Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

Mano ciklas nereguliarus ir greitai isderinamas,tai as po min. 4 kivius i diena surydavau-skaniau nei citrina ir rezultate atitolinau savaite.

Pasibuvau prie juros kaip zmogus.xD
Atsakyti
Galima visai menesiui pradanginti menesines vartojant kontraceptikus,arba keliom dienom atideti vartojant vitamina C.
Atsakyti
zinau, kad c vitaminas padeda atitolinti menstruacijas. paauglystej bandziau, bant jau man padejo. o gal tai sutapimas g.gif zodziu, geriau askorbo rygsti (lygtai taip vadinasi). o dar, kontraceptines tabletes gali cikla atitolinti.tik cia jau ne toks greitas efektas.
Atsakyti
su vit C nieko neisejo man, susirgau laiku. ir dar labai labai stipriai. o sirgti buvo tikrai netinkamos dienos. griebiausi paskutinio siaudo - kazkur girdejau kad dvi ibuprofeno tab kas 4-6val sustabdo menesines. kadangi jau buvau pradejus sirgt,ir nuo pat ryto belekaip stipriai, netikejau kad jau kazkas gali man padet, norejau visus planus net rytdienos atidet. taciau isgeriau 2tab ir po keliu val kaip dingo taip dingo... dziaugiuosi toki buda atradus, bet kartu ir neramu, nes isivaizduoju kokia zala kunuj unsure.gif
Atsakyti
Mano patirtis tokia - 10 dienų iki mėnesinių pradžios kiekvieną dieną gerdavau vandenį su citrina (po kelias stiklines, įspaudžiant cirtinos sultis ir suvalgydama girežinėlius). Dienos norma viena citrina ir kelios stiklinės vandens su ja. Rezultatas - 10 dienų pavėlinau:) Man pavyko:)
Atsakyti