Įkraunama...
Įkraunama...

Blusų įkandimai

gali gyventi patalynėj, lovos plyšiuose, spintose, batuose. ypač kur yra natūralus kailis, vilna. aš visada batus taipogi purškiu. ir patalynę išpurškiu įkišusi į polietileninį maišą.
KOBROS tai tikrai nepirkit. schmoll.gif anksčiau buvo veiksminga, dabar išsigimė - net musių nenunuodija. yra tokių brangių purškiklių NORFOJ, DROGE apie 13 Lt. tie tai geresni. yra barstomų miltelių - gerai už baldų pabarstyt, bet ir prie jų pripranta. dar veterinarinėj vaistinėj gali kąnors pasiūlyti. bet ypač veiksmingų priemonių tai nėra, nes niekas neveikia kiaušinėlių, o jie išsirita tik palankiomis sąlygomis kai drėgna, tai jei prasidėjo šildymo sezonas gali tik už pusės metų išsiristi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 lapkričio 2006 - 20:11
rolleyes.gif mus taip pat buvo sukanzioje blusos .atsirado tokie guzai kad nesupratom kas cia atsitiko .nuejom pas gydytoja ir pasake ,pasirodo esam alergiski ikandimams.israse toki skysti liepe juo tepti ir tikrai labai padejo nebebuvo niestejimu ir kasimosi dar kelias dienas gerem clarentina.ta skysti gamina vaistineje ''zinci oxydi''.o blusas liepe naikint tik su dulkiu siurbliu is plysiu ir patalynes,nors mes ja sukandziota parsivedem is darzelio.gal kam ateiti pravers
Atsakyti
Labai užjaučiu visus kam teko su tuo "gėriu" susidurti. Šį rudenį buvom ir mes "papuošti" blusų įkandimais. O įdomiausia tai, kad parsivežėm jų iš vaikų ligoninės. Siaubas kažkoks verysad.gif Tiesa, sukandžiojo tik mane ir vyrą. Pas mane randai iki šiol (nuo kasymo ir šašų).
Atsakyti
su siuo kosmaru ir mums teko susidurti.Ir vis kai gryztam pas mociute,ir idomu tai,kad sukramto tik dukra ir vyra,o mes su suneliu kaip ir mociute,senelis lyg niekur nieko.As tai net verkdavau,kaip man tai baisu.Jie abu dar ir joms alergiski-sutinsta tie ikandimai,parausta,apsisasuoja,ojojoj.Ir niekas nepadeda,jokie vaistai,tik isvaziavimas namo ir visa laime,kad namie ju nera.Gyja tai nezmoniskai letai,net ir nenukasius lieka randeliai,kurie pranyksta tik po gero pusmecio,bent jau tiek. doh.gif ZIAURU
Atsakyti
Buvau ir as susidurusi su tom zarasam kas keisciausia pasigavau darbe doh.gif bijojau kam ir pasakyt kad negalvotu kad jau apsileidusi bet kazkaip isikalbejom kad ne vien tik as ir kitos bendradarbes parsinese ju.Bet taip ir neissiaiskinom is kur jos kas jas atnese ,bet isnaikinom thumbup.gif
Atsakyti
ne ne tikrai tai nera apsileidimo pozymis schmoll.gif

siemet ir mes dziaugiames kad ju kazkaip nebuvo bigsmile.gif pfu pfu pfu. bet vistiek alergijos panasios mazylis neisvenge nuo uodu ikandimu blink.gif . bet uztat gana veiksminga tepaliuka suzinojom- BETADINE. gal ateity ir nuo blusu ikandimu pades unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 11 rugsėjo 2007 - 13:10
O mano mazius kai pradejo i darzeli eit atsirado spuogiuku,tokie is pradziu kaip puslytes,o paskui sasiukai uzsideda,o jau draskes tai siaubas verysad.gif Manem,kad alergija nuo kokio maisto,pradejom stebet ir nieko naujo neduot,bet berimas nemazejo,o daugejo.Nuejom pas odos gydytoja,o ji paziurejus sako,cia jus sukando.As akis isputus aiskinu,kad negali buti,uodu nebera jau,o ji"cia ne uodai,greiciausiai kad blusos" fear.gif Tai zinokit vos ne su asarom isejau is jos kabineto,pasijutau kaip kokia nevala paskutine,jei jau mano namuose blusos veisias.Grizus pradejau tokia svaros misija,kad nebeliko drabuziu nelygintu,patalynes neskalbtos,ciuzini perlyginau su karstu lygintuvu per dregna skudureli(cia gydytoja taip liepe)Buvau tokia perpykus, bash.gif Ir dar vaistinej pagamino skyscio patepimui,labai geras dalykas,nuima niezuli ir gydo tuos spuogelius.Zodziu per savaite viskas praejo ir kol kas ramu thumbup.gif
Atsakyti
o koks tas skystis? gal kada dar prireiks g.gif
Atsakyti
hihihi.gif kas gali atsitikti visad atsitiks man, buvau ir niežų ir blusų pasigavus doh.gif
mano mama nuo senų laikų visus uodų, blusų ikandimus, neaiškius spuogiukus, pusleline ant lupos gydo kasteleno tirpaliuku, jo galima isigyti vilniuj lazdynų vaistinėj (turbut vienintelėj vietoj visam vilniuj), nekart vežiau.
Atsakyti
o mano mažąją buvo išbėrę tokiom vandeningom puslelėm, tai odos gydytoja paaiškino, kad tai moliuskas - vaikų liga, ir užsikrečiama tik nuo vaikų. Tik tuomet įdomu nuo ko užsikrėtė manoji, nes tuomet su vaikais dar nebendravo g.gif
O dabar tai pastoviai iš kaimo grįždavom su spuogais, kurie pagal gydytojus tai tipo sukandimai vabzdžių. Buvo įdomu kodėl tik vaikui, daugiau visiškai niekam, o gyventojų tai daug ten. Bet dabar prasidėjo ši nesamonė ir namuose, tik šį sykį jau visai šeimai. Mums su vyru mažiau, na o vaikui doh.gif eina š... užkniso jau. Sakiau reiks viską sudeginti ir per nauja suspirkti, bet turbūt pasinaudosiu čia paskelbtais keliais patarimais. Bet prieš tai reik nueit pas gydytojus ir išsiaiškinti ar tikrai gali būti šios komariškos būtybės g.gif
Atsakyti
manajam irgi puslem vandeningom pasireiskia, kurios ilgai negija, padideja, paskui sasas uzsideda. o kitiems, tai tik paniezti ir tiek.
Atsakyti
verysad.gif Ka tik su sia slykstyne susidure ir mano seima. Ner klaikiau. Is pradziu nesupratom, kas per velnias - man gydytoja pasake, tipo - alergija kazkam. Kai po poros savaiciu pasikartojo - nuejau pas dermatologe, tai pasake, kad ikandimai ir greiciausiai blusus. Apakus buvau. Pasijutau paskutine asociale. Turim dekoratyvini triusi, taui nulekiau pas veterinara - ten pasake, kad toks triusis turetu blusu - benveik ner sansu, bet as vistiek issireikalavau kazko brudo ir triusi nabaga nupurskiau. blush2.gif Vargsiuke Stasyte (triusyte)...
O isnaikinom tik su veterinarinej vaistinei parduodamu VIRBAC INDOREX Spray purskalu. Gerai ispurskem visa buta ir irssikraustem nakciai del viso pikto. Jau savaite, o tfu, tfu - nebepuola. Jis brangus - apie 32 lt., bet parasyta, kad sunaikina visu issivystymo stadiju blusas - tiek jas pacias, tiek lervas, tiek kiausinius.
Tai gi, gelbekites kas galit verysad.gif Niekad nemaniau, kad XXI amziui busim puolami kazkokiu blusu. schmoll.gif
Atsakyti