Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

As derinau prie pavardes. O mergaitei duociau Rusne, kuri manau tiktu ir prie brolio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2007 01 02, 10:03)
gal galetumete pasidalinti broliu ir seserų deranciais vardais?

aš tai nederinsiu.. rinksiu toks, koks man patinka wub.gif

o pažįstu brolius Edmundą ir Raimundą...
Atsakyti
mano dukryte Liepa,
dabar laukiuosi antro. Galvoju, kad grazu butu Egle arba Azuolas.
Bet Azuolas siaip nelabai patinka.
nors tikriausiai tiktu bet kokie vardai susiję su gamta.
Atsakyti
gražu, kai šeimoje vaikų vardai bent keik dera tarpsuavyje, o ne tai kai vienas iš vienos operos, kitas iš kitos...
Žinau tokią šeimą, kur berniuko vardas Antanas, o mergaitei, nors ir skirtumas 2 metai, sugalvojo labai jau mandrą, kad net nepamenu doh.gif
Atsakyti
svarbiausia, kad vardai būtų lietuviški, ne kokie naujadarai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2007 01 02, 13:00)
mano dukryte Liepa,
dabar laukiuosi antro. Galvoju, kad grazu butu Egle arba Azuolas.
Bet Azuolas siaip nelabai patinka.
nors tikriausiai tiktu bet kokie vardai susiję su gamta.


visai gerai skambetu

svarbiausia kad Liepa neturetu seses kokios Ksimenos arba brolio Kevino lotuliukas.gif
Atsakyti
Man patinka kai brolių/seserų vardai dera smile.gif
Pažįstu šeimą, kurioje auga trys sūnūs- Martynas, Adomas ir Ignas- man labai gražiai suderinti vardai mirksiukas.gif

Nežinau kaip reikės pačiai suderint doh.gif , nes jeigu prieš gimstant sūnui rinkomės trumpus vrdus, dabar labai patinka ilgi smile.gif - Benediktas, Einoras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2007 01 02, 15:28)
Nežinau kaip reikės pačiai suderint  doh.gif , nes jeigu prieš gimstant sūnui rinkomės trumpus vrdus, dabar labai patinka ilgi  smile.gif - Benediktas, Einoras  smile.gif


man benediktas thumbup.gif
Atsakyti
bent mano ir sesers dera tik tuo kad 4 raidziu abu smile.gif vienas Jonė, kitas Urtė.
o saviems irgi nezadu derint kazkaip man kvailokai kai jau labai derina,nors kai kuriais atvejais gal ir grazu,kai taip sasaju turi,bet skamba nevienodai.zinau seseris,pirmagime Aušra,antroji Saulė smile.gif
jei dabar susilaukciau mergyte butu Elzė, o del berniuko nezinau,koks nors vyriskas,kietai skambantis rolleyes.gif Herkus,Aras,Dovydas g.gif
Atsakyti
Vaikysteje turejau 2 drauges, sese- Ugne ir Agne doh.gif
Atsakyti
mums tevai derino tarp mano ir seses vardo, ir dave trumpus, nes pavarde ilga.
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2007 01 02, 14:28)
trys sūnūs- Martynas, Adomas ir Ignas- man labai gražiai suderinti vardai  mirksiukas.gif

o kuo jie čia dera? mastau.gif blush2.gif

ai, taigi pažįstu broliuką ir sesutę, kurių vardai Šarūnas ir Šarūnė doh.gif bet ten laabai asociali šeima unsure.gif
Atsakyti