Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos ruošimas su aparatu

QUOTE(Hellen @ 2009 02 06, 21:51)
Sveiki!Turiu klausimuka!Ar yra tokie geri ir nebrangus kavos virimo aparatai, kurie patys smulkina kavos pupeles, nes kiek ne geriau is kavos aparato kava man ji kaip degesio skonio!O gal cia visi tokie aparatai ir neapsimoka man ji isviso pirkti, jei nemegstu deginta kava?Patarkit prasau! blush2.gif  verysad.gif

tokiu,kurie patys smulkina kavos pupeles tai tikrai yra. bet va del kainos nezinau. paziurek senuku, elektromarkt ar topocentro puslapiuose - ten buna ir prekiu aprasymai, ir kainos.
Atsakyti
Mama_Greta dekui uz atsakyma!Dar noreciau paklaust del skonio ar visu aparatu kava degesiais atsiduoda?As tokia pasimetus, kad nusipirksim o jis tik vieta uzims ir dulkes rinks. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hellen @ 2009 02 07, 12:48)
Mama_Greta dekui uz atsakyma!Dar noreciau paklaust del skonio ar visu aparatu kava degesiais atsiduoda?As tokia pasimetus, kad nusipirksim o jis tik vieta uzims ir dulkes rinks. doh.gif

nu nezinau, as kavos aparato neturiu, bet nuvaziavus pas mama skubu megautis visokiom latte ir kapucino. bet jokiu degesiu nei karto nepajauciau schmoll.gif tad net gerai nesuprantu, ka turi omeny... smile.gif as jei pirkciau, tai nepagaileciau sumoket daugiau, kad tik butu galima reguliuoti kavos stipruma, pasiruosti kava su pieno putele ir malti pupeles..
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 07, 14:41)
bet jokiu degesiu nei karto nepajauciau schmoll.gif

Aš dabar galvoju, kad gal nuo pupelių rūšies (ar skrudinimo) čia priklauso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2009 02 07, 16:35)
Aš dabar galvoju, kad gal nuo pupelių rūšies (ar skrudinimo) čia priklauso?  g.gif

gali buti, kad cia pupeliu ar ju apskrudinimo kalte smile.gif
Atsakyti
Buvo tokia situacija!!kavos virimo aparatas buvo ne su pupelem, bet reikejo deti malta kava (o sau as noreciau, kad jis maltu pupeles, as manau taip skaniau butu) ir ten ta kava eina per filtra ta spec, paskui padariau dar pora kartu ir negaliu grynai deginta kava fuuuu Nu gal cia ir nuo kavos priklauso, bet normaliai kava dariau is to pakelio ir buvo viskas gerai!Net negaliu paaiskinti kas ten buvo, bet kava pyliau lauk! Tai ir dabar bijau sau pirkti kavos aparata, nes zinai kaip sakoma-viena kart apsideginai antra karta jau ten nelysi!Tai ir klausiu jusu patarimo.mama_Greta o gal galetum parasyt to aparato firma, gal ten pas tavo mama tikrai geras aparatas ir kava nedega! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hellen @ 2009 02 08, 00:03)
Buvo tokia situacija!!kavos virimo aparatas buvo ne su pupelem, bet reikejo deti malta kava (o sau as noreciau, kad jis maltu pupeles, as manau taip skaniau butu) ir ten ta kava eina per filtra ta spec, paskui padariau dar pora kartu ir negaliu grynai deginta kava fuuuu Nu gal cia ir nuo kavos priklauso, bet normaliai kava dariau is to pakelio ir buvo viskas gerai!Net negaliu paaiskinti kas ten buvo, bet kava pyliau lauk! Tai ir dabar bijau sau pirkti kavos aparata, nes zinai kaip sakoma-viena kart apsideginai antra karta jau ten nelysi!Tai ir klausiu jusu patarimo.mama_Greta o gal galetum parasyt to aparato firma, gal ten pas tavo mama tikrai geras aparatas ir kava nedega! mirksiukas.gif

jie turi Delonghi firmos aparata, tik tikrai nezinau koki modeli.. bet daro netgi iskart kava su pieno puta, ivairaus stiprumo, programuojama (kaip supratau pats gali pasirinkti kavos ir vandens kieki puodeliui), su reguliuojamu pieno kiekiu ir putele (kapucino, macchiato, latte), taip pat zinoma esspeso - gali pasirinkti puse puodelio, puodeli ar du puodelius.. zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet va dabar paziurejau - ju ir kainos tokios ohoho doh.gif doh.gif doh.gif http://www.topocentr...imo-prietaisai/
anksciau turejo kazkoki paprastesni, bet matyt nuo ilgo ir dazno naudojimo suseno smile.gif savaite pas juos paatostogavau, tai grizus savaite turejau pratintis prie puodelyje plikomos kavos - dabar turiu nauja svajone smile.gif
o siaip tikrai tu aparatu as neismanau, bet nemanau, kad turetu buti kazkoks degintas skonis.. juk ir kavinese su tais aparatais kava gamina.. gal ten aparatas buvo koks visiskai senukas, gal nevalytas.. manau geriausia tau butu pasikonsultuoti su pardavejais - padetu rasti optimalu kainos ir kokybes santyki..
Atsakyti
QUOTE(Hellen @ 2009 02 07, 23:03)
o sau as noreciau, kad jis maltu pupeles,

Mes pirkom Delonghi, tai jam tinka ir pupelės, ir malta kava (yra 2 skyriai)
Atsakyti
ir ko as lindau i sia tema, dabar taaaaip prireike kavos aparato doh.gif doh.gif doh.gif pavydziu turincioms blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 08, 00:12)
ir ko as lindau i sia tema, dabar taaaaip prireike kavos aparato doh.gif  doh.gif  doh.gif pavydziu turincioms blush2.gif  ax.gif

Tai gal mama netoli gyvena? Sulakstyt gali? lotuliukas.gif
Juokauju, nepyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2009 02 08, 01:38)
Tai gal mama netoli gyvena? Sulakstyt gali?  lotuliukas.gif
Juokauju, nepyk  4u.gif

nepyksiu, ka jau cia mirksiukas.gif o siaip teks apseit ir be kavos aparato - jei pirkciau, tai noreciau tikrai gero, su visais privalumais, o kol kas man toks neiperkamas.. o dar didesne problemele turbut tai, kad musu virtuvele visai nediduke - nebutu kur padet... nebent mikrobangine iskrauscius i rusi rolleyes.gif jei po metu man vis dar reikes tokio daikto, busiu tikra kad tai ne trumpalaike uzgaida, tada ir pagalvosiu ax.gif tiksliau - ne pagalvosiu, o imsiu terorizuot vyra lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba Kaledu Seneli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 08, 01:04)
o dar didesne problemele turbut tai, kad musu virtuvele visai nediduke - nebutu kur padet...

Aš visada taip irgi galvojau mirksiukas.gif , ir buvau prieš tokį aparatą, bet vyras užsigeidė-tai ir nusipirko. Sutilpo viskas normaliai toje virtuvėje, nors ji pas mus miniatiūrinė
Atsakyti