Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės taisyklos

Gal kas žinot kur persikele prie urmo baziu buvisi avalynes taisykla? Niu labai patikl ten taisyti batus ir ne tik batus, nuvažiuoju nėr doh.gif
Atsakyti
Man gerai ir greitai pratempė batukus Vilniuje Savanorių prosp.63,paaiškino,maloniai aptarnavo,labai patenkinta likau. smile.gif Reny
Atsakyti
Kreipiuosi i Kaunietes, kur kokybiskai (kaina ne itin svarbi) siaurina batus? Visada nesdavau laisvej, kur batu parduotuve yra, kitoj gatves pusej pries teisma, budavo gerai, nu bet siandien pasiemiau dvejus siaurintus batus tai totalus kosmaras, neskaitant to, kad labai nemaloni ponia dirba, uz pora sumokejau 60 lt (kai budavo 30), bet esme ne piniguose, mokedamas ne mazus pinigus tikiesi kokybes, o tai ka gavau... O atsakymas buvo toks batu modelis, abieju, nu griuk negyvas, iki siol geri buvo modeliai (siaurinau labai daug batu) o siti jau kitokie. Supykau ziauriai ir pasakiau daugiau ten niekad neisiu, labai laukiu gal kas rekomenduos kur dar Kaune patikimai ir graziai siaurina batukus? Dekoju visoms.
Atsakyti
Man irgi Kaunas būtų aktualu, kur nebrangiai ir gražiai batų aulą pasiaurintų.
Atsakyti
Norejau paklausti, ar imanoma graziai sutvarkyti suppysusi bata? Kur rekomenduotumet (vilniuje)?
Beda ta, kad atidarydama laiptines duris, su duru kampu kliudziau bato sona. Plyso ties siule. Akivaizdaus lopo nenoreciau, batai odiniai, pirkti pries pora men. Baisiai gaila doh.gif verysad.gif
Atsakyti
As ir mano visi draugai Kaune jau virs 5 metu taisome batus Akropolyje,Hyper Maximoje,Maxima Bazeje ir nei karto nebuvome nuvilti,visada laiku ir sauniai del ivairiu problemu sutvarko batus!
Visiems siulau ten irgi apsisalnkyti.
Atsakyti