Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdukas "70" ant mašinos galo

Apklausa: Ką pagalvojate jį išvydę? (69 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveiki 4u.gif
Jau buvo diskusija apie šio ženklo reikalingumą, o dabar noriu paklausti, ką Jūs, vairuotojai, kuriems jau nebereikia šio ženklo galvojate apie eismo dalyvį, kuris jį turi? Kokias mintis sukelia kelyje?
Prašau ir pakomentuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 12 09, 11:22)
Sveiki  4u.gif
Jau buvo diskusija apie šio ženklo reikalingumą, o dabar noriu paklausti, ką Jūs, vairuotojai, kuriems jau nebereikia šio ženklo galvojate apie eismo dalyvį, kuris jį turi? Kokias mintis sukelia kelyje?
Prašau ir pakomentuoti  bigsmile.gif



manau sis zenklas reikalingas.ir patyres vairuotojas turetu i tai atsizvelgti ir uzleisti kelia ar leisti persirikiuoti jei mato kad sunkiai sekasi kokioj tai situacijoj nepatyrusiam.juk ir "70" turi ismokt vairuot thumbup.gif
Atsakyti
manau nemaiso sis zenklas, tikrai tolerantiskiau ziuriu i tokius vairuotojus, tik kartais nervina tokie su 70 zenklu o laksto mieste kaip beprociai,shumacheriai neva.reikia bent kokius metelius zenklu pavazinet kol jau jausies gatvese drasiau smile.gif sis zenklas negerai vienu atveju, kai vaziuoji autostrada kokiu 130 km/h tai kaip ir nevirsyji greicio,bet jei is galo vaziuos policija ir pamatys kad su zenklu tai jau bus 60km virsytas greitis( nors kazkokius gandus girdejau kad su 70 zenklu uzmiesty gali vaziuot ant 80:)
Atsakyti
QUOTE(Miksas @ 2006 12 09, 19:44)
manau nemaiso sis zenklas, tikrai tolerantiskiau ziuriu i tokius vairuotojus, tik kartais nervina tokie su 70 zenklu o laksto mieste kaip beprociai,shumacheriai neva.reikia bent kokius metelius zenklu pavazinet kol jau jausies gatvese drasiau smile.gif  sis zenklas negerai vienu atveju, kai vaziuoji autostrada kokiu 130 km/h tai kaip ir nevirsyji greicio,bet jei is galo vaziuos policija ir pamatys kad su zenklu tai jau bus 60km virsytas greitis( nors kazkokius gandus girdejau kad su 70 zenklu uzmiesty gali vaziuot ant 80:)





Aš esu toks "šumacheris"su ženklu 70 doh.gif Bet tik tada,kai mašinų kiek mažiau gatvėse.
O autostradoj ir greitkely pradedantiems dabar leidžiama važiuoti 90km.Lenkiau čia kada mentų mašiną-nesustabdė lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as pati su toliu zenklu vazineju biggrin.gif Manau,kad jis reikalingas.Pastebejau,kad kai koki liapsusa kelyje padarau,kiti vairuotojai buna atlaidesni,o ir pati kazkodel jauciuosi su zenklu saugiau ax.gif
Atsakyti
Noriu priminti, kad klausimas - kaip reaguojate į ženklą gatvėje, realioje situacijoje 4u.gif
Atsakyti
Manes netrikdo ir nekelia papildomu emociju, jei tas su 70 zenklu vaziuoja gerai. o jei kas 100 metru sukelia avarines situacijas, tai laikausi kuo toliau, aplenkiu is tolo. Ziauru, kai zmogus mano, kad jei jau gavo teises, tai jau gali vaziuot ir visur jo pirmenybe..
Nors kai nepiktybini liapsusa padaro - nepykstu.. Juk tos patierties tikrai truksta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
jokio skirtumo
Jeigu jau gaves teises sedi uz automobilio vairo, tai buk malonus nekelk gresmes kitiems.
Tie patys reikalavimai ir tam, kas pirma karta isvaziavo i gatve be instruktoriaus, ir tam, kurio stazas jau tukstanciais kilometru skaiciuojamas.
Kelyje visi lygus, tik kartais kai kurie nori buti lygesni uz kitus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miksas @ 2006 12 09, 18:44)
sis zenklas negerai vienu atveju, kai vaziuoji autostrada kokiu 130 km/h tai kaip ir nevirsyji greicio,bet jei is galo vaziuos policija ir pamatys kad su zenklu tai jau bus 60km virsytas greitis

Ne visada už mašiniuko vairo, kuris su ženklu 70 sėdi žmogus be patirties smile.gif Už maniškės vairo pvz. sėdėjo ir mano tėtis ir sesers vyras, kuriems to ženklo realiai nereikia jau smile.gif Nenulupinėsi gi to ženklo kaskart kai už vairo su didesniu stažu sėda.

O greitkeliuose ir magistralėse tikra tiesa - "pradinukams" leidžiama 90.

Ale tema kažkaip vis tiek ant dubliavimosi ribos... g.gif
Atsakyti
Balansuoja kaip reikiant ir net gavos dublis sad.gif
Aš ko kito klausiau, be jokių MANAU, REIKĖTŲ.. GAL.
Aš prabalsavau saviškio vardu. Galiu pakomentuot. Cituoju - nekreipiu į tai dėmesio, juoką tik kelia tas ženklas. Kvaila tikėtis, kad lengviau bus su juo..
Vo ir nuomonė į temą smile.gif
Atsakyti
Atsizvelgiu i to 70 zenklo vairuotojo igudzius ax.gif Juk puikiai matosi pagal jo manevrus ar tai naujokas ar jau igudes vairuotojas.Jai pastebiu,kad dar prastas vairuotojas laikausi didesnes distancijos blush2.gif Bet is esmes tai yra eilinis vairuotojas...Galu gale juk pacios [-ys] buvome 70 zenklo savininkai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kol kas šis ženklas kelia tik tokias emocijas-ooo,kolega ax.gif Bet iš tikrųjų mieste daug daugiau sutinku vairuotojų(moteriškių),kurios aiškiai turėtų važinėti su šiuo ženklu,gal tiesiog neužsidėjusios,o gal po teisių gavimo ilgai nevairavusios-tai čia didesnė tragedija. doh.gif
Atsakyti