Įkraunama...
Įkraunama...

Žiniuonių, būrėjų ir kt. liaudies gydytojų adresai

Perverčiau temą, bet žiūriu čia daugiau ne info, o moralizavimai... g.gif
Jei žmonėms reikia, jie ieško, tai vadinasi tam tikru gyvenimo etapu jiems to reikia, o priežastys kitiems neturėtų rūpėti...


Aš taip pat ieškau.
Gal kas gali pasidalinti informacija apie bioenergetikus Vilniuje, kurie tikrai turi Dievo dovaną, o ne tik suinteresuoti paimti pinigus ir daro iš to verslą.
Reikia, kad žmogui nustatytų negalavimų priežastis, kurių daktarai jau virš 10 metų nesugeba įvardinti net..

Būčiau labai dėkinga.

Atsakyti
yra fb tokia Balta Ragana, internetu pranašauja, kartais ir nemokamai paburia, bet ir šiaip kainos nesikandžioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2006 11 15, 07:41)
Su Vasilijumi teko bendrauti prieš 2 metus. Tuo metu jis dirbo Algirdo g. 23/6
(įėjimas iš kiemo, rūsyje). Nepadėjo, bet ir pinigų neėmė (skirtingai nei kiti). :D


Ar galėtumėte man suteikti p.Vasilijaus (bioenergetiko) bent kažkokias koordinates? Labai reikia... ačiū jums labai...
Atsakyti
QUOTE(jovita629 @ 2016 09 02, 22:16)
Ar galėtumėte man suteikti p.Vasilijaus (bioenergetiko) bent kažkokias koordinates? Labai reikia... ačiū jums labai...

Neturiu.
Atsakyti
QUOTE(txn7 @ 2006 11 11, 18:53)
Gerbiamos mamos ir teciai! Gal kas zino Vilniuje gera ziniona, liaudes gydyoja, ekstrasensa, burta, bobute, parapsishologa ar panasiai , kuri(s) sekmingai gydo zmoniu ir galetu nuimti prakeikima.

Ir reikalingas toks zmogus kuris ne duoda reklamos ir zmones patys suzina apie jo per pazistamus.
Labai reikia, o surasti Vilniuje tokiu negaliu. Todel sukuriau si tema.
Prasau padeti, kas zino tokio zmogaus, kuris realiai padejo jums ar jusu pazistamams.

Galima parasiti ziniono adresa i elektronini pashta jei nenorit kad visi apie jo zinotu -    txn7@mail.ru

O kokiems galams sitas saitas egzistuoja, kad telefonu numeriai slapta siunciami?!!!
Paziurekit - Burejos Kaune - viskas kaip ant delno.
Kokio velniojus darot paslapti ten, kur to nereikia daryti?
Juk sis saitas tam ir egzistuoja, kad dalintumems visa informacija
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoliuke: 12 spalio 2016 - 21:35
Teko girdeti dvejopu atsiliepimu apie tokia moterele Janina is Akmenes. gal kas turi patirties gali pasidalinti ;)
Atsakyti
Gytare o ka jus manot religija sako apie bendravima su ekstrasensai, bioenergetikais, burejais, matanciais ir pan. ? Kokia jusu nuomone ? Ar tai nuodeme ?
Atsakyti
QUOTE(delfinas123 @ 2017 01 08, 01:39)
Gytare o ka jus manot religija sako apie bendravima su ekstrasensai, bioenergetikais, burejais, matanciais ir pan. ? Kokia jusu nuomone ? Ar tai nuodeme ?

Religija sako, kad tai yra baisi nuodėmė, nepasitikėjimas Dievu. ax.gif

Aš asmeniškai manau, kad tai yra pinigų mėtymas į balą. ax.gif
Atsakyti
..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adelaida6: 08 sausio 2017 - 11:47
Gal kas turite kontaktus bioenergetiko gyduolio Arvydo Daskaus?
Atsakyti
Gal kazkas gali parasyti Kristinos is Virsuliskiu (liaudies gydytojos, aiskereges) kontaktus.Aciu

Atsakyti