Įkraunama...
Įkraunama...

Blusų įkandimai

mes irgi su tais paciais nuodais siemet naikinom. bet nezinom ar del ju, ar del prasidėjusio sildymo isnyko. sildymo sezonu, jei namuos sausa, tai niekada nebuna. pradeda kasti dregna pavasari , o ypac rudeni, kai nesildo.
Atsakyti
Nu ko tik šiais laikais nėra schmoll.gif
Atsakyti
O kaip jus atpazistat kad tai blusos, ar matot jas, ar tik spuogiukus aptinkat?
Atsakyti
Sveikutes hi.gif
tik beskaitydama sia temele susiprotejau doh.gif keleta kartu ir mums taip buvo su vyru,buvom i kaima pas gimines nuvaziave tai gryzom abu tokie guzais nuberti,o niezejo doh.gif doh.gif siaip taip iskentem praejo doh.gif bet juk tai galejo juk blusos but sukandzioje doh.gif o mes sukom galvas kas per berimas guzais nieztinciais net vandeni is sulinio itarem doh.gif doh.gif
kaip manot ar tai galejo irgi blusos mus sukramtyt g.gif
Atsakyti
greiciausiai tai jos ir buvo. tik nekaltinkit giminaciu apsileidimu - tai gali atsitikti ir patiems tvarkingiausiems mirksiukas.gif

sveteli, me esam keleta kartu pagave blusa, bet siaip tai retai buna, susiprantam is berimo specifikos
Atsakyti
blink.gif blink.gif Perskaiciau aš ir pradedu galvoti,kad ir mano mažiuką galėjo blusos pakandžiot.Nes toks neaiškus bėrimas tik ant atvirų vietų ir kasosi nežmoniškai g.gif Nors tyrimus darėmės ,kraujas alergiją rodė. Kitiems šeimos nariams lyg ir nieko, jokiu bėrimų,tik mažajam.Net nežinau ką galvot.Bėrimas tai toks kaip šioje temoje aprašytas- puslytėm... doh.gif Mes jau visko prisigalvojom,bet apie blusas nepagalvojom doh.gif Gal rimtai čia jos g.gif o ne alergija plius virusas iš šiltų kraštų....
Atsakyti
ikandimai butent ir sukelia alergine reakcija, nes jei jos nera, tai taip nepasireiskia, o kiti visai tu ikandimu nejaucia. tai gal ir rodo kraujas ta alergija g.gif
Atsakyti
Po to, kai as savo vaika nusikasiusi nutempiau pas gydytoja ir ji man isaiskino, kad kanda kazkokie vabzdziai, kurie veisiasi dregnose patalpose, sunku patiketi, kad tai blusos, bet gal... tai patare viska lygint su karstu lygintuvu. Idomu, kad sukanda dazniausiai pilva, nugara ir aplink trusikeliu gumytes, mane irgi sukanda, o va vyro neliecia. Bet neduoda ramybes man ta mintis: kaip atrodo tas musu kankintojas, viena karta vos ne su mikroskopu patalyne tyrinejau, kaip ir rasete suaktyveja rudeni, bet keista, kai gyvenome kitur niekad nesukasdavo, o sitam name buna..., dar paklausinejau pas kaimynus, juos irgi uzpuola, bet kazkodel dazniausiai zmones galvoja, kad tai alergija ..
Atsakyti
net neabejok- tai jos. vyra gal kanda, bet jis nealergiskas tai ir nejaucia. o pamatyti jas tai tikrai labai nelengva - dienos sviesoj kazi ar pamatysi, nebent nakti pagautum, kai kanda. lyginimas patalynes ne ka padeda, nes labiau gyvena kurnors lovos kampuos, kilimuos, grindu plysiuose.
Atsakyti
Tai visgi tikrai blusos????Tai kodel jos atsiranda kartais, o ne pastoviai buna?
Atsakyti
suaktyveja kai dregniau buna. ir ne tik lauke dregnesnis oras,ir namuose kol dar sildymas neijungtas, bet pvz pas mus visada suaktyveja, kai kilima plaunam. paradoksas - tvarkaisi, o joms tik salygos pagereja, tai kaip tada galima kaltinti del blusu apsileidimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 11 11, 22:09)
baisėkitės ar ne, bet mūsų visą daugiabutį namą užpuolė blusos. ką čia namą - visą Lietuvą. ir nesu nei apsileidusi, nei asociali. ir kaimynų, kaip ir visuose daugiabučiuose yra daugiau ir mažiau tvarkingų. jos pasireiškia tik pavasarį ir rudenį, kai drėgna ir dar nešildo, nors ir kiekvienais metais imamės priemonių. o labiausiai ir sukandžioja po naikinimo.
  bet ne čia esmė. mano mažyliui  įkandimų vietose prasidėjo tokia alergija, kad jau baisu unsure.gif . asirado pūslės, o paskui šašiukai, kurie niekaip nenori sugyti, niežti ir dar pastoviai iki kraujo nukasomi. bet ir tose vietose kur nesikaso, jie negyja verysad.gif
  net nesinori kreiptis į gydytojus ir aiškinti kad čia blusos. kažkodėl ir gydytojai dažnai blusų įkandimus traktuoja kaip alergiją, ar tai pataikaudami, ar nežinodami. g.gif

mus ir blusos užpolė o daktarai pasakė kad vaikui niežai
Atsakyti