Įkraunama...
Įkraunama...

Retas lialiaus širdutės pulsas

Buvau ligoninej (teko) ir pasake, kad lialiaus sirdute per silpnai plaka, tipo kazko turi but virs 100-to, o lialiai virs 90, galvoju gal plakimu per minute turbut g.gif .
Eisiu kita savaite pas gydytoja kazkada.
Gal yra kam buve taip? Ar cia labai blogai??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2006 12 10, 18:18)
Buvau ligoninej (teko) ir pasake, kad lialiaus sirdute per silpnai plaka, tipo kazko turi but virs 100-to, o lialiai virs 90, galvoju gal plakimu per minute turbut  g.gif .
Eisiu kita savaite pas gydytoja kazkada.
Gal yra kam buve taip? Ar cia labai blogai???  unsure.gif

na paprasatai mazylio sirduke plaka 130-150k per minute.bet jei reciau tai kodel i ligonine nesiunte istyrimui g.gif Kokio amziaus nestumas? g.gif
Atsakyti
6 savaites. O kodel man sake turi but virs 100 ??? O pasirodo turi but 130-150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O mum 90 verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
As irgi ka tik grizau is gydytojos,sake per silpnai plaka sirdele vaisiaus,liepe ateiti po savaites.Mums sesios savaiteles.Gal kam buvo taip?Gal cia nieko blogo?
Atsakyti
Dabar 20 savaiciu ir plaka gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2007 03 19, 01:58)
Dabar 20 savaiciu ir plaka gerai  thumbup.gif

na va, o be reikalo jaudinaisi 4u.gif
sveikinu, kad viskas pasitaisė į gerąją pusę 4u.gif
Atsakyti
O man tada kazkaip keistai... Bande pagaut lialius sirdutes plakima, bet nepagavo g.gif o jau 27 savaites....
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2006 12 10, 18:18)
Buvau ligoninej (teko) ir pasake, kad lialiaus sirdute per silpnai plaka, tipo kazko turi but virs 100-to, o lialiai virs 90, galvoju gal plakimu per minute turbut  g.gif .
Eisiu kita savaite pas gydytoja kazkada.
Gal yra kam buve taip? Ar cia labai blogai???  unsure.gif


maniskiai abu plaka panasiai po 150 duziu per minute ir tai sake kad yra normalus vaikuciu pulsas ax.gif
nes kiek zinau ju sirdeles turi plakti dvigubai greiciau nei suaugusio zmogaus ax.gif

o sirdeles mums pagavo jau nuo 13tos savaiteles su tuo aparaciuku kur garsiai girdisi dundejimas ax.gif
Atsakyti
Man pirma karta 8-iu sav. tikrino, kai persilpnai plake.
Gerai, kad viskas gerai bigsmile.gif
Atsakyti
o zinot kad velesnese savaitese mergaiciu sirdeles ritmas buna daznesnis uz berniuku smile.gif nzn kaip ten ir kiek skiriasi, bet kai per eilini vizita klause sirdutes, sako "o jus zinot kad pilvuky berniukas auga" nu bet mes jau zinojom biggrin.gif
Atsakyti
Jau turim Lelyte ir viskas gerai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mano zirniukui eina 7ta savaite. siandien apziurejo daktare ir pasake kad retoki sirdutes duziai. 120. sako kad idealu 150.
Kaip matau temos autores lelyte dar mazesniu buvo ir viskas kuo puikiausiai veliau pavyko. labai tikiuosi kar ir mano zvirbiuklas cia miegojo ar buvo uzsiemes, todel sirdele leciau plake verysad.gif
Atsakyti