Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras gyvenant santuokoje

Nepradesiu pasakoti, kad maniskis nera romantikas, nors butent toks jis ir yra... Geriau iskart apie tai, kaip jis mane sokiravo... geraja prasme wub.gif
Astuntieji musu santuokos metai... Arteja Valentino diena... Ka jam padovanoti? Kazkaip spontaniskai pradejau rasyti laiska, norejau tik labai trumpai parasyti koks jis man yra brangus, bet gavosi visas romanas... Bijodama, kad laisko nerastu, nesiojuosi ji su savimi.
Vasario 13 d. gryztu namo pas savo zuikiukus, o ten randu sese, kuri siap gyvena Kaune... g.gif Sako nieko neklausk - taip turi buti... g.gif Gryzta vyras is darbo, sako pasipuosk blink.gif Sedam i automobili, vaziuojam... Klausiu kur? Sako: ryt Valentino diena, atsveskim ja siandien blink.gif (del savaime suprantamu priezasciu sesuo dukryciu paziureti per pacia Valentino diena negaletu...) Nuvaziuojam i kavinuke, isgeriam sampano, deserto ("keista, kodel tik tiek? juk svenciam"-pagalvoju kad vakariene butu visai ne prosal...) Po to i kino teatra (sakysit kokia romantika kine?) - ziurejom "Keturios plunksnos" - ziauriai geras filmas!!! Po to ziurejau ji dar kelis kartus. Po kino padekoju uz smagu vakara, o jis man: "vakaras dar tik prasideda..." - ir daugiau nei zodzio nesako! Vaziuojam link senamiescio, sustojam prie filharmonijos, einam link Ausros vartu... g.gif Uzeinam i EUROPA ROYAL HOTEL... Net kojas pakirto... O mano brangiausias sako: sianakt noriu buti tik su tavim wub.gif Nepasikuklino zinoma ir uzsake geriausia kambari virsutiniame aukste, dideli dideli langai pro kuriuos matosi Vilniaus senamiescio apsnigti stogai... apvali lova... bet ji dar palauks, nes mes laukiam vakarienes kambary... po to burbuline vonia... Mano brangiausias sako: "zinai, siandien nutiko keistas dalykas... Einu as gatve, priena moteriske ir siulo papuosalus... zinau kad jie nevertingi, bet i viena paziurejus, pamaciau tave... tai menulio akmuo spindidntis ivairiausiomis spalvomis..." ir uzsega man ji ant kaklo... wub.gif Po to musu sulauke lova... wub.gif cool.gif
ryte i kambari vel buvo atnesta vaisiu, kavos...
Tai buvo taip netiketa, kad iki siol negaliu sau atleisti, nes jauciausi kaip nesava... bet niekada to nepamirsiu. O svarbiausia dabar zinau - kad JIS gali buti romantiskas, netgi astuonerius metus pragyvenus kartu ir auginant dvi nuostabias dukrytes... Myliu ji be proto wub.gif
Atsakyti
Nu vyras tikrai pasistenge! Saunuolis! thumbup.gif Oj kaip noreciau ir as tokios staigmenos, o svarbiausia, kad viskas butu netiketa... Sekmes jusu seimai 4u.gif
Atsakyti
Aciu!
Atsakyti
Sauni istorija wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
grazi istorija 4u.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Oho! Vyras tikras šaunuolis!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
vaje, kaip graziai ir romantiskai praleistas vakaras 4u.gif
Atsakyti
Svarbiausia netiketumas...
Gi visiskai nesvarbu ,kiek viskas kainavo - svarbu siurprizas ir is mylimu ranku
Turbut esi to verta mirksiukas.gif
Atsakyti
labai grazu ir miela thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuolis tavo vyras.ir kas pasake kad su metais romantika isblesta...... 4u.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
nain nain kaip grazu!!!Labiausiai zavi kad kartu ju 8 metai, o romantika neblesta... thumbup.gif
Atsakyti
labai graži staigmena.Jei manasis padarytų ką nors panašaus,tikriausiai nualpčiau iš laimės wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Tau labai pasisekė su vyru! smile.gif
Atsakyti