Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionai

QUOTE(waidila @ 2006 12 06, 16:16)
g.gif  neturėjai, ir sakai, kad negalėtum džiaugtis..  Manau labai įdomu stebėt jų gyvenimą  rolleyes.gif


Waidila, o tu taip pat laikai kokį skorpą?
Štai aš glėčiau pasigirti, kad vienas mūsų skorpas šianakt išsinėrė smile.gif Tai taip stipriai padidėjo smile.gif Lauksim, kol antrasis išsiners. Jau, regis, taip pat ne už kalnų... smile.gif

O ką galėčiau atsakyti į tą repliką, kad jais pasidžiaugti negalima, imt į rankas taip pat. Gi žuvyčių irgi neglostome, o tik stebime jas. Tik va, su skorpais yra taip pat įdomu, nes visas jų gyvenimas - mistika. Mums, žmonėms, visai nepažįstama. Įdomu stebėti, kaip jie bendrauja, medžioja, galų gale kaip neriasi. Teko kartą visą nėrimą stebėti wink.gif Tikrai įdomu ir verta dėmesio smile.gif
Atsakyti
Sveikuciai,gal kas auginate namuose skorpijonus ir galetumet papasakoti apie siuos gyvunelius placiau dekui bigsmile.gif
Atsakyti
NA, SKORPIONU NETURIU, BET JEI ZINOCIAU KUR, MIELAI ISIGYCIAU smile.gif rolleyes.gif smile.gif rolleyes.gif O AR SUNKI JU PRIEZIURA? g.gif
Atsakyti
Ką konkrečiai apie jų priežiūrą norit sužinoti? Maitinami gyvaus padarais - milčiais visokiais ir pan. Įsigyt nesunku.
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 09, 17:54)
Ką konkrečiai apie jų priežiūrą norit sužinoti? Maitinami gyvaus padarais - milčiais visokiais ir pan. Įsigyt nesunku.

buk gerute papasakok palciau pvz nuo ko pradet as akvariuma turiu dar zinau reikia sildomos lempos o ka akvariume tiest geriausiai smeli ar ka?
Atsakyti
Tiksliai labai negaliu papasakot, nes aš jais nelabai domiuosi, o draugas augino kažkada tokius. Šiaip, dėl tikslios info ieškok www.egzotika.info puslapyje.
Auginti galima smėlyje, kokoso durpėse (nuo rūšies priklauso), yra visiškai nepavojingų rūšių. Bet pats gyvūnas tai nelabai įdomus mano akimis. Visuomet tūno pasilėpęs ir tiek smile.gif
O dėl šildymo tai nebūtinai lempa reikalinga, užtenka ir šildomo kabelio (dugne patiesti galima ir tiek).
Bet šiaip, visa tiksli info tame puslapyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 09, 19:36)
Tiksliai labai negaliu papasakot, nes aš jais nelabai domiuosi, o draugas augino kažkada tokius. Šiaip, dėl tikslios info ieškok www.egzotika.info puslapyje.
Auginti galima smėlyje, kokoso durpėse (nuo rūšies priklauso), yra visiškai nepavojingų rūšių. Bet pats gyvūnas tai nelabai įdomus mano akimis. Visuomet tūno pasilėpęs ir tiek  smile.gif
O dėl šildymo tai nebūtinai lempa reikalinga, užtenka ir šildomo kabelio (dugne patiesti galima ir tiek).
Bet šiaip, visa tiksli info tame puslapyje  smile.gif

drinks_cheers.gif dekui
Atsakyti
o kur ju galima pirkti g.gif ( as kaune ). kikose nemaciau. o kaina ju turbut apie 50,00lt ar ne?
Atsakyti
QUOTE(JOVITA 11 @ 2007 04 10, 18:59)
o kur ju galima pirkti  g.gif ( as kaune ). kikose nemaciau. o kaina ju turbut apie 50,00lt ar ne?

na apie kauna as is vis nieko nezinau,ir aplamai dabar apie lietuva nelabai zinau blush2.gif ,bet pvz.pries kelis metus mes pirkom klaipedoj pauksteeda-tarantula taii kainavo apie 60lt manau ir skorpijonai panasiai as gyvenu did.britanijoj tai cia jie kainuoja apie 100lt aisku dar priklauso nuo rusies rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkada turejom skorpiona darbe-gal pries 10 metu vienas kolega is keliones "dovanu" kazkam parveze, bet taip ir nugyveno vargsas gyvenimeli kaip oficialus eksponatas. Graziausia budavo, kai ryte visa kompanija, pradedant sefu ir baigiant valytoja, muses gaudydavom... O siaip labai neidomus sutverimas-uzsirausia smelyje ir tik maitinamas arba baisiai erzinamas demonstruodavosi
Atsakyti
pas mano mama darbe siuo metu taip pat gyvena pora skorpionu biggrin.gif . o kaip paivairinti ju maista g.gif . kirmeliu tai as gauti galeciau, bet kur gauti gyvu tarakonu ir panasiu gyviu. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA 11 @ 2007 04 09, 16:57)
NA, SKORPIONU NETURIU, BET JEI ZINOCIAU KUR, MIELAI ISIGYCIAU smile.gif  rolleyes.gif  smile.gif  rolleyes.gif O AR SUNKI JU PRIEZIURA? g.gif

kaip as noreciau,bet MB pries... verysad.gif ir dar sunus mazas namie,bet kai paaugs reiks isigyti.LADYSTAR---dekui uz papasakojima 4u.gif
Atsakyti