Įkraunama...
Įkraunama...

Žiniuonių, būrėjų ir kt. liaudies gydytojų adresai

QUOTE(remagne21 @ 2011 12 02, 12:01)
Laba diena, mama isitikinusi kad uzkeretas jos vyras(mano tetis) ir iesko kad kas galetu nuimti prakeiksma, gal zinote tikru patyrusiu zolininkiu ar kazko pns? ji isitikinusi, kad jis uzburtas menesiniu krauju, as pati asmeniskai netikiu tokiais dalykais....bet jei kas zinote geros uzkeikimu nuemejos nr prasau i pm.

Lengviausia pradėti ieškoti kitų kaltės...nes tai daug paprasčiau nei knaisiotis po save.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 02, 16:42)
o koks diplomas Jus tenkintu?
manau vienintelis dalykas - arba zinai arba ne.
viskas kita ..


O tai is kur zinai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 12 03, 20:55)
O tai is kur zinai? smile.gif



ir Jus zinot, tik pamirsot. o as prisiminiau.
kaip? didziuliu nuveiktu darbu, su savimi, deka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eugi: 03 gruodžio 2011 - 21:02
esu 1 karta akademijoj buvus su drauge, gal 5 m. atgal. iki siol geri ptisiminimai. 4u.gif dziugu, kad esate 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, supermamos!

Gal kas galite rekomenduoti žiniuoni, žolininką, užkalbėtoją, bionergetiką ar pan. ?
Turiu keletą labai sunkių ligų, kurių negali išgydyti nė vienas daktaras, todėl pamaniau, atėjo metas pasitelkti alternatyvių gydymo metodų..

Šiaip gyvenu Vilniuje, todėl, žinoma, patogiausia būtų rasti ką netolimais, bet esu pasiryžus nukakti ir žymiai toliau.

Forumuose radau tik gerokai pasenusią informaciją šiuo klausimu, todėl pamaniau, verta sukurti naują temą.

Būtų įdomu išgirsti istorijų iš jūsų praktikos: kiek laiko gydėtės, ar padėjo, kuriam laikui padėjo..

Labai labai dėkoju, jei kas galėsite suteikti kokios informacijos!!
Atsakyti
Kas žino Kristinos kontaktus? Paskutinį kartą buvau Viršuliškėse, paskui dingo negaliu prisiskambinti...Informacija į AZ.
Atsakyti
Temos pavadinimas "Žiniuonių, būrėjų ir kt. liaudies gydytojų adresai" skamba siek tiek absurdiskai. Gali susidaryti toks vaizdas, kad burejos yra liaudies gydytojos smile.gif Kas greiciau atvirksciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuilys: 03 birželio 2014 - 19:46
kas nors buvo pas viktora saviciaus gatvej?? ka jisai daro : buria ar gydo?
Atsakyti
Vakar musu tvenkinyje nuskendo zmogus mano akyse. kazkaip noris apvalyti ta vieta ( bo tetis pasake, kad jei jau viena zmogu vanduo itrauke, bus ir kitas.. g.gif ) Sakau, gal kokie apvalymai padetu? Ir paciai baisiai nesmagu po ta vieta vaikscioti...

Gal pačiai kokiu šalaviju pasmilkyti aplink? O vandeni kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avesta: 28 liepos 2014 - 08:08
QUOTE(avesta @ 2014 07 28, 10:05)
Vakar musu tvenkinyje nuskendo zmogus mano akyse. kazkaip noris apvalyti ta vieta ( bo tetis pasake, kad jei jau viena zmogu vanduo itrauke, bus ir kitas.. g.gif  ) Sakau, gal kokie apvalymai padetu? Ir paciai baisiai nesmagu po ta vieta vaikscioti...

Gal pačiai kokiu šalaviju pasmilkyti aplink? O vandeni kaip?

Pakvieskit kunigą, kad pašventintų.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2014 07 28, 13:48)
Pakvieskit kunigą, kad pašventintų.

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avesta @ 2014 07 28, 10:05)
Vakar musu tvenkinyje nuskendo zmogus mano akyse. kazkaip noris apvalyti ta vieta ( bo tetis pasake, kad jei jau viena zmogu vanduo itrauke, bus ir kitas.. g.gif  ) Sakau, gal kokie apvalymai padetu? Ir paciai baisiai nesmagu po ta vieta vaikscioti...

Gal pačiai kokiu šalaviju pasmilkyti aplink? O vandeni kaip?


Tokiais atvejais tinka druska. Ji šalina visą negatyvą 4u.gif
Atsakyti