Įkraunama...
Įkraunama...

Žiniuonių, būrėjų ir kt. liaudies gydytojų adresai

QUOTE(txn7 @ 2006 11 11, 17:53)
Gerbiamos mamos ir teciai! Gal kas zino Vilniuje gera ziniona, liaudes gydyoja, ekstrasensa, burta, bobute, parapsishologa ar panasiai , kuri(s) sekmingai gydo zmoniu ir galetu nuimti prakeikima.

Ir reikalingas toks zmogus kuris ne duoda reklamos ir zmones patys suzina apie jo per pazistamus.
Labai reikia, o surasti Vilniuje tokiu negaliu. Todel sukuriau si tema.
Prasau padeti, kas zino tokio zmogaus, kuris realiai padejo jums ar jusu pazistamams.

Galima parasiti ziniono adresa i elektronini pashta jei nenorit kad visi apie jo zinotu -    txn7@mail.ru


Проклятие вы можете снять в церкви, проклятие кровной материи уже сложнее снять.
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2007 04 01, 05:46)
Проклятие вы можете снять в церкви, проклятие кровной материи уже сложнее снять.


Kiek man pasake, tai,kad kokiu budu buvo uzvaryta, tokiu budu ir reikia nuimti.Tikro uzvarymo cerkveje, vien besimelsdamas nenusiimsi, gal tik trumpam palengvinsi.
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 01, 13:45)
Kiek man pasake, tai,kad kokiu budu buvo uzvaryta, tokiu budu ir reikia nuimti.Tikro uzvarymo cerkveje, vien besimelsdamas nenusiimsi, gal tik trumpam palengvinsi.

Vadinasi, kažkokia bobulė gali nuimti prakeikimą, o Dievas - ne? Įdomus požiūris...
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 01, 16:24)
Vadinasi, kažkokia bobulė gali nuimti prakeikimą, o Dievas - ne? Įdomus požiūris...


Tai ne mano poziuris siaip tai jau.bet kodel uz karto " kazkokia bobule'. Man tik taip isaiskino, kad ne baznycios ranka uzvaryta, tai ne baznycia ir tenuims.Na tipo kokiom priemonem buvo uzvaryta, tokiom ir nuimti reikia.Nors siaip tai dievo keliai mums nezinomi juk. Buna visokiu stebuklu juk, kad ir pasveiksta, ir nuo apsesto zmogaus nuvalymus daro.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 02, 14:21)
Tai ne mano poziuris siaip tai jau.bet kodel uz karto " kazkokia bobule'. Man tik taip isaiskino, kad ne baznycios ranka uzvaryta, tai ne baznycia ir tenuims.Na tipo kokiom priemonem buvo uzvaryta, tokiom ir nuimti reikia.Nors siaip tai dievo keliai mums nezinomi juk. Buna visokiu stebuklu juk, kad ir pasveiksta, ir nuo apsesto zmogaus nuvalymus daro.
  g.gif

Kažkada pati išleidau krūvą pinigų tokioms nesąmonėms, todėl esu labai kategoriška šiuo klausimu. Vienintelis dalykas, kuris man padėjo - mišios cerkvėje (nors esu katalikė).
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 02, 16:12)
Kažkada pati išleidau krūvą pinigų tokioms nesąmonėms, todėl esu labai kategoriška šiuo klausimu. Vienintelis dalykas, kuris man padėjo - mišios cerkvėje (nors esu katalikė).


Kiekvienas renkasi savo kelia.gerai, kad tai padejo tau.
O del to, kad kiti kreipiasi i ismanancias burejas, del prakeiksmu nuemimo, nemanau,kad yra nesamones.
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 02, 15:41)
Kiekvienas renkasi savo kelia.gerai, kad tai padejo tau.
O del to, kad kiti kreipiasi i ismanancias burejas, del prakeiksmu nuemimo, nemanau,kad yra nesamones.

samone ir tai,kad nuo zmogaus priklauso, ar kibs prakeiksmuks ar ne ir kokio stiprumo smile.gif jeigu stiprios valios ir dvasios zmogus, gali praslysti, svelniai pro sali.
ir gali griokstelt taip,kad amen.zodziu venkime tu kalbu smile.gif gyvenkime ir dziaukimes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 02, 16:56)
samone ir tai,kad nuo zmogaus priklauso, ar kibs prakeiksmuks ar ne ir kokio stiprumo smile.gif jeigu stiprios valios ir dvasios zmogus, gali praslysti, svelniai pro sali.
ir gali griokstelt  taip,kad amen.zodziu venkime tu kalbu smile.gif gyvenkime ir dziaukimes biggrin.gif


O tai cia geras pasiulymas smile.gif Gyvenkim ir dziaukimes, nes gyvenimas nuostabus dalykas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 01, 12:45)
Kiek man pasake, tai,kad kokiu budu buvo uzvaryta, tokiu budu ir reikia nuimti.Tikro uzvarymo cerkveje, vien besimelsdamas nenusiimsi, gal tik trumpam palengvinsi.



Не слушайте шарлатанов, проклятие- это энергоинформационная брешь в вашей ауре (не беру материнскую), это как скорлупа пробитая с наружи, а пробили ее только потому, что Вы изнутри немного прогнили, грубо сказать- мало кальция кушалия biggrin.gif А если серьезно, то кто-то перепутал порчу и проклятие, даже в этой позиции снимает все более сильный мастер, а самое главное подлечитесь изнутри. Более сильный мастер снимет не тем, чем Вам делано, а тем, что точно поможет, а если грубо сказать - если вас ударили прутиком, то мастер ударирит кувалдой- вот откуда выражение, что все возвращается с троицей, тоесть с тройной силой
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2007 04 03, 02:16)
Не слушайте шарлатанов, проклятие- это энергоинформационная брешь в вашей ауре (не беру материнскую), это как скорлупа пробитая с наружи, а пробили ее только потому, что Вы изнутри немного прогнили, грубо сказать- мало кальция кушалия biggrin.gif  А если серьезно, то кто-то перепутал порчу и проклятие, даже в этой позиции снимает все более сильный мастер, а самое главное подлечитесь изнутри. Более сильный мастер снимет не тем, чем Вам делано, а тем, что точно поможет, а если грубо сказать - если вас ударили прутиком, то мастер ударирит кувалдой- вот откуда выражение, что все возвращается с троицей, тоесть с тройной силой


откуда такие сведение, может вы сами имеете практики g.gif
Atsakyti

Nedrysciau teigti taip kategoriskai ir vienareiksmiskai, kad yra taip ir ne kitaip.Ir savo isitikinimu primesti,kaip vienintele tiesa, ir baigta.Suprantu,kad cia tokia tema jau yra, taciau ir nuomoniu todel yra ivairiu, ir pasisakymu taip pat.
Na o kas liecia prakeiksmus, uzkalbejimus ir ivairius palinkejimus, tai manau, kad skiriasi.Vieniems uztenka ir baznycios pagalbos, kitiems psichologo, o kitiems ir ziniuoniu pagalbos.O siaip jei visu klausyti, kad daryk taip, o ne kitaip, kad pades tik tas, ir ne kas kitas, tai visai galvele susisuks
Atsakyti
QUOTE(loretukas @ 2007 03 06, 21:24)
si liaudies gydytoja gali isgydyti bet kokia liga, nuimti bet koki uzkeikima- nei trupucio neperdedu-bet pas ja patekti LABAI SUNKU. vardas KRISTINA
telefono numeris; 00370-52415887 cia rasau kaip skambinti is uzsienio i Lietuva nuimk nereikalingus kodus ir sekmes. jeigu tikrai reikia pagalbos tai skambink ir skambink pakol susitarsi del priemimo.
tikrai nuosirdziai linkiu sekmes
su pagarba Loreta smile.gif


Ar kas nors buvo pas tą Kristiną? unsure.gif
Atsakyti