Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų mitologiniai vardai

QUOTE(haidi @ 2007 02 13, 13:53)
mano mergytės vardas Žemyna, esu patenkinta šiuo vardu, nes jis nėra linksniuojamas ant kiekvieno kampo,jis jai kažkaip iš kart tiko  mirksiukas.gif tik antram leliukui taip pat ieškau vardo būtent pagoniško man kažkaip jie patiko tik va labai sunku išsirinkti  g.gif

Žemyna labai grazu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 04 12, 12:09)
Na nelabai kur kitur ir verčiama kitaip, nebent kokioj Dundulienėj, bet čia tai jau ne mokslinė literatūra, bet laisvalaikio skaitiniai.  biggrin.gif
O vat Vėlių pasiskaitykite ir bus aišku kodėl.  mirksiukas.gif


Mintinai aš ta Vėliu... iki skylučiu... Mano biblija ir Kamasutra buvo...
Dėl to tai ir sakau kad aišku. Megėjų požiūrių su protingu žmonių žodžiais sutikti reikia, bet gi tada niekas toliau ir nesivystutų iš to taško kad "Žemė plokščia, o Saulė sukasi aplink ją... "

Elemire faina būtų šiaip susipažinti o tai mes visose temose kažkaip vis stojam į priešingas bardikadų puses lens.gif
Atsakyti
Man tai visai gražus vardelis Girstis būtų, tik kažkiek gal sunkokai tariasi g.gif Šiaip tokie vardeliai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karvute @ 2007 04 27, 10:46)
Man tai visai gražus vardelis Girstis būtų, tik kažkiek gal sunkokai tariasi g.gif Šiaip tokie vardeliai labai  wub.gif


tai kodėl sūnų Luku pavadinai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Jaunystė+aplinkiniai+šokas po gimdymo lotuliukas.gif Jei rimtai, tai labai norėčiau pakeist, bet...Su kitais vaikais "pasireikšiu" mirksiukas.gif Juolab, kad yra tikimybė, kad iškart du reikės galvot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karvute: 27 balandžio 2007 - 11:52
QUOTE(FataMorgana @ 2007 04 27, 08:57)
Elemire faina būtų šiaip susipažinti o tai mes visose temose kažkaip vis stojam į priešingas bardikadų puses  lens.gif

Na tai yra čia AŽ funkcija, tai galima ir susirašyti ja pasinaudojant smile.gif Kas link barikadų, tai nemanau kad tai skirtingos pusės, gal tik šiaip nesusikalbėjimas.

QUOTE(karvute @ 2007 04 27, 09:46)
Man tai visai gražus vardelis Girstis būtų, tik kažkiek gal sunkokai tariasi g.gif Šiaip tokie vardeliai labai  wub.gif


Na nežinau, kauniečiai gal įpratę prie Girstupis, bet šiaip nemanau kad tai labai sunkiai ištariamas žodis. smile.gif
Atsakyti
Žemyna labai gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
pas mus kaimynų berniukas BALTRUS vardu thumbup.gif
Atsakyti
o BALTRUS mitologinis ar tik jiems prijaučiantis?
doh.gif gal čia daugiau nuo BALTRAMIEJAUS? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 04 16, 22:43)
Vat įdomiai čia gaunasi kažkaip, vis kas link vardo, visi bando suderint su išvaizda, o vat gal charakterio tvirtumu vaikis pasižymi.  biggrin.gif

Jis ir pagal charakteri buvo berzelis ax.gif
Atsakyti
Milda labai gražus vardas thumbup.gif Kažkada patiko Gabija, bet kai toks bumas jų, tai ir nublanko..
Atsakyti
Gražūs tie mitologiniai daugelis.Bet aš saviškiams šventus vardus daviau,kad visur normaliai skambėtų ir nieks nekraipytų.Ir tai sūnų Augustą kai kas Augustinu šaukia,o tas nervinasi žiauriai.
Atsakyti