Įkraunama...
Įkraunama...

3 poliklinika Klaipėdoje

Labas rytas, mamytės 4u.gif
Visiškai pritariu temos autorei - sovietinė tvarka, chaosas.
Patys nesigydome 3-ioje poliklinikoje, tik va, prireikė mažiui mankštų ir masažų (padidėjęs kaklo raumenų tonusas). Ir tada teko "malonumas" tenai apsilankyti. Su siuntimu nuėjome pas reabilitologę, kuri paliko labai nemalonų įspūdį. Veidelis maždaug toks "ko čia atėjote ir sutrukdėte poniai?" Snukelis surauktas, arogancija aukščiausiame lygyje. Iš kabineto su vyru išėjome pasibaisėję. Bet tai niekis, palyginus, kas toliau mūsų laukė. Nuėjome pas leliukų masažistę Ziną. Labai nuostabi moteris, tokių darbuotojų tik daugiau, bet jau kineziterapeutė... Neturiu žodžių kaip toks žmogus gali dirbti iš viso. Tokia aukšta blondinė, nežinau jos nei vardo nei pavardės. Mankštos metu mažius biški atpylė, tai kai pasibaisėjo... Vo jetau... Paskui ant kamuolio kai mankštino, mažiui vis seilės bėgdavo, o aš valiau, tai labai nepatenkinta buvo (tai akivaizdžiai rodė), kad mažius seiliojasi. Paskui po mankštos sako, tipo, tai namie mankštinkitės, nebeikite, nors priklausė dar 4 mankštos, o tie pratimai tikrai sudėtingi (bent jau kur ant kamuolio) ir neprofesionalas tų pratimų tikrai neatliks gerai. Vienu žodžiu išprašiau, kad dar užrašytų į mankštas, bet pati nebėjau, vyrą nusiunčiau. Tai vyras irgi grįžo po mankštos pasipiktinęs, jam irgi pradėjo aiškinti, tipo - nebeikite. Vienu žodžiu - algą gauna, o dirbti visai nenori unsure.gif Mano vyras rašys skundą, nes taip negalima.
Atsakyti
QUOTE(Olesia///M @ 2010 05 31, 09:38)
Gyd, Kacerauskiene yra ir musu gydytoja 4u.gif  , kai buvau kudykelis ji buvi ir mano pediatre, ji nuostabi ir labai gera gydytoja. Pasitikim ir mylime ja. Ji mums kaip angelas sargas wub.gif



mes taip pat lankomes pas gyd. Kacerauskiene, ji nuostabi, sauni gyd., laukiuosi antro kudikelio, tai taip pat planuojame pas ja.
Atsakyti
Laba diena,

mano nuomone taip pat ne kokia. Mano seimos gydytoja polikliniko vedeja. Buvau isvadinta vistele, nes ateinu karta i metus (kartais i du metus) su tokiom ligom, kaip pilvo diegliai ar slapimo pusles uzdegimas. Siaip ne taip gavau siuntima pas alergologa, dave tel. numeri, kuriuo galeciau uzsiregistruoti. Paskambinau . . . . . . pasirodo i gimdymo namus doh.gif doh.gif doh.gif Paprasiau siuntimo pas kardiologa, sulaukiau atsakymo, kad eiciau privaciai uz pinigus, nes jie ir senukams neturi pinigu pas kardiologa siusti doh.gif Kai paprasiau siuntimo kraujo tyrimui, kad kraujo grupe nustatyti (tada dar buvau 18metu) , tai klausimas buvo - ar gimdyt susiruosei blink.gif Kai susiruosi gimdyti, tada ir pasidarysi doh.gif
Ir dar visokiu niuansu su mano tevu ir mama. Jau seniai tam kaupiausi, o dabar rimtai ziuriu, kur paciai persiregistruoti ir mama perregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(Olesia///M @ 2010 05 31, 08:38)
Gyd, Kacerauskiene yra ir musu gydytoja 4u.gif  , kai buvau kudykelis ji buvi ir mano pediatre, ji nuostabi ir labai gera gydytoja. Pasitikim ir mylime ja. Ji mums kaip angelas sargas wub.gif


ar ji tik suaugusius priima?
Atsakyti
Mano mazylio gydytoja taip pat Kacerauskiene thumbup.gif aisku mes dar tiek tesilankem pas ja, bet kol kas ispudis thumbup.gif
Tvarka 3 poliklinikoj pasibaisetina, bet jau pripratau - zinau pas ka ir kada reikia eiti kad isvengti eiliu biggrin.gif eiciau privaciau, bet tiek mano seimos gydytoja tiek sunaus gydytoja yra puikios, nekeisciau ju ne uz ka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(heditt @ 2011 03 18, 17:04)
Mano mazylio gydytoja taip pat Kacerauskiene  thumbup.gif aisku mes dar tiek tesilankem pas ja, bet kol kas ispudis  thumbup.gif
Tvarka 3 poliklinikoj pasibaisetina, bet jau pripratau - zinau pas ka ir kada reikia eiti kad isvengti eiliu  biggrin.gif eiciau privaciau, bet tiek mano seimos gydytoja tiek sunaus gydytoja yra puikios, nekeisciau ju ne uz ka  schmoll.gif


o kas tavo seimos gyd? 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
seimos gydytoja israse siuntima pas reabilitologa. Gal galit parekomenduot pas kuri geriausia but kreiptis?
Atsakyti