Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

mes tai nuo pat gimimo miegam nakti su kepurėle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GIEDRŪNĖ @ 2006 03 24, 22:20)
mes tai nuo pat gimimo miegam nakti su kepurėle mirksiukas.gif


Mano vyras man irgi liepė dėti kepurytę, bet kaip tik tą dieną atėjo gyd., tai ji net apstėro blink.gif , sako jūs ką, pabandykit patys su kepure pavaikščiot. Sakė tikrai neatlėps, kadangi yra kremzlytės, o jei ausytės pačios atlėpusios, tai jau nieks ir nepadės
Atsakyti
Sveikutes, kokia as tamsuole, pasirodo, kad tai igimta, as net nezinojau wub.gif , bet gyveni mama ir mokaisi biggrin.gif , tad pas mane irgi tokia problema gulint ausiukai uzsilanksto kaip kolduniukai, tai bandau taisyti. Jei uzmiega bandau paziureti kaip ten ta ausyte, tai mano maze jau ziuri, ka gi as darau, tad man su tais atlenkinejimais nesiseka, bandysiu nakciai deti kepuriuka, manau kad biskeli galime pakoreguoti mazyliu ausytes....sekmes visoms atlankstant ausytes lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytės, aš dukrytei dedu mergytėms skirtą ant plaukiukų tamprų medžiaginį lankelį (jo yra visose bižuterinėse parduotuvėse). Uždedi taip, kad ausytės nebutų atlėpintos.. Ir miega su juo smile.gif. Žinoma, dabar sudėtingiau, nes moka pati jau nusiimti, bet patikėkit, ausytės visiškai kitokios formos smile.gif.
O beje, ausytės formuojasi iki 1 metukų, taip kad visų vaikiukų ausytės turi šansą smile.gif
Atsakyti
Mielos mamytės, ausies kaušelis yra sudarytas iš kremzlytės, kuri yra tokios formos, kokia dievulis davė thumbup.gif . Joks gulėjimas ant šono ausyčių formai įtakos neturi, lygiai taip pat joks klijavimas ar kepurių dėjimas čia nepadės. Teisi buvo gydytoja, sakydama, kad pabandykit patys su kepure pamiegoti g.gif ... Nevarkit be reikalo. 4u.gif
Atsakyti
Aš paprieštarausiu paskutinei mamytei,dėl to, kad ir aš ir mano vyras pastebėjom, kai vaikutis miega užsiriečia viena ausytė,ir ta ausytė buvo labiau atlėpusi negu kita,todėl pradėjom nakčiai mauti kepuryte ir galiu patvirtint , kad ta ausytė atsistatė ir atrodo vienodai thumbup.gif Man atrodo čia kiekvienam bus aišku jei ištisai ausį laikyt atlenktą tuo labiau kūdikiui,kuriam viskas tik pradeda vystitis tai pamatytume rezultatą mirksiukas.gif
Atsakyti
na o mums su ausytem nera prblemeliu (tfu tfu tfu). Bet as stengiuosi ja guldyti vis kas ant skirtingu sonu, kad nenuguletu vienos ar kitos ausytes
Atsakyti
Is pradziu kai gryzom is gimdymo namu tai kepuryte nesiojom, po kokios savaites nebededavau. dabar mums jau du menesiukai ir kepuryte vel pradejau deti, nes pana besisukinedama pastoviai uzlenkia ausytes ir viena siek tiek nori atlepti. tongue.gif bet panesiojus kelias dienas matosi rezultatas kad ausyte vel prisispaude lotuliukas.gif
Atsakyti
nieko as nedejau ir neklijavau.mano sunus taip pat miegodamas uzlengdavo ausytes,ir tikrai jos nera atlepusios.ir nemanau,kad nuo gulejimo jos gali atlepti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir mano sunui jos uzsilenkdavo, kai buvo lelius. Jokiu kepuryciu jam nedejau, o ir i galva nesautu, sutinti vaiko su kepure namie blink.gif . Dabar jam jau beveik 6 metai ir ausys visiskai neatlepusios. O turim ir mazaja, kuriai tuoj bus 3 menesiai, tai labai idomu, kad uzsilenkia jai daugiau viena ausyte, kitos niekada uzsilenkusios nepastebejau. Tai noriu pasakyti, kad abi jos atrodo vienodai thumbup.gif . Ta, kuri uzsilenkineja, nei kiek neatlepusi.
Tikrai, mamytes, pabandykite jus pascios su kepurem tiek laiko isbuti. Taigi tikras siaubas. O tie vargseliai mazyliai, jiems ir taip tiek daug visokiu nepatogumu. Tai trina koks rubelis ar kokios sauskelnes. Tai pasislapino ar pasitustino ir guli tame, kol mamyte isgelbes. Tai kur niezti, o nepasikasysi ir nepasakysi. Tai i akyte kokia dulkele papuole ir t.t. Ne, as tai tikrai nedeciau namie nei kepures, nei jokio lankelio (vis tiek gi spaudzia galvyte, tegu ir nesmarkiai, bet nepatogu juk taip miegoti). Pacios gi zinot, kaip kudikiai megsta pasispardyti nuoguciai, kai visur laisva 4u.gif
Atsakyti
As visiskai sutinku su paskutine pasnekove ,vaikai taip mielai dziaugiasi laisve,tad nevarzykime ju! kepureles ir visa kita tikrai nepades!
Atsakyti
na, aciu visoms mamytems uz nuomones. nors jos visos skirtingos ir priestaraujancios, bet kiekviena mama pasiskaiciusi gali pasirinkti sau kas tinka. gal ausytes ir neatleps, bet as pradejau deti kepuryte nakciai.tai ziuresiu koks bus rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti