Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaudžiai tuštėjo per šventes piniginė

Apklausa: Kiek išleidome šventėms? (265 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mano dovanos atsiejo apie 350-400 lt. bet visai tu pinigeliu negaila, pries sventes bisk dirziuka susiverziau, pataupiau, o paskui lengva ranka. Bet kiek smagumo buvo pirkt, pakuot, man cia visa kaledu esme smile.gif ir dovanot kaip smagu. aisku, kainavo dar ir pacios sventes, bet jau nebeskaiciavau smile.gif
Atsakyti
na, o mes išleidom apie 150 lt (benzinui tongue.gif )parvažiuot į tėviškę kalėdoms, o vėliau ir naujiems metams.Dovanų niekam nepirkom...
Atsakyti
Pritariu, kad smagu pirkti ir dovanoti 4u.gif visai neskaičiavom, kiek išleidom...Smagu, kai nereikia skaičiuot biggrin.gif
Atsakyti
Lapkričio mėn.kintama atlyginimo dalis buvo didelė,nes buvo geri darbo rezultatai,tai kažkaip viskam užteko ir dar į kojinę įmečiau biggrin.gif
Atsakyti
O man kažkodėl neleido balsuoti g.gif
Tiksliai neskaičiavau, bet manau, kad išleidau daugiau nei 1000 lt.
Atsakyti
700 lt tikrai. tik nėr į ką pažiūrėt labai tongue.gif doh.gif
kitąmet mažinsiu išlaidas arba taupysiu visus metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2007 01 10, 16:53)
700 lt tikrai. tik nėr į ką pažiūrėt labai tongue.gif doh.gif
kitąmet mažinsiu išlaidas arba taupysiu visus metus biggrin.gif


Mes pirkom dovanas už +-25lt, tai sugebėjom stipriai neišsileisti. KItais metais irgi taip darysim thumbup.gif
Atsakyti
Pries kaledas issileidzia nemazai: dovanos vaikams, artimiausiems giminems, rinkliavos mokyklose, papildomos islaidos sventiniam stalui, ivairus pasisedejimai darbe. Tai maziausia apie 400Lt papildomu islaidu g.gif
Atsakyti
Sventes man patinka, bet su jom ir du seimos nariu gimtadieniai sutampa - pinigines "nuskausminimas" kasmet garantuotas 4u.gif reikes pabandyti suskaiciuoti, koks jis bus siemet g.gif
Atsakyti
Apie 1 tukst.lt
Atsakyti
Kiekvienais metai skirtingai ax.gif
pernai tikrai virs 1000 ax.gif Šiemet zyyyyymiai maziau teks isleisti
Atsakyti
OIJ KENCIA PINIGINĖ KENCIA biggrin.gif
Atsakyti