Įkraunama...
Įkraunama...

Du teciai

Laba 4u.gif Mano cituacija panaši,tik skirtumas tas,kad sūnus dabar tikrojo tėvo nemato. Jo tėvui nerūpi,kaip jis auga. Su vaiko tėvu išsiskyriau,kai mažiui buvo 2-ji metukai. Ištekėjau už kito,kai jam buvo beveik 5-ri. Bet dabartinį vyrą jis vadina tėčiu. O vaiko tėvo šeima(seneliai) Išvis nesirodo ir nesikiša į mūsų gyvenimą. Vaiko tėvas nežinia kada paskutinį kartą matė savo sūnų blush2.gif Jis nesirodo jau ilgai,aš net pati nežinau ir kur jis gyvena ir ką veikia g.gif Jei jam nerūpi tikrasis sūnus,tai man nuo to tik lengviau rolleyes.gif ir mes ramiai gyvenam,o vaikas mano vyrą vadina tėčiu smile.gif Bet,kai jis užaugs-tai pats spręs g.gif -ar ieškot biologinio tėvo ar ne ax.gif (nes pavardė vaiko tai skiriasi nuo manosios). Aš pritariu,tai nuomonei,kad tėvas tas kuris užauginą vaiką, thumbup.gif o ne tas kuris padarė blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
ir as pritariu tai nuomonei 100procentu drinks_cheers.gif mano vaiko tevui jis ir ne per labiausiai rupi,niekada nepaskambina,nepaklausia kaip laikos net jei ilgesni laika jo nemato..bet dazniaus kiekviena savaitgali ji pasima,nes as kaip ir reikalauju to,kitaip tai neimtu ir butu gerai.o dabar kadangi gyvena ne per toliausiai nieko kito nelieka biggrin.gif man sirdis plysta kai vaikas ilgiau jo nemato ir pradeda tetes prasyt,taip kad jei mokejo 'pasidaryt' tegul dabar ir bendrauja biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikui trys metai, su draugu gyvename kartu dar tik pora menesiu, vaikas is karto pradejo ji vadinti vardu, bet man irgi idomu kaip jis pasirinks ji saukti paskui, na pauges dar metelius noreciau kad vadintu teciu, gal tas zodelis jam duos siltesnius jausmus. Juk tetis yra tetis, ir nesvarbu,kad jis ne biologinis.. jis juo rupinas. pagyvensim - pamatysim, dar mazai laiko praejo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurike24 @ 2010 11 11, 17:05)
Mano vaikui trys metai, su draugu gyvename kartu dar tik pora menesiu, vaikas is karto pradejo ji vadinti vardu, bet man irgi idomu kaip jis pasirinks ji saukti paskui, na pauges dar metelius noreciau kad vadintu teciu, gal tas zodelis jam duos siltesnius jausmus. Juk tetis yra tetis, ir nesvarbu,kad jis ne biologinis.. jis juo rupinas. pagyvensim - pamatysim, dar mazai laiko praejo...  4u.gif

o kaip jo tikras tėtis? ar egzistuoja?
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 11 11, 20:05)
o kaip jo tikras tėtis? ar egzistuoja?



taip egzstuoja, tikjis lietuvoj gyvena, ir planai jipamatyti tik vasara.
Atsakyti
sveiki, turime problema su tikruoju dukros tevu...
su buvusiu draugu pragyvenome beveik 10 metu, turime dukra, nepasiseke santykiai, nesugyvenom. Issiskyriau. SAtsirado kitas vyras, kuris lyg angelas nukrito is dangaus, be proto geras man ir dukrai, mes jau susituoke virs 2 metu, turime suneli. Vyras myli dukra kaip savo, bet niekada nesakome dukrai, kad tu turi myleti mano dabartini vyra kaip teti, vadinti teciu ir panasiai, visada sakome kad tu turi teti, kuris tve lb myli ir tt Ie is tiesu tikras tetis dukra myli, bet nesupranta patevio vaidmens musu seimoje, mokina dukra, kad jis tau ne patevis, kad brolis netikras brolis ir tt Lb sunku, kai dukra pabuna pas tikra teti ir pradeda taip kalbeti, bandau aiskinti kaip kas yra... bet kaip paaiskinti tevui, kad nezalotu ir nemeluotu vaikui??
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 08 04, 19:03)
sveiki, turime problema su tikruoju dukros tevu...
su buvusiu draugu pragyvenome beveik 10 metu, turime dukra, nepasiseke santykiai, nesugyvenom. Issiskyriau. SAtsirado kitas vyras, kuris lyg angelas nukrito is dangaus, be proto geras man ir dukrai, mes jau susituoke virs 2 metu, turime suneli. Vyras myli dukra kaip savo, bet niekada nesakome dukrai, kad tu turi myleti mano dabartini vyra kaip teti, vadinti teciu ir panasiai, visada sakome kad tu turi teti, kuris tve lb myli ir tt Ie is tiesu tikras tetis dukra myli, bet nesupranta patevio vaidmens musu seimoje, mokina dukra, kad jis tau ne patevis, kad brolis netikras brolis ir tt Lb sunku, kai dukra pabuna pas tikra teti ir pradeda taip kalbeti, bandau aiskinti kaip kas yra... bet kaip paaiskinti tevui, kad nezalotu ir nemeluotu vaikui??

o tai jei jis ne patevis, tai kas? Mergaite jau pakankamai didele, kad ir pati suprastu kas ir kaip.
Atsakyti
Sveiki,
 
Bandysiu trumpai papasakoti padeti.
Su dukros tevu pragyvenome apie 10 metu, isiskyreme, as isejau su dukra, nes nebegalejau daugiau tverti psichologinio smurto, barniu, ir nesantaikos...
Atsirado kitas vyras, su juo esame jau susituoke turime sunu. Vyras nuostabus, myli mus visus, dukra myli kaip savo.

Bet problema yra tame, kad buves draugas ne nuostabus, kai dukra buna pas ji jis kalba, kad mano dabartinis vyras, dukrai yra nepatevis, brolis netikras brolis ir panasiai...dukra labai tas skaudina, nes niekas cia nekalba pas mus namuose tikras netikras, juk ne tame klausimas, kita kartas tas "tikras" bus toks pašlemėkas, kad gyvenime matyti nesinori, o "netikras" nors prie sirdies dek. Pasakykit kaip paaiskinti dukrai situos tevo sapaliojimus? Bandziau internete ieskoti info, bet neradau, as manau, kad brolis yra tikras, nes ta pati mama, o kaip is tikruju skaitosi? O patevis, juk mano vyras, skaitosi patevis mano vaikui is kitu santykiu. Nezinau ka daryti, buves vis kirsina mus...dukra dar nera didele, bet kai ugtels pati manau supras, bet dabar man yra labai sunku...

Atsakyti
tai gal imkit ir pasakykit tiesa? Kad tevas pavydi jusu grazios seimos, todel taip ir kalba.
Ir su bio tevu praveskit pokalbi, kad jei jo nesamones nesibaigs, su dukra gales bendrauti tik prie jusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 24 rugpjūčio 2017 - 12:15