Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

Aš su vit. C (citrina, erškėtuogės, raudonoji arbata (rodos kinrožės), kiviai, rauginti kopūstai ir t.t.) atitolinu mėn. net pusei mėnesio, bet tai l. individualu, dar geriau ASkorutinas (vit. C su rutinu) wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Dobšiukas @ 2004 09 29, 09:14)
Aš su vit. C (citrina, erškėtuogės, raudonoji arbata (rodos kinrožės),

As tai kinroziu arbata geriu kiekviena diena po du kartus. Bet geriu todel, kad patinka, bet man mmm neatitolina. Mano organizmas jau priprates. Pati skaniausia arbata, daugiau nei puse metu as ja geriu. Geriu be cukraus. Bendradarbes pavaisinu kai buna bloga po vakarykscio. Sake padeda. g.gif
Man padeda citrinos, citrinos... Dabar berasant siurpuliukai perbego per kuna. Rugstoka biggrin.gif
Atsakyti
Rytais ant tuščio skrandžio į stiklinę vandens išspausti pusės citrinos sultis. Ir išgerti biggrin.gif Dar askorutinas.
Atsakyti
Turiu beda. Menesines turi buti po savaites, o as ju nenoriu doh.gif Man kaip tik ispuola ilgai ilgai lauktos atostogos.

Merginos, gal zinote koki buda joms atitolinti (kad ir zalinga sveikatai). Ar padetu, jei dabar pradeciau gert kontrocepcines tabletes ar koki kontracepcini pleistra uzklijuociau?

Padekite...Zinau, apie tai reikejo anksciau mastyt, bet gal dar ne velu laugh.gif
Atsakyti
lieka ant smugio pastoti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2004 12 13, 13:18)
Turiu beda. Menesines turi buti po savaites, o as ju nenoriu  doh.gif Man kaip tik ispuola ilgai ilgai lauktos atostogos.

Merginos, gal zinote koki buda joms atitolinti (kad ir zalinga sveikatai). Ar padetu, jei dabar pradeciau gert kontrocepcines tabletes ar koki kontracepcini pleistra uzklijuociau?

Padekite...Zinau, apie tai reikejo anksciau mastyt, bet gal dar ne velu  laugh.gif




nei kontraceptines tabletes, nei pleistrai nepades, nes juos pirma karta reikia pradeti gerti, naudoti iskarto, kai susergi. tad belieka nusipirkti daugiausia sugeriancius tamponus rolleyes.gif arba kaip Koste raso- reikia pastoti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 13 gruodžio 2004 - 15:26
Jei butum gerusi kontraceptines tabletes anksciau,butu viskas labai paprasta .O dabar manau saukstai po pietu laugh.gif
Atsakyti
Na, o as visgi pameginsiu.
Kazkur cia pat buvau radus, kad dar turiu vilties. Reik pradet gert dabar ir gal tada nebus tu menesiniu smile.gif

O pastojimas man bet kuriuo atveju jau neimanomas biggrin.gif
Atsakyti
Organizmas prie kontraceptiniu vaistu turi prisitaikyti.Ir pradeti gerti juos reikia ne kada sauna i galva, o kaip parasyta. Kitaip gali sulaukti dar daugiau nemaloniu rezultatu nei menesines.
Juk ir pykina, ir kraujavimai, tepliojimai kai kurioms buna.Be to-sutrikdysi savo cikla.
As taip nedaryciau unsure.gif ,bet sprendi tu pati.
Atsakyti
Kaip bebutu baisu, as pradejau gadint savo sveikata. Internete, cia, kazkur prie seimos ir sveikatos rubrikos, radau toki patarima

Femodena (tai kontraceptikas, kiekvienoje tableteje - vienodas hormonu kiekis) pradeti gert nuo bet kokios dienos. 1 diena - 3 tabletes, 2,3 ir 4 dienas - po 2, o kitas - po 1. Parasyta, taip rekomendavo ginekologe.
As geriau 3 diena. Kol kas jokiu pasaliniu reiskiniu nera. O ar ateis menesines - parasysiu smile.gif Tikiuos, nes veltui ismeciau 25 lt.

Siaip be abejo, geriau sitaip neeksperemintuot su savim. Bet as labai labai noriu geru atostogu (juk vaziuoju kartu su vyru, o mes taip seniai neatostogavome kartu ilgesni laika). Nejau leist menesinem viska sugadint?
Atsakyti
Na ir parasiau, vien klaidos.
Taigi, tikiuos kad neveltui ismeciau pinigus. O tabletes geriau jau 3 dienas smile.gif
Atsakyti
manau nesveika taip, jei butum vartojusi kontraceptikus anksciua, tai galima juos nutraukti vartoti anskciau, kad menesinemis persirgtum anksciua, arba tiesiog nenustoti ju gerti dar viena cikla, tada irgi nebus, bet kad sitaip... blink.gif
Atsakyti