Įkraunama...
Įkraunama...

Skiriuosi...

Taigi gal nieks nesupyks uzvesiu nauja tema... kurioje galesim diskutuoti apie skirybas, ir pasidalinti reikalinga informacija 4u.gif

pasisakysiu trumpai ir as, del ko skiriames, taigi skirybu noriu as, jis jau po visu metu sutiko, bet nezinia ar graziuoju ar dar kaip... skirybu priezastis, kad jam seima nereikalinga, gyvenu su savo tevais, jie mane ir mano dukra islaiko, jis ateina kada panorejas, parekauja, pamiega, pavalgo ir iseina... sitoj situacijoj taip pat kalta ir jo mama, nes nuo jos ir kilo tas visas nesutarimas, po kurio as isejau is jo namu, nes su jo tevais nebuvo imanoma gyventi...jis nesistenge toliau islaikyti seima, o as pavargau taip gyventi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoReGa: 14 gruodžio 2006 - 22:26
negi niekas nebendraus? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
nepergyvenk,savaitgali visos iesko silumos,o pirmadieni grys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Skirkis, jei nori, bet gerai pagalvok... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2006 12 14, 23:19)
Taigi gal nieks nesupyks uzvesiu nauja tema... kurioje galesim diskutuoti apie skirybas, ir pasidalinti reikalinga informacija 4u.gif

pasisakysiu trumpai ir as, del ko skiriames, taigi skirybu noriu as, jis jau po visu metu sutiko, bet nezinia ar graziuoju ar dar kaip... skirybu priezastis, kad jam seima nereikalinga, gyvenu su savo tevais, jie mane ir mano dukra islaiko, jis ateina kada panorejas, parekauja, pamiega, pavalgo ir iseina... sitoj situacijoj taip pat kalta ir jo mama, nes nuo jos ir kilo tas visas nesutarimas, po kurio as isejau is jo namu, nes su jo tevais nebuvo imanoma gyventi...jis nesistenge toliau islaikyti seima, o as pavargau taip gyventi 4u.gif

Nesupratau,suauges vyras gyvena pas savo tevus?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2006 12 17, 19:25)
Nesupratau,suauges vyras gyvena pas savo tevus?

nu taip...
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2006 12 17, 20:26)
nu taip...

ir jie gal ji islaiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2006 12 17, 19:27)
ir jie gal ji islaiko? bigsmile.gif

kiek zinau tai ne, nes jis dirba..
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2006 12 17, 20:36)
kiek zinau tai ne, nes jis dirba..

Bet jis jusu neislaiko?Gyventi kartu nenori?O kodel nenori?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2006 12 17, 19:39)
Bet jis jusu neislaiko?Gyventi kartu nenori?O kodel nenori?

pinigu duoda tik tada kaip parasau, ir tai dar vos ne maldaut reikia.. bet daugiausia mano tevu padejimas.. gyvent kartu gal ir nori, bet jo pasakymai, bute negyvensiu.. nesinuomosiu..daznai sako buvo kur gyvent tik man pabegt nereikejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoReGa: 17 gruodžio 2006 - 19:46
QUOTE(JoReGa @ 2006 12 17, 20:46)
pinigu duoda tik tada kaip parasau, ir tai dar vos ne maldaut reikia.. bet daugiausia mano tevu padejimas.. gyvent kartu gal ir nori, bet jo pasakymai, bute negyvensiu.. nesinuomosiu..daznai sako buvo kur gyvent tik man pabegt nereikejo..

tai kam jis toks reikalingas?Egoistas visiskas,jam gerai,o kaip kitiems -pox...Ir naudos jokios.Ka prarasi,jei issiskirsi?Manu,kad nieko,tik teismo sprendimu kas menesi gausi konkrecia pinigu suma,nereiks kaulyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2006 12 17, 20:10)
tai kam jis toks reikalingas?Egoistas visiskas,jam gerai,o kaip kitiems -pox...Ir naudos jokios.Ka prarasi,jei issiskirsi?Manu,kad nieko,tik teismo sprendimu kas menesi gausi konkrecia pinigu suma,nereiks kaulyti cool.gif

bus matyt kaip cia bus.. reik sulaukt skirybu proceso...
Atsakyti