Įkraunama...
Įkraunama...

Kolekcionuoju magnetukus.

Sveikos,
gal rasiu cia bendraminciu?
idomu butu pamatyti jusu magnetuku kolekcijas,
o taip pat gal kas turite po kelis vienetus tokiu paciu, galeciau nupirkti.
o gal kas galetu ir parvesti smile.gif
as esu Vilniete.


aciu paciu ir iki
Atsakyti
Musu su vyru kukli kolekcija
user posted image
Atsakyti
as irgi saldytuvinius renku, bet su salim ne tiek jau daug smile.gif daugiausiai uzrasai tongue.gif
pasivarginau nueit i virtuve pasiziuret net lotuliukas.gif tai yra is Egipto (termometras), Budapesto (raudona tapke + skraidantis dede su skeciu kazkoks), Austrijos (karvyte, bet jau dukryte nuskele puse tesmens ir be vieno rago doh.gif), ir Londono laikrodis ax.gif

reiks pasivargint ir nufotkint photo.gif
Atsakyti
Mes irgi kažkaip netyčia pradėjom kolekcionuoti. Vieni draugai parvežė lauktuvių, paskui kiti... Taip ir pradėjom. Na, kukli dar ta mūsų šaldytuvinė kolekcija, bet mes niekur neskubam. Turim iš Čikagos, New Orleans, porą su sentencijom, dar keletą... ax.gif
Atsakyti
kelkit nuotraukas, idomu paziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha kelkit bigsmile.gif , labai sudominot reikes ir man kolekcionuoti bigsmile.gif
Atsakyti
ir as kolekcionuoju, bet kolkas dar labai mazai turiu:) turiu is Rusijos matrioshke,is tuniso (veliava),is Krymo , is Svedijos (ju kareiveli), is Amsterdamo, is Gruto parko..hm..ir viskas:( Labai noretusi is Kroatijos. Buvau ten, bet neradau. Ir draugai siemet nerado:( gal kas turi per daug is ten? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2006 10 11, 20:36)
Musu su vyru kukli kolekcija


Tapkė visą kolekciją atstoja bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
eos: man tai visi labai mieli wub.gif
Atsakyti
man tai Londono patinka, nes autobusiukas ant spyruokles ir juda biggrin.gif shiaip mes stengiames originalesniu ieshkot, o ne paprastu kvadratiniu, bet ne visada net tokius pavyksta rast doh.gif
va buvom Kinijoje tokiam Harbino mieste, tai visa centra ishvaikshchiojom, bet ne tik kad magnetuku, ishvis jokiu kinietishku suvenyru neradom doh.gif visur rusishki suvenyrai a la matrioshkos ir pan. puikavosi. Gerai, kad Pekine bent kazkoks pasirinkimas buvo, ir tas gana skurdus

dabar kolege ishvaziuoja i Italija, o musu ten povestuvine kelione buvo, bet tada dar magnetuku nerinkom, tai uzhsisakiau magnetukus ish aplankytu miestu: Venecijos ir Florencijos ax.gif ish Romos viena sm mamyte atvezhe
Atsakyti
Oooo, va cia tai temele radau. thumbup.gif

Musu saldytuvas yra imontuotas, tai vienintele vieta, kur kabiname savo magnetukus, yra Gartraukis bigsmile.gif Gerai, kad tas plotas nemazas. Taciau jau gresia tai kad nebeturesim kur ju beklijuot ax.gif

Tolimiausius turime is Meksikos, Japonijos, JAV, Kinijos, dar yra Italijos, Ispanijos, Kretos, Kipro ir dar daug ivairiu. Skaiciaus nepasakysiu, nes ne kart neskaiciavau, o nufotkinti galesiu vakare, kai grisiu namo.

Eos, tavo kolekcija labai miela mirksiukas.gif O cukriukus kur dedi? biggrin.gif
Atsakyti
Opa, fotkink, idomu paziuret mirksiukas.gif turbut taip greichiau apziuresiu nei i svechius prisiruoshiu lotuliukas.gif

O cukriukus kolkas i stalchiu dedu. Ech, reikia kazkada susitvarkyt cukraus ir tushinuku kolekcijas doh.gif
Atsakyti