Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologai ir akušeriai Panevėžyje

sveikos super mamytės 4u.gif
Gelbekit!!!!!!!! noriu apsilankyti pas ginekologe,del nelemtos pienliges doh.gif ,mano ginekologe labai jau prasta na žodžiu schmoll.gif ....
Tai gal kas žinote gera ginekologe ir galit rekomnduoti.
Būčiau labai dėkinga wub.gif
Atsakyti
Ir ar žinote ka nors apie gynekologa Astrauska?Čia Panevėžyje.
Labai prasau verysad.gif
Atsakyti
Ką esate girdėję apie ginekologa Astrauska?
turesiu lekt pas jį,ir kazkaip truputėli bijau,n blush2.gif ,nes vis dėlto vyras ax.gif
būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi tiek su šiuo gyditoju, tiek su kitais. wub.gif
Atsakyti
NA JEI REIKIA TIKRAI GEROS GALIU REKOMENDUOTI DAKTARE OFSIANIENI JI DIRBA PRIVACIAI,JAU DU METUS ESU JOS KLIJENTI IR TUO LABAI DZIAUGIUOSI biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kur ta gydytoja dirba? kaip rasti?
Atsakyti
sveikutes ji dirba rozine, ira zalgirio gatvej atsidarius seimos klinika ,kiek zn tai ji ten buna tik treciadieniais bet ji ten dirba kaip valdiska.
Atsakyti
QUOTE(seksimeske @ 2007 01 10, 15:38)
sveikutes ji dirba rozine, ira zalgirio gatvej atsidarius seimos klinika ,kiek zn tai ji ten buna tik treciadieniais  bet ji ten dirba kaip valdiska.


O butu idomu suzinoti kokios kainos?
Atsakyti
PIRMAS APSILANKIMAS 40,SEKANTYS JAU 30.
Atsakyti
Ką galiu jums apie Ofsianienę pasakyti... Prieš 4 metus dėl jos kaltės vos nenumiriau. Tada ji dirbo Panevėžio ligoninėje, prie jos gimdžiau. Valdiškai, jos pamaina pasitaikė. Kankinausi parą, vaikas priduso, galėjo daug anksčiau nuspręsti, kad cezarį daryti. Tai ji pjovė, ir pripjovė mane. Kažką pažeidė pjaudama, smarkiai nukraujavau, daktarai visi sulėkė, nežinojo kaip kraujavimą sustabdyti. Po to teko 2 kraujo perpylimus atkentėti, lašelinės kasdien, vaiko pakelt negalėjau su adatomis rankose pastoviai, 10 dienų teko gulėti. Suprantu, padaro klaidų daktarai, bet apie ją net girdėti nenoriu, nei matyti tuo labiau. Be to, iš medikų girdėjau, kad iš Nemuno g. poliklinikos buvo išmesta. Ką aš žinau, gal privačiai ji kitaip dirba...
Atsakyti
na kaip ji zalgirio klinikoj dirba kaip valdiska ir jokiu nusiskundimu jau dvejus metus del jos neturiu ,o beje kaip tik vakar snekejau su akusere jos dukra taipogi gimde prie sios daktares ir liko labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,o as buvai Nemuno poliklinikoje pas Astrauska,na man labai patiko pas ji,labai fainas daktaras 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduociau gydytoja r. valikonyte, ji buna gimdymo namuose smile.gif man ji yra daug pagelbejusi, gal ir saltokas zmogus, bet svarbu rezultatas lotuliukas.gif
Atsakyti