Įkraunama...
Įkraunama...

Bronho-munal kapsulės

Sveikos 4u.gif , gal kas nors naudojote geriamą skiepą nuo kosulio Broncho-munal P?
Norėčiau duoti dažnai kosuliu sergančiam vaikui. Gal ką nors esate girdėję? g.gif
Atsakyti
kosulys, siaipjau, yra ligos simptomas, ne liga. Ir skiepu nuo jo nebuna ax.gif
info apie preparata yra cia:
http://vic.vvkt.lt:8...ExpandSection=2
Atsakyti
Dėkui už suteiktą informaciją smile.gif .Bet sukonkretinsiu klausimą. Vakcina nuo dažno sirgimo kvėpavimo takų ligomis. Įdomu, jei kas vartojo ar ji veiksminga, ar mažiau sergama ją vartojant? Gal žinot kokias kitas vakcinas be Pneumo 23.
Atsakyti
QUOTE(Rencike @ 2005 12 14, 13:42)
Dėkui už suteiktą informaciją smile.gif .Bet sukonkretinsiu klausimą. Vakcina nuo dažno sirgimo kvėpavimo takų ligomis. Įdomu, jei kas vartojo ar ji veiksminga, ar mažiau sergama ją vartojant? Gal žinot kokias kitas vakcinas be Pneumo 23.


Aš pati ką tik pabaigiau vartoti Bronchomunal kursą. O mažė užbaiginėja Rybomunyl kursą. Sakyčiau, kad rezultatas yra thumbup.gif Nes aš pati po gimdymo nusilpus imunitetui pasidariau labai imli kvėpavimo takų ligoms verysad.gif O kai mama sega, tai ir vaikas automatiškai užsikrečia doh.gif Bet va visą rudenį prabuvome sveikos thumbup.gif Beje pradėjom gerti nuo rugsėjo mėn., kad organizmas sustiprėtų, kol dar ligos nesiaučia. Nors kai aš pati pradėjau gerti Bronchomunal, jau buvau truputį peršalusi. Ir ilgokai negalėjau iki galo išsigydyti, net sugėriau pirmą mėn. dvi Bronchomunal pakuotes. Bet paskui čia forume perskaičiau, kad gal ir turėtų būti geriant Bronchomunal iš pradžių kažkokia reakcija ar laikinas pablogėjimas. Nes taip formuojasi apsauginė organizmo reakcija. O mažei nuo Rybomunyl jokių pašalinių poveikių nebuvo. Ir nuo rugsėjo pirmos skaičiuojant,tik šiomis dienomis suslogavo, matyt pasigavo muzikos pamokėlėje nuo kosinčių ir sloguojančių vaikų virusiuką.
Šiaip tai ir į bet kokius vaistais , ir į vakcinas kiekvieno organizmas reaguoja individualiai. Kas vienam padeda, kitam gali ir netikti. Bet jei pinigėlių gali tam reikalui skirti, gal ir pravartu būtų pabandyti ax.gif
Atsakyti
Vaikai yra vartoję Bronchomunal.Manau , kad poveikis tikrai buvo. Vaikai iš tu , kurie dažnai serga kvėpavimo takų ligomis . Po vartojimo tikrai mažiau sirgom, gal pusmetį iš vis nesirgom. Tad kam negaila pinigelių tikrai rekomenduočiau.
Dabar pradejom vartoti Rybomunyl. Žiuresim , koks bus efektas...
Atsakyti
Kai mano vyresnėlė ėmė lankyti daželį, labai labai sirgdavo - pradidėdavo viskas nekalta sloga, po to kosulys, temperatūra, nedarbingumo lapelis ir pan. Ir be antibiotikų kosuliai nepraeidavo. Labai gaila buvo vaiko, dariau viską, ką tik žinojau, kad nor kiek sustiprėtų vaiko imunitetas. Vieną sveikatos laidą buvo kalbama apie Bronchomunalį - mane šis vaistas labai sudomino. Kadangi tai buvo naujo ligų sezono pradžia (lapkričio mėnuo), nupirkau aš šio vaistuko pakuotę ir visą ją sugirdžiau. Laidoje buvo kalbama, kaip reikia jį naudoti. Taigi, pakuotėje yra 10 tablečių, jas sugirdžius, reikia padaryti 20 dienų pertrauką, po to vėl 10 dienų gerti bronchomunalį, po to 20 dienų pertrauka ir vėl kartoti 10 dienų kursą. Savo dukrai šio preparato daviau du sezonus iš eilės. Padėjo, tik negaliu pasakyti, kad tikrai nuo jo - gal viskas kartu: mat visą šaltajį periodą rytais ji valgydavo juodos duonos sumuštinį su sviestuku ir česnaku, girdydavau ir žuvų taukus. Bet antrąjį sezoną neteko praleisti ne vienos dienos namie - dukra nesirgo.
Atsakyti
Mano sūnus dažnai sirgdavo laringitu, kuris pereidavo į bronhita, daktarė mums patarė naudoti "bronho-munal" geriamą vakciną. Reikia gert 3 mėn. kiekvieną mėnesį po 10 kapsulių tom pačiom dienom. 10 kapsulių kainuoja apie 25lt Gal kas naudojo? kaip ar sergat rečiau, ar padėjo? g.gif
Atsakyti
Man gydytojas rekomendavo ir tuos pačius, o kitas ribomunilį. Tai dabar pasikldusi esu g.gif
Atsakyti
mes gėrėm RIBOMUNYL INFO nes mano vaikiui tas pats būdavo doh.gif tik nežinau,ar jau išauginėja tą laringitą,ar vakcina ištiesų padėjo unsure.gif nors kai būna angena,tai temperatūra daug trumpiau ir mažesnė būna( tfu tfu tfu) cool.gif o ir šiaip rečiau serga mastau.gif
Atsakyti
Mano sūnus jau 1 mėn. geria, vakar vėl susirgo, bet labai švelniai, karštis nekyla, kosti bet nebaisiai ir naktį miegojo, manau padeda tie vaistukai g.gif nes būdavo neišsikapstom nuo tų kosulių visą mėnesį... unsure.gif
Atsakyti
o tai kuriuos geria? man tai labiau rekomendavo Ribomunyl,tipo geresni g.gif (bet ir brengesni cool.gif )mes jau sugėrę visą kursą senokai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2006 12 22, 11:45)
o tai kuriuos geria? man tai labiau rekomendavo Ribomunyl,tipo geresni  g.gif  (bet ir brengesni cool.gif )mes jau sugėrę visą kursą senokai ax.gif


Geria "bronho-munal"... sakė pagal sergamas ligas šitie labiau tinka g.gif O man kaina nesvarbu, svarbu kad sūnui geriau būtų... o gal žinot kiek laiko išlieka poveikis? kaip juos reikia gert, kartą į metus? Jei šį kartą nelabai padės kitą kartą gersim brangesnius mirksiukas.gif
Atsakyti