Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir papuošalai

na įdomiai nuskambėjo jauni ir nevedę.... a koks skirtumas jei jau ant vyresnio ar vedusio žiedas masyvus? tai jau geriau atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2007 01 28, 15:22)
mano vyras noriai užsideda kokį menininko darytą sidabrinį žiedą. jo rankoms jis labai tinka...Esu nupirkusi plieno apyrankę su magnetais, tai ne tik labai gražu, bet ir sveika, ją taip pat noriai nešioje. dar maniškis prasidūręs ausis, vienoje dvi skylutes, kitoje viena-atrodo fantastiškai thumbup.gif ( nors draugai labai išbrokyjo dėl šito poelgio). Kartais einant į kokią didesnę šventę nulakuoju jam juodai nagus.( šarmo tikrai priduoda, negaliu atitraukti akių nuo jo). Kartais pareikškia norą pasipuošti manaisiais kriauklių karoliais...Visa tai man labai patinka ir labai jaudina.


Nieko sau. O žmonės į kitą gatvės pusę nepereina jį pamatę. Tu jam dar balselį paplonionk ir jau galės tiesiai į "Žydrąją austrę"

Pats nenešioju jokių papuošalų (Nepatvarųs jie, per brangu remontuot pastoviai) tik vestuvinis žiedas. Nors nešioju ne kaip papuošalą o kaip skiriamąjį ženklą.
Atsakyti
QUOTE(Grifas @ 2007 01 31, 17:05)
Nieko sau. O žmonės į kitą gatvės pusę nepereina jį pamatę. Tu jam dar balselį paplonionk ir jau galės tiesiai į "Žydrąją austrę"


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gera juoko dozė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O šiaip man gražiausiai atrodo, kai vyrai nešioja vestuvinį žiedą ir laikrodį. Man daugiau nieko nereikia.
Atsakyti
maniskis nenesioja jokiu, apart ausyse auskariuku,siaip ir tu nenesiotu,bet as nupirkau ir iszyziau kad isivertu,man labai grazu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Grifas @ 2007 01 31, 16:05)
Nieko sau. O žmonės į kitą gatvės pusę nepereina jį pamatę. Tu jam dar balselį paplonionk ir jau galės tiesiai į "Žydrąją austrę"

Pats nenešioju jokių papuošalų (Nepatvarųs jie, per brangu remontuot pastoviai) tik vestuvinis žiedas. Nors nešioju ne kaip papuošalą o kaip skiriamąjį ženklą.

o prie ko cia zydras? tai neformalas.
siaip man patinka auskarai, ziedai grandineles... tikaisku kad ne per daug butu. tik deje maniskis ju nenesioja, jis isitikines kad jam netinka. jei galvotu kad tiks tai nesiotu...
Atsakyti
na dažniausiai pirma kyla tokia asociacija, ypač jei rūbai normalūs, tik auskarų ir graandinėlių apsikarstęs rolleyes.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad vyras turetu tik gerus laikrodzius nesiot, tikriems vyrams papuosaliuku nereikia!!!!
Atsakyti
vyrams tinka papuosalai,tik reikia viska graziai suderinti. Man grazu kai vyras nesioja prabangu laikrodi,zieda ar pora ziedu ir dar grandinele (butinai stora) ant kaklo wub.gif o ko nemegstu-tai auskaruotu vyru schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
man gražu kai vyras grandinėlę nešioja ar kryželį nedidelį.
o šiaip kiekvienam prie nuosavo stiliaus -- vienam gal visai tinka auskaras, kitam apyrankė ar koks įspūdingesnis kaklo papuošalas, o ant trečio ir tai ir tai atrodytų klaikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 17 vasario 2007 - 00:46
Man patinka, kada vyras nesioja sasagas ir kaklaraiscio sage. Ir ziedas (jei skoningas)- grazu, ypac ant mazojo pirstelio. Ir geras laikrodis!
Auskarai, nudazyti nagai ir panasus dalykai man labiau patinka ant moteru...
Atsakyti
man grazu kai vyras nesioja grandinele ant kaklo,
o auskarai tai man nepatinka schmoll.gif
kazkaip nenormalu (nenoriu izeisti kas nesioja) ax.gif
Atsakyti
na o maniškis irgi nešioja žiedą nedidelį...ant vienos ypatingos vietos... ax.gif
Atsakyti