Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

Nuo kada galima duot vaikui makaronu. Kokie geriau? g.gif
Atsakyti
Mano leliui greit 7 men.neseniai dariau kose su makaroniukais mazais-kazkodel nevalge schmoll.gif .Jokiu isberimu nebuvo po makaronu davimo...
Atsakyti
Sveikos. Mano vaikinui tuo 10mėn, bet tik prieš kelias dienas paragavo makaronų. Taip jis mano virto valgio nevalgė, tai maitinosi Hipp tyrelėm visom. O kai išviriau makaronus tai taip skaniai valgė, kad žiūrėt gražu buvo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitav: 10 sausio 2007 - 15:00
Mano sūnelis labai mėksta makaroniukus. rolleyes.gif Mes nuo dešimties mėnesiu juos valgome. essen.gif
Atsakyti
Dominykui tuoj sueis 9mėn. po kelių dienų ir ragausim makaronus thumbup.gif (p.s. dabar žuvį ragaujam, tai laukiam ar nebus bėrimų).
Atsakyti
Maniskiui 10 men, makaronus pradejo pries menesi valgyt, labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Maniskei po savaites bus 9men.mes irgi ragavom makaronu koses viriau su mesyte,bet nelabai jai patiko verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, as savo mazajam kleckui makaronu pirma karta daviau 7men. Ju buvau idejusi i darzoviu kose, tai labai skaniai valge. Dabar kartais darau su vistiena, bulvemis ir morkomis, tada dar idedu ir makaronu. Nu nezinau, atrodo jokios reakcijos nebuvo g.gif
Atsakyti
O kaip ruošiat makaronus? Sutrinat blenderiu ar smulkius verdate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule97: 16 sausio 2007 - 15:42
Aš tai daviau gal kokių 8 mėnesių, perku tuos smulkučius, išverdu, sumalu su blenderiu ir sumaišau su mėsyte, morka arba įdedu truputį svieto, sūrio ir sumalu smile.gif
Valgom puikiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaliaG: 16 sausio 2007 - 19:16
Makaronus galima duoti nuo 8men.
As tai isverdu ir stambesniu ir po viena duodu, valgo thumbup.gif
Atsakyti
O kokios firmos makaronus duodat? Ir as planuoju pradeti.
Atsakyti