Įkraunama...
Įkraunama...

Kurios įmonės perkate sūrelius ir jogurtus

Apklausa: Kurios įmonės perkate sūrelius ir jogurtus (171 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Sabbatini @ 2011 07 22, 18:02)
Skaniausi Urigos sureliai,naturaliausi ,bent jau skonis primena ,kad pagaminti is varskes  rolleyes.gif kituose tai vien sintetika ,varskes nerasta schmoll.gif


Visiškai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sūreliai Uriga, Karums ir dar Magija, o jogurtai Dobilas ir Gefilus.
Atsakyti
Tik "Magija" sūrelius jau ir beperku. Bet ir tai paskutiniu metu pradėjo jaustis juose kažkoks priedas. Dar "Uriga" nieko... Kitų firmų sūreliai tokie glitūs, pilni kažkokio lipalo, kad net vimdo vaikus, nes negali nuo gomurio nukrapštyti doh.gif

Išsigimė pieno produktai.. džiaugiuos, kad vaikai greitu laiku išaugs varškės desertus, ir į tą skyrių takus pamiršiu.
Atsakyti
Na sūrelius "Magijos" arba tokius paprastus, kur ne plastmasėje, o išvyniojame popierėlyje, nežinau, kokios čia firmos. Pritariu, kad kiti sūreliai tai kažokia šlykštynė man asmeniškai. Prisimenu, kai prie keletą metų nuvažiavau į vieną užsienio šalį ir nusipirkau sūrelį, tai tada nesupratau ką aš ten valgau, matosi, kad lietuviai technologijas šitas irgi jau perėmė biggrin.gif Na, o jogurtus... labai įvairiai, priklauso nuo to, kokio noriu, dabar tiek daug tų rūšių, net nebesigaudau firmose. Labiausiai mėgstu pasukas su spanguolėm, bifido su bananais ir dribsniais arba apskritai paprastą natūralų jogurtą, dar kartais activia geriamą. Bet kokiu atveju tai jau seniai nebėra man kasdienai būtini produktai, per daug cukraus, per daug saldu, netingėčiau pati geriau gaminčiausi.
Atsakyti
surelius perkam "Rytas", nors ten greiciau varskyte. Jokiu glaistytu ir t.t. nepripazistu; man visur miltukai jauciasi. O Jogurtas perkam Bios Ekologiska.
Atsakyti
Va dabar kaip tik dorosiu sūrelį "Nykštukas" tai pažiūrėjau, jog Pieno žvaigždžių čia gaminys. Taigi visada perkame "Nykštuką".
O jogurtų mažai perkame, bet kaip tik šiandien prigriebiau danone.
Atsakyti
Man patys skaniausi sūreliai- Karums... Su kokoso, lazdyno riešutais, su papaja ir gliukoze mmmm wub.gif wub.gif wub.gif Nors kitiems labai nepatinka, sako riebalas kažkoks biggrin.gif Kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama.
Ir desertus perku Karums. Labai skanūs.
Dar visada patikdavo Magijos mėlyni, bet suprastėjo paskutinius pusę metų, tai nebeperku.
O jogurtų nevartoju.
Atsakyti
Labiausiai megstam surelius "Magija" (Zemaitijos pienas gamina) ir "Nykstukas" (Pieno zvaigzdes). Jogurtus ivairius perkam, tik ziuriu, kad butu parasyta be konservantu. Bet skaniausias BIOS melyniu skonio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2011 08 21, 16:33)
Man patys skaniausi sūreliai- Karums...


Pritariu wub.gif
Atsakyti
Jogurto neperku, nes mūsų šeima jų nevalgo. Mėgstamiausi sūreliai- "Manija" ir "Karums".
Atsakyti
As tik uz surelius Urigos firmos, tikrai, matosi, kad is varskes pagaminti, na, dar Nykstukas patinka, Magijos ir sokoladiniai Jonukas.
Atsakyti
Pieno žvaigždės sūreliai "Pasaka" thumbup.gif mėgstamiausi šiuo metu su avietėmis ir šokolado gabaliukais, o favoritų favoritas sūrelis su saldainiais ir belgišku šokoladu cool.gif
Atsakyti