Įkraunama...
Įkraunama...

Kukurūzų gaminimo aparatas

Jei dažnai valgome spragintus kukurūzus, ar apsimoka pirkti tokį aparatą, ar paprasta su juo ir greita juos gamint, nėra jis jau toks pigus?
Atsakyti
Man tai jie keptuveje visai neblogai ishsispragina. Nebent "del fasono" toki aparata pirkciau, bet kazkaip nera jo mano svajonese rolleyes.gif
Atsakyti
nepirkciau.

Ash i mikrobange kishu.
Atsakyti
Mes irgi labai daznai valgom, bet aparato tai nepirkciau. Juk ir mikrobangeje gerai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
o mikrobanginėje kaip darot, inde su aliejum uždengiat, be aliejaus ar kaip, kiek minučių laikot?
Atsakyti
Gaminimui mikrobangeje yra specialiai supakuoti popkornai pokeliuose. Imeti i mikrobange ir jie ten maishiuke sprogineja sau smagiai. O paskui ishsiimi ta ishsiputusi pokeli ir...skanaus essen.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O palaikyti reikia tai priklausomai nuo mirkobanges galingumo. Pvz. musu yra 800, tai laikau kazkur 2,5 minutes.
Atsakyti
o, tai jei mikrobangę turit - tai tik ten. 3 rūšių yra, man geriausi su druska. Pirmąkart kad užspraginom, tai net dūmų signalizacija suveikė tongue.gif O tą aparačiuką irgi buvau nusižiūrėjus, bet neapsisprendžiu. Keptuvėj nemėgstu spragint - labai jau daug terlionės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (klajune @ 2004 11 01, 21:16)
o, tai jei mikrobangę turit - tai tik ten. 3 rūšių yra, man geriausi su druska. Pirmąkart kad užspraginom, tai net dūmų signalizacija suveikė tongue.gif O tą aparačiuką irgi buvau nusižiūrėjus, bet neapsisprendžiu. Keptuvėj nemėgstu spragint - labai jau daug terlionės rolleyes.gif

O man tai su sviestu tie supakuoti popcorn'ai labiausiai patinka.

O dumu vienakart irgi buvo - bet tik tada kai per ilgai palaikiau ir degti pradejo - taip ne tik sus kukuruzais , bet ir su kitu maistu gali nutikti.

Ijungiu minkrobange ant kokiu 700 galingumo, nes kai didesnis galingumas - didesne tikimybe, kad sudegs, o jei nesudegs, tai daug nesprogusiu bus. ir palaikau kol maisas issipucia ir retai paukseti pradeda - tada ir jungiu lauk.

O jei nepokelyje darau - tai nustatau didziausia galinguma 900 pas mane - suberiu kukuruzus i stiklini inda, ipilu pora laseliu aliejaus, pabarstau druska - uzdengiu dangciu - ir man prisishaudo taspuodar - tik ilgiau trunka - kokias 4-5 min.
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 10 24, 18:42)
Gaminimui mikrobangeje yra specialiai supakuoti popkornai pokeliuose. Imeti i mikrobange ir jie ten maishiuke sprogineja sau smagiai. O paskui ishsiimi ta ishsiputusi pokeli ir...skanaus essen.gif rolleyes.gif

o kur jų yra pirkti, niekur nematau g.gif
Aš tai spraginu uždengtoj keptuvėj su aliejum, o druską po to įberiu arba cinamono ir cukraus.
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 11 02, 10:29)
o kur jų yra pirkti, niekur nematau g.gif
Aš tai spraginu uždengtoj keptuvėj su aliejum, o druską po to įberiu arba cinamono ir cukraus.

As perku rimi. Padeta buna prie jau pagamintu popkornu, kukuruzu visokiu ir pan.
Tks kvadratinis plokscias pakelis kazhkur 15*7 (gal diesnis siek tiek). Gana ryski pakuoti - turetum rasti. Pokelis nedidelis atlodo, bet is jo maisiukas issilanksto ir pilnas kukuruzu buna. Buna su druska, su sviestu ir su suriu.
Atsakyti
Mes irgi perkam tuos pokelius ir kepam mikrobangej thumbup.gif Maximoj jie buna prie cipsu padeti...
Tiesa, neseniai pabandem nusipirkti tiesiog kukuruzu kruopu (buna prie riesutu), tai irgi gerai isspragejo, tik reikejo paties druska pasibarstyti ir aliejaus uzpilti. O kainos atzvilgiu jie gavosi gerokai pigiau thumbup.gif

Atsakyti