Įkraunama...
Įkraunama...

Per kiek laiko radote auklę ir kaip ieškojote

Aukles pradejau ieskoti pazistamu rate, nes nesinorejo visai nepzistamos.karta sesuo prasitare kad jos drauge neturi darbo.jau pries tai priziuredavo vaikus.susitikome ,pakalbejome ,patiko, priememe.buvo labai gera aukle ir vaikui patiko nuo pat pirmo susitikimo.jokiu bedu neturejome,labai gerai sutareme.vaikui jau 7 metai/ziurejo 2 metus/ ,bet aukle vis prisimena ir nori pas ja i svecius. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes. As aukles ieskoti pradejau dar nescia budama - neisivaizdavau kad taip sudetinga. Kai pirmajai dukrai ieskojau, aukle rinkausi as, o dabar jos jau renkasi. Aukle radau kai mazoji jau vaiksciojo, iki tol padejo tevai. Musu mieste aukliu paslaugos ne per didziausios, bet as jau siuliau tuo metu maksimalu atlyginima, bet ju tai netenkino. Gyvename name - vezimo nereikia nesioti, nuo autobuso sustojimo 700 metru, bet jei jos susiranda is savo kiemo, tai ir penktas aukstas ju negasdina. Kazkaip visos pasitaike is kito miesto krasto ir niekaip negalejau prisivilioti.
Tada teko uzmirsti apie profesionale aukle ir priemiau pazistamu rekomenduota moteri, kuri aukle buvo visai nedirbusi. Jau metai kaip ji pas mus! Abi mergaites ja myli ir dziaugiasi ja matydamos.
Isvada. Profesionalumas gerai, bet jei moteris savo vaikus isaugino - uzaugins ir svetimus. Svarbu padorumas, saziningumas ir nebijoti suvaiketi, nes vaikai tai vertina.
Atsakyti
Auklę gerą susirasti - labai sunku. Nenaujiena... Man pasisekė tik iš trečio karto. Pirmoji pagal skelbimą - vagilė, antroji kaip ir savo buvo, bet turėjo bėdą, alkoholį... o va trečioji - superauklė. Savo anūkėlius užauginusi močiutė , tikinti, giedanti bažnyčios chore, griežta, tvarkinga ir atsakinga. Na ir man ir jai pasisekė, kad gyveno gretimame name. Pasitikėjau ta moterimi, net priimdavau jos kritiką dėl vaikų priežiūros ir auklėjimo, nes ji buvo to verta. Susidraugavo ir su sūnumi, tikrai jaučiausi rami dėl jo...
Atsakyti
Auklę susiradau pakankamai greitai. Iš pradžių tai buvo pasyvi paieška, t.y. daviau skelbimą į SM, porą savaičių pralaukiau ir nieko. Buvau aplink namus skelbimų prikabinėjus, bet laukto rezultato nedavė. Po to bandžiau pasiskambinti pagal viename laikraštuke rastus skelbimus. Viena moteriškė buvo atėjus, bet nepatiko ji mums schmoll.gif . Galiausia nusipirkau Alio ir porą valandų pakabėjau ant telefono. Atsirinkau tris moteris, dėl susitikimo susitarėm susiskambinti savaitgalį, nes buvo išvykusios. Po to kilo žaibiška mintis paduoti skelbimą į skelbiu.lt. Ir ką jūs galvojate? Paskambino moteris, pašnekėjom, susitarėm tą pačią dieną pasimatyti, susitikom, patiko ir viskas. Gyvena šalia, abiems su vyru patiko, sąžininga ir maloni moteris pasirodė. Nei su vaiku saldžiu balseliu kalbėjo, nei mums visokias pasakas sekė. Dirbt pradės nuo rugsėjo. Prieš kelias dienas skambino, ar niekas nepasikeitė, ar mes nepersigalvojom. Žodžiu kol kas aš patenkinta, labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ax.gif .
Sėkmės visoms ieškančioms.
Beje, dar padaviau skelbimą į Alio, tai iki šiol yra skambinančių biggrin.gif .
Atsakyti
Mes savo auklę irgi per "Alio reklama" suradome. Bandziau pati pagal skelbimus skambinti, bet kazkaip nepavykdavo issirinkti: kai kurios jau pirmo pokalbio metu atkrito (pasirode nekulturingos, per toli gyveno, negalejo dirbti visa diena ar sake, kad metu vaika joms per sunku priziureti), o lyg ir tinkamesnes prase 1200 - 1400 Lt algos, taigi man buvo per brangios. Pasiskelbiau "Alio reklamoje" pati, kad ieskau aukles. Pasiskambino mums moteriske, gretimame name gyvenanti:) Pasikalbejome, viena kitai patikome ir sutarem smile.gif Dabar jai moku 1000lt. už mėnesi.
Atsakyti
Aš auklę radau labai greitai, gal po savaitėlės...
Viena SM forumo mama rekomendavo
ir tikrai labai šauni auklytė...
Buvau idėjus skelbimą į šį forumą, tai parašė
tik 13-15 metų panelės.
Atsakyti
sveikutes,
as aukles ieskau jau trecias menuo, per SM, pagal skelbimus internete ir pati skelbiuosi, visu pazystamu per pazystamus isklausinejau... Ir nieko gero ,jau su dviem buvau rimtai sutarusi,visas salygas suderinusi,lyg ir viskas tiko, bet abi po keleto dienu paskambindavo ir atsisakydavo.Viena motyvavo tuo,kad kita mama labiau prase doh.gif , o antroji -pareiske,kad per nakti jai kazkas valdiska darba pasiule. Cia gal naujas stilius, visoms prizadeti ,o paskui atsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ligata @ 2007 08 22, 15:24)
sveikutes,
as aukles ieskau jau trecias menuo, per SM, pagal skelbimus internete ir pati skelbiuosi, visu pazystamu per pazystamus isklausinejau... Ir nieko gero ,jau su dviem buvau rimtai sutarusi,visas salygas suderinusi,lyg ir viskas tiko, bet abi po keleto dienu paskambindavo ir atsisakydavo.Viena motyvavo tuo,kad kita mama labiau prase  doh.gif , o antroji -pareiske,kad per nakti jai kazkas valdiska darba pasiule. Cia gal naujas stilius, visoms prizadeti ,o paskui atsisakyti  g.gif

Prisizadi kelioms mamoms ir ziuri,jei vienai netiktum,tai kita priims doh.gif
Deja as turejau atvirkstini varianta,mama prisiprase pas mane vesti vaikuti,tik trukumas buvo toli gyveno,soduose uz Vilniaus,laikiau vieta,atsakiau 3 mamoms,ji turejo ateiti po 1,5 savaites,lauke kol vaikutis jos pasveiks ir ka doh.gif nesiteike net paskambinti,is vakaro pati skambinu,nes jau buvau priemimui vaikucio viska pasiruosui,o ji atsiprasau,radau gretimame name,tuose paciuose soduose blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 22 rugpjūčio 2007 - 17:59
Na as ieskojau cia, supermamoje. ax.gif Parasiau skelbima, kad ieskau auklytes. Atsiliepe gal 20 moteru, is ju vertos musu su vyru demesio buvo apie 15. Po to seke pokalbiai telefonu, nemaza dalis "atkrito", o su likusiomis 5-6 susitikome. Galiausiai apsistojome ties viena. Jau maneme, kad geresnes ir nerasime. Taciau visgi kita diena, nuojautos vedina, pasikvieciau i svecius kita auklyte ir likau 100% isitikinusi, kad ji ir yra tokia, kokios norejome 4u.gif

Visa tai truko neilgai. Kelias savaites tiesiog laukiau atsiliepimu i skelbima,i knygute uzsirasinejau visus reikalingus duomenis, o paskui per kelias dienas intensyviai "padirbejus"- rezulatas puikus. yess.gif
Buvo visko, aisku, varijantai labai ivairus amziaus, patirties, charakteriu, pageidautinu atlyginimu prasme. soske.gif

yess.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sokanti_valsa: 09 balandžio 2009 - 17:09
QUOTE(citrina3 @ 2007 08 10, 10:44)
Aš auklę radau labai greitai, gal po savaitėlės...
Viena SM forumo mama rekomendavo
ir tikrai labai šauni auklytė...
Buvau idėjus skelbimą į šį forumą, tai parašė
tik 13-15 metų panelės.

Na tokias paneles dar pacias reikia priziureti lotuliukas.gif
Atsakyti
per savaite, dirba jau 2 metai pas mus
Atsakyti
Mums pasisekė gana greitai rasti auklę. Tiesą sakant, pasisiūlė ji pati. Vaiko auginimo atostogų man dar buvo likęs geras pusmetis, kai, vaikštinėdama su dukryte, susitikau netoliese gyvenančią moterį. Ji juokaudama pasakė: " Po Naujųjų išeinu pensijon - gal reikia auklės?" Po to pridūrė: "Juokauju" doh.gif . O man ta mintis labai patiko. Jau buvome pradėję dairytis auklės, o šią moterį pažinojome kaip tvarkingą, mielą, giliai tikinčią moterį. Ir ką - po mėnesio pateikėme jai pasiūlymą. Ji dar kartą pasakė, jog tada tik pajuokavo, bet sutiko pagalvoti unsure.gif . Labai norėjau, kad tik neatsisakytų. Tikrai nudžiugome, kai gavome teigiamą atsakymą thumbup.gif .
Štai jau du mėnesiai praėjo nuo tos dienos, kaip ši moteris pradėjo pas mus dirbti. Esme labai patenkinti, nes dukrelė mielu noru lieka su ja, netgi jai išėjus namo, dažnai paklausia: "O kur Marytė ?"(toks auklės vardas) wub.gif .
Atsakyti