Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigai valdo mus ar mes pinigus?

Man atrodo, kad taupyt yra paprasta rolleyes.gif , nors vyras mane laiko islaidzia, bet tai nereiskia, kad as viska paleidziu, ka gaunu tongue.gif . Jei neiseina, galima :
*sumele tam tikram terminui i banka padet;
*kiekviena menesi kazkiek mamai ar patikimam zmogui duot "pasaugot" ir priverst pazadet, kad i jokius jusu maldavimus atiduot nereaguos;
*kaip mamulia pataria, uzmoket uz kursus;
*nusipirkt issimoketinai kelione;
*rinkt cekius ir parodyt vyrui - tada jis pats "prikirps" laugh.gif ;
*tusintis mazesnese vietelese, kur alus 3,5Lt, o ne 5Lt arba "ikalt" pries einant i kluba, kad nereiktu uz buteli dvigubai moket;
*istot mokytis;
*kai kyla pagunda islaidaut, sedet internete, nors visus galus niezetu (man tai geriausiai padeda wink.gif ). Jei yra galimybe, sedet iki megstamos parduotuves uzdarymo.
Atsakyti
nuo zmogaus charakterio priklauso.turiu pazistama,kuriam gyvenimas sunkiai sekesi,dabar rado gera darba,uzdirba tiek kad zmonai dirbt nereikia.turi vaika.bet pats pasikele labai,kartais neina bendros kalbos rast.labai jau jam viskas paprasta atrodo.
Atsakyti
QUOTE ($kristina$ @ 2004 10 31, 17:36)
o nebandei niekad sąrašiuką vesti,viską viską ką perki,net bet kokią smulkmeną už keletą litų.
jei nebandei-pabandyk,pamatysi kiek tokių smulkmenų susidarys ir kokia jų bendra suma blink.gif gal tuomet galėsi savo išlaidas kontruoliuoti,ir pamatysi,kad tos prekės kur pirkadavai visiškai nėra būtinos...
aš bandžiau,ir tikrai po mėnesio kai pasižiūrėjau kiek nereikalingų daiktų buvau pripirkusi,kurių visiškai galima buvo ir nepirkti...
gal būt tai padės nors šiek tiek sutaupyti...

Vedame su vyru toki sarasiuka. rolleyes.gif Surasome viska iki menkiausios smulkmenos... Kazkiek padeda... Taip stebedami savo iskaidas, mano mob. tel. plana pakeiteme kortele, apribojome kasdieninius vazinejimus i darba masina, vyro pietus kavineje pakeiteme laukneseliais, susisukome taupesnes lemputes, pradejau gaminti daugiau namie ir t.t. ir pan. Bet tai padeda tik KAZKIEK. Kartais TAIP igrista tas nesibaigiantis skaiciavimas, pastovus saves suvarzymas - "negalim to, negalim ano, nes...." Tada kaip duodam, kaip paislaidaujam (Pvz. leidziam sau nueiti i gera koncerta, paskui gerai pasedeti kavineje.... ar po algos prisiperkam visokiu delikatesu...arba isvykstam kur nors tai jau leidziam sau paislaidauti ir i kaire ir desne... tongue.gif ) Ech... kaip tada gera leisti pinigus....

Atsakyti
Sunku, kai ner' pinigu ir negali nusipirkti norimo daiko, bet dar sunkiau yra kai tie pinigai "kishene" drasko, ju yra, bet nera nei laiko, nei galimybiu ju isleisti... Ka tada daryti?? g.gif ( Cia tik mazhas senmerges pastebejimas: vaiku nera, vyro nera, batu ir skuduru uztektinai, ne normaliu baru nei normaliu vietu islaidauti siuo metu nera arba nera tam laiko. Gauni pinigus ir galvoji: "O kam man jie? Vis tiek ner kur isleisti"... tai ir kisu i "pagalve", gal kada prisireiks, jei nenuvertes... laugh.gif )
Atsakyti
Dainele, i pagalve nekisk, siugzdes kai vartysies laugh.gif laugh.gif Geriau del i saskaita ir augink arba investuok kur. wink.gif

As siaip valdau pinigus (bent jau taip manau), bet buna protrukiai kai jie mane uzvaldo- kisenes drasko, prasosi isleidziami. doh.gif
Atsakyti
Labutis! Seip pagalvojus tai megstu as paislaidauti tongue.gif , bet jei reikia taupyti kazkam, tai nei cento nepaimsiu, nes zinau, kad jei truputi isleisiu, tai niekad nenusipirksiu ko noriu! Dabar taupom ant vestuviu, tai as nei lito is slaptos vieteles neemu, o manasis, tai megsta kesinti, nes masina genda, tai vis prireikia tai 50 lt, tai 100 lt is "ten" tipo pasiskolinti, bet ziuriu skolos vis negrazina, tai jau mane erzina biggrin.gif , nes labai perdetai ziuriu, kad viskas tik taupytusi, o ne i islaidas eitu!
Atsakyti
Nors ir sena tema, bet man aktuali blink.gif
Pinigai mane valdo, as nemoku su jais elgtis. Esu visiskai netaupi, gyvenu nuo algos iki algos, kartais ir skolintis tenka blush2.gif
Man malonumas yra pinigus leisti- negaila nei vieno isleisto lito (aciu Dievui mano vyras mano priesingybe). Svarbiausia, kad as juos isleidziu ant visokiausiu sudniekiu schmoll.gif
Cia jau kaip liga g.gif . Daznai sau pazadu, kad nuo rytojaus prasideda taupymo sezonas; deja..as greit savo pazadus uzmirstu sad.gif
Kaip sustoti? Kaip ismokti taupyti?
Atsakyti
as labai noriu ismokti valdyti juos. kol kas dazniausiai jie mane. o taip noriu pasitaupyti, visada ju uztektinai tureti, taciau pas mane istirpsta..
bet man l. patinka vyro posakis: tas jegas kurias skiri taupymui, geriau skirti didesniam uzdirbimui thumbup.gif
gal kas kokiu patarimu superiniu turi kaip gi daugint?
Atsakyti
Esme tame, kad reikia neisleisti visu uzdirbamu pinigu, o dali islaikyti. Sita principa pavertus iprociu, galima gyventi geriau. Ir tai net ne taupymas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 14 kovo 2005 - 13:37
QUOTE(Brazile @ 2005 03 14, 13:37)
Esme tame, kad reikia neisleisti visu uzdirbamu pinigu, o dali islaikyti. Sita principa pavertus iprociu, galima gyventi geriau. Ir tai net ne taupymas ax.gif


O kaip tai padaryti? cry.gif
Atsakyti
Pinigai ateina ir iseina, iseina, ir iseina... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvira @ 2004 10 28, 13:59)
Siaip tai as jais naudojuos  g.gif nors kitu prognozem turejau ispuikt , uzriest nosi ir nifiga - ne visu samone uzpildo $$$ laugh.gif  galiu daugiau padet savo pensininkams tevams , kuo daugiau turiu tuo daugiau sugebu isleist bis.gif
Tik kai kurie pazistami nuvyle , o ta prasme kai "atsistojom ant koju " , pradejo klestet verslas ...oi kaip baisiai reikalingi pasidarem tongue.gif tik as izvelgiau ju keslus ir prisiminiau - kai man reikejo paskolos visi abejingai gulejo ant savo pinigu , o kai man viskas  thumbup.gif tada jau draugas laugh.gif



У меня все так же g.gif
Atsakyti