Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip čia padarius,kad neapsigavus

labukas! Kadangi vyras savo masinos neduoda,o vairuoti noriu labai,tai nutariau pirkti sau masiniuka.Beda ta,kad 1.nieko apie tai neismanau.2.turiu tik 4000 lt,kaip pasielgti?Kokia pirkti?Uz patarimus dekoju is anksto biggrin.gif
Atsakyti
Dar pasitaupyk,nusipirksi geresnę,be to nusipirkus mašiną,į ją dar reikia sukišti mažiausiai 1000lt.,jei norėsi,kad ji tau gerai tarnautų.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 11 14, 23:37)
labukas! Kadangi vyras savo masinos neduoda,o vairuoti noriu labai,tai nutariau pirkti sau masiniuka.Beda ta,kad 1.nieko apie tai neismanau.2.turiu tik 4000 lt,kaip pasielgti?Kokia pirkti?Uz patarimus dekoju is anksto biggrin.gif


Dar truputuką pataupyk, bent iki 6000-7000Lt.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 11 14, 22:37)
labukas! Kadangi vyras savo masinos neduoda,o vairuoti noriu labai,tai nutariau pirkti sau masiniuka.Beda ta,kad 1.nieko apie tai neismanau.2.turiu tik 4000 lt,kaip pasielgti?Kokia pirkti?Uz patarimus dekoju is anksto biggrin.gif

na nežinau ar ką nors gero už tiek galima nupirkti, abejoju g.gif
Atsakyti
niu, zinokit, galima nupirkt..tik reikia gerai paieskot. jei nera poreikio automatinei greiciu dezei ar dyzeliniam varikliu - sansu isvis nemazai. Pradedanciajai vairuotojai nusipirkt masinuka uz 1000 euru - pats tas. Tik reikia pirkt koki einama modeli (kuri paskui nupirktu kazachai, tadzikai ir kt. is Lietuvos perkantys pigesnes masinas), kad po kurio laiko butu galima lengvai parduot.
As uz 1000 euru buvau nusipirkus Vectra (automata,beje, 92 metu) - patarnavo.. atsirado daugiau pinigu - pardaviau ir nusipirkau geresne auto. beje, pardaviau uz tiek, kiek pirkau.
Aisku, jei masinos nenori greit keist ir planuoji ja isigyt bent 5 metams, tai gal dar truputi pataupyt (cia priklauso nuo to, kaip greitai galesi sutaupyt reikiama suma)..
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 15, 03:34)
niu, zinokit, galima nupirkt..tik reikia gerai paieskot. jei nera poreikio automatinei greiciu dezei ar dyzeliniam varikliu - sansu isvis nemazai. Pradedanciajai vairuotojai nusipirkt masinuka uz 1000 euru - pats tas. Tik reikia pirkt koki einama modeli (kuri paskui nupirktu kazachai, tadzikai ir kt. is Lietuvos perkantys pigesnes masinas), kad po kurio laiko butu galima lengvai parduot.
As uz 1000 euru buvau nusipirkus Vectra (automata,beje, 92 metu) - patarnavo.. atsirado daugiau pinigu - pardaviau ir nusipirkau geresne auto. beje, pardaviau uz tiek, kiek pirkau.
Aisku, jei masinos nenori greit keist ir planuoji ja isigyt bent 5 metams, tai gal dar truputi pataupyt (cia priklauso nuo to, kaip greitai galesi sutaupyt reikiama suma)..


O kurie yra einami automobiliu modeliai? Pvz. Volkswagen passat universalas - einama ar ne? smile.gif
Atsakyti
Labukas! Pirkciau mechanine ir manau gal benzu varoma g.gif Man cia visokie patarejai sako,vistiek atseit pradziai pirk bele vaziuotu,nes dar neturi patirties,tai gali avariju padaryti.Kaip nervina tokios kalbos,galim pagalvoti,kad visi ka tik issilaike teises,tik ir daro tas avarijas,vos ne privaloma gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Na, už tokią sumą galima nusipirkti II Golfą, ir dar turėtų likti remontui ax.gif lotuliukas.gif

Pirmus metus aš su tokia ir važinėjau, pirkau už 2 tūkst. ir panašiai paskui pardaviau. Ir dabar jos pasiilgstu, varikliukas kaip bitutė buvo, ir investavau aš į ją tikrai minimaliai: tepalai ir naujas akumuliatorius, pasisekė kaip aklai vištai gerą nusipirkti. Ir kam aš ją pardaviau g.gif g.gif

O nusipirko taipogi pradedančioji vairuoti moteriškė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulia: 15 lapkričio 2006 - 08:11
Apie masinas taip nieko nesuprantu,kad visai tamsus miskas...Net nezinau kokios noreciau.Zinau,tik pagal isvaizda,grazi arba ne.Jauciuosi kaip boba,geda net kam pasakyti...
Atsakyti
Buvau ilindus i auto plius tinklapi paziureti masiniuku.Net nezinojau,kad vaziuojancia auto galim uz 1000 lt nusipirkti g.gif nu,bet nors ir nieko apie tai nenusimanau,bet galiu tik isivaizduoti kas ten uz tokia kaina do dziaugsmas schmoll.gif
Papildyta:
P.S. o kur geriau pirkti auto,per skelbimus,turgui ar internete ieskoti,gal turgui jos pigesnes?
Atsakyti
as irgi patariu palaukti, kol dar pasitaupysi, as irgi labai noriu vazineti, su vyro masina nepavaziuoju visai, tai as palauksiu iki kitu metu pavasario, nes: 1. po Naujuju metu masina, kuria pirkciau dabar jau bus pasenusi vienais metais, 2. galesiu dar pasitaupyti geresniai mesinelei mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, VW Passat Universal - einamas modelis (jei variklis 1.8 l ir dar su dujom).

RAMSE> jei pirksi mechanine ir benzinine, tai turbut labai mazu taupiu varikliu (uz tokius pinigus iseina senesnes masinos tik, todel kazi ar varikliai bus patys taupiausi). mazas variklis - maza masina g.gif Siulyciau geriau nusipirkt kokia benzinas+dujos.

O kas ci sake, kad iseina II Golfas tik? Uz tokia suma galima nusipirkt III Golf'a (bus baltas, dviduris ir be duju uz tokia kaina, bet jau nors ne II). Beje, III Golf'us dar perka kazachai, todel neturetu but problema po to jo parduot.

Ir tikrai nereikia pirkt bele kokios, svarbu vaziuojancios. I tokia vos vaziuojancia sukisi daug pinigu (i remonta) ir paskui jos niekas nebepirks. Automobilis - irgi investicija. Todel reikia stengtis issirinkt toki, kuris ir po metu dar butu paklausus ir butu imanoma atgaut savo pinigus (jei prarast, tai minimaliai). Todel as grieztai pries II Golf'a, II Civic'a ir pan.

Sekmes renkantis 4u.gif

airinuke_1> kokia ta vyro masina, jei nepavaziuoji.. manau, jei jau planuoji pirkt sau masina, tai is pradziu ismok su vyro pavaziuot. man tai juokinga, kai moterys sako "per didele, as su ja nepavaziuoju" doh.gif taip gyvenime neismokstama jaust masinos gabaritu.. Nebent nepavaziuoji del to, kad pavaros sunkiai jungiasi, ar siaip kokios problemos su ta masina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 15 lapkričio 2006 - 13:53