Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdukas "70" ant mašinos galo

Apklausa: Ką pagalvojate jį išvydę? (69 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(soera @ 2007 02 11, 12:59)
Tai, kad nera lengva zaliai per visas pugas vaziuot, tada man net juostos maisos bigsmile.gif  tongue.gif




Žinau,man pačiai pirma žiema ax.gif O juostos visiems maišos,ne tik žaliems,taigi dėl to nesijaudink.Kuo daugiau važinėsi,tuo bus lengviau,greičiau įprasi mirksiukas.gif O kad baimė yra-tai natūralu,ji kažkiek visą laiką turi būti,tai padeda neužmigti už vairo bigsmile.gif
Atsakyti
Pats tas dabar tokiu oru vazineti- prasilauzti- pats tas ax.gif
Atsakyti
Na, as nesutinku, jei zmogui sunku vaziuoti geromis salygomis ir jis dar bandys vaziuoti prastomis salygomis, tai tures tik daugiau problemu. Manyciau pirmiausia reikia labai gerai moketi vaziuoti geromis salygomis, o tada jau isbandyti visokias salygas.
Atsakyti
Oi Ada nezinau, gal merginos ir teisios g.gif
Mumi ir su maniskiu delto truputi buvom iskele diskusija, bet juk logiskai mastant man reikes ir per tokias salygas ismokt vairuot g.gif tai maniskis sake klydes ir mokins kada ant ledo kaip masiniukas slysta, kaip sustabdyt, na kad supratima tureciau ax.gif
Atsakyti
Na, kad visokiomis salygomis reikia moketi vairuoti, tai cia faktas, kitaip nebusi vairuotoja. Bet ziurek: jei tau kyla problemu vaziuojant nesudetingomis salygomis arba jautiesi neuztikrinta, tai kas bus sudetingomis salygomis? Tik dar daugiau problemu ir dar didesne baime. Manau, kad viska reikia isbandyti po truputi ir su laiku viskas ateis. wink.gif
Atsakyti
Aš teises turiu 6 metus. Tačiau vairuoti pradėjau tik šią žiemą. Ir ką - užsiklijavau 70 ženklą savo noru. Manau, kad vairuotojai žiūri kitaip reaguoja į mašinas su šiuo ženklu. Gal tolėliau laikosi nuo tokių g.gif biggrin.gif

Beje mano diedas sako, kad vairuoti reikia mokytis ekstremaliomis sąlygomis. Tuomet geromis sąlygomis važiuosi juo labiau geriau. Tačiau kai pradėjau vairuoti žiemą, jis griebėsi už galvos ir nenorėjo manęs vienos išleisti į miestą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 12 vasario 2007 - 11:00
QUOTE(Ada M @ 2007 02 11, 23:15)
Na, kad visokiomis salygomis reikia moketi vairuoti, tai cia faktas, kitaip nebusi vairuotoja. Bet ziurek: jei tau kyla problemu vaziuojant nesudetingomis salygomis arba jautiesi neuztikrinta, tai kas bus sudetingomis salygomis? Tik dar daugiau problemu ir dar didesne baime. Manau, kad viska reikia isbandyti po truputi ir su laiku viskas ateis. wink.gif


Juk nesakau, kad reikia iskart lekti ant ledo viduryje miesto, reikia pamazu ivertinus savo galimybes po truputuka kiekviena marsruta sturmuot unsure.gif o leda pradziai ir aikstutej galima isbandyt mirksiukas.gif
Atsakyti