ar pagal charakteri) tikrai turi daugiau jegu uz eiline moteri. Jei vyras musa moteri,manau tai yra paskutinis jo argumentas. Ir tikiu,kad ne vienas is tokiu nenores uzleisti paskutines savo "stipresniojo" pozicijos. Taip kad nuosirdziai netikiu damu galimybemis duoti atgal.
O jei kuri ir davete,ar dar karta duotumete?
Atsakyti
QUOTE(paprastas @ 2007 09 01, 16:26)
Visoms "atgal duodancioms"-tikiu 100%,kad tos,kurios taip sakote,dar niekada to nepatyrete. Bet koks liurbis (pagal fizines jegas ar pagal charakteri) tikrai turi daugiau jegu uz eiline moteri. Jei vyras musa moteri,manau tai yra paskutinis jo argumentas. Ir tikiu,kad ne vienas is tokiu nenores uzleisti paskutines savo "stipresniojo" pozicijos. Taip kad nuosirdziai netikiu damu galimybemis duoti atgal.
O jei kuri ir davete,ar dar karta duotumete?

As ir pritariu,kad cia visos 'duodancios atgal",istikruju nera gavusios ir nezino,kas tai yra smurtas seimoje.Ka gali atgal duoti 100kg esanciam,jei pati sveri 60kg.Juokas man tik ima is tokiu protingu minciu.
Atsakyti
QUOTE(paprastas @ 2007 09 01, 17:26)
Visoms "atgal duodancioms"-tikiu 100%,kad tos,kurios taip sakote,dar niekada to nepatyrete. Bet koks liurbis (pagal fizines jegas ar pagal charakteri) tikrai turi daugiau jegu uz eiline moteri. Jei vyras musa moteri,manau tai yra paskutinis jo argumentas. Ir tikiu,kad ne vienas is tokiu nenores uzleisti paskutines savo "stipresniojo" pozicijos. Taip kad nuosirdziai netikiu damu galimybemis duoti atgal.
O jei kuri ir davete,ar dar karta duotumete?

sutinku ir as..
balsavau uz 1 varianta, mano manymu, tai protingiausias sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(Agne27K @ 2007 09 01, 17:57)
As ir pritariu,kad cia visos 'duodancios atgal",istikruju nera gavusios ir nezino,kas tai yra smurtas seimoje.Ka gali atgal duoti 100kg esanciam,jei pati sveri 60kg.Juokas man tik ima is tokiu protingu minciu.

pilnai sutinku.ir labai abejoju,kad gavusios pirma karta taip imtumete ir issiskirtumete.as prabalsavau uz 3.reik pirmiausia issiaiskint kas ir kodel,o po to jau spresti ka daryti.
ne vienai nelinkiu to patirt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 08 rugsėjo 2007 - 12:16
QUOTE(Agne27K @ 2007 09 01, 18:57)
As ir pritariu,kad cia visos 'duodancios atgal",istikruju nera gavusios ir nezino,kas tai yra smurtas seimoje.Ka gali atgal duoti 100kg esanciam,jei pati sveri 60kg.Juokas man tik ima is tokiu protingu minciu.


Jei tik karta uzvaziavo, tai manau keikvienai atsiras jegu atgal trenkti is visu jegu, nesvarbu kiek besvertum. Aisku, jei jau gerai apdauze, tai ka cia bepadarysi...
Atsakyti
QUOTE(ManteRi @ 2008 03 28, 16:50)
Jei tik karta uzvaziavo, tai manau keikvienai atsiras jegu atgal trenkti is visu jegu, nesvarbu kiek besvertum. Aisku, jei jau gerai apdauze, tai ka cia bepadarysi...

O kam iš vis si tokiais šunsnukiais kur smurtauja gyventi?
Atsakyti
Duočiau atgal kiek jėgos leistų cool.gif O tada žiūrėtume ką daryti unsure.gif
Atsakyti
Jeigu man trenktu, netikiu, kad taip pirma minute ir duociau atgal, nes man butu sokas. Na, tiesiog niekaip negaliu isivaizduoti jo, trenkiancio man. O jei jau taip atsitiktu, tai manau priklausytu nuo situacijos, bet netikiu, kad su tuo zmogum dar noreciau gyvent... Nors niekada nesakyk niekada....
Atsakyti
na jei maniškis toks dviejų metrų spintinis man trenktų, tai jau niekaip atgal negalėčiau vožti, nes iš manęs liktų tik šlapia vieta wacko.gif tad apklausoje rinkausi pirmą punktą. Kokie dar aiškinimaisi, kokie dar pokalbiai gali būti su pamušta lūpa ar praskelta galva? Aikit sau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
undefined
QUOTE(braskute_v @ 2006 11 22, 13:26)
Jau kai VAŽIUOČIAU su keptuve  biggrin.gif bet tikiuosi niekada nereikės  rolleyes.gif tfu tfu tfu  tongue.gif


Pas mane namuose situacija siaubinga ir tiesiog nevaldoma. Su pirmu vyru išsiskyriau, nes smurtavo psichologiškai, buvau verge. Dabar jau antri metai gyvenu su vaikinu ir štai prasidėjo.... Jis geria, blaivus išbūna ilgiausiai tris dienas, o paskui vėl. Dingsta paromis, pareina kada nori vidury nakties ir neduoda man ramybės. Jam tas pats kiek valandų - įsijungia garsiausiai muziką, su purvinai batais vaikšto po kambarį ir nusispjaut, kad man anksti keltis į darbą ir dar esu labai silpnos sveikatos - problemos su širdim. daug kartų prašiau jo išeiti, nes butas mano, ir gražiuoju ir piktuoju visaip. Deja, jis neina, grasina man, kad jei iškviesiu policiją, atsitiks kai kas blogo mano artimiesiems, t.y. mamai, sūneliui. Jis neprognozuojamas ir tikrai žinau, kad gali padaryti bet ką. Kai išsiblaivo ima aiškinti koks jis kvailys, atsiprašinėti ir pan. Man šlykštu nuo viso šito. Netikiu nei vienu žodžiu. Noriu, kad dingtų iš mano namų ir mano gyvenimo amžiams. Tik bijau jo. kai vieną vienintelį kartą iškviečiau policiją naktį, po to jis man nedavė ramybės keturias paras - kankino. neleido miegoti, varinėjo iš lovos, grojo muziką naktimis, kalbėjo telefonu ir naudojo kitokį baisų terorą. Susirgau depresija, nebegaliu dirbti, nebežinau ką daryti, gydausi, bet kas iš to - nuolatinis stresas veikia savo ruožtu. Žinau, kad jis gali man bet ką girtas padaryti, jau buvo užtvindęs namus. Nieko įrodyti negaliu. šiandien pavogė iš piniginės paskutinius pinigus skirtus maistui ir pareiškė, kad jam reikia eit į miestą pasilinksmint. Taip įsiutau, kad vožiau jam į veidą, na o tada jis mane pastumė ir spjovė į mane. vęliau išėjo.Rašau ir rankos dreba. Bijau nakties. Patarkit prašau, ką man daryti, kaip jo atsikratyti??????
QUOTE
undefined
Atsakyti
Jis zino kad tu bijai todel taip ir elgias. Parodyk kad nebijai kviesk policija n kartu ir pati pamatysi kaip viskas issispres.
Atsakyti