Įkraunama...
Įkraunama...

Aplinkui apšvitinti žmonės

Sveikutes,
Yra tokia situacija, buvome vyro giminių susirinkime, ir vienas dėdė, yra šiuo metu gydomas švitinimu. As sedėjau nuo jo per 2 metrus, ar man tai pavojinga?
Atsakyti
ar galejo tai pakenkti ne man, o mano maziukui ? (pirma zinute vyras parase, nes as sedziu ir nervinuosi)
Atsakyti
QUOTE(Sigute! @ 2006 12 25, 20:02)
ar galejo tai pakenkti ne man, o mano maziukui ? (pirma zinute vyras parase, nes as sedziu ir nervinuosi)

Manau, kad neverta pergyventi dėl vienkartinio kontakto su apšvitintu žmogum, tačiau kiek žinau, po apšvitinimo žmonėms bent jau 1 mėn. nerekomenduojama turėti kontaktų su kitais žmonėmis, ypač su vaikais ir kūdikiais, nes toks žmogus dar kurį laiką "spinduliuoja". Čia jau pačių ligonių sąmoningumo ir sąžinės reikalas nedalyvauti masiniuose susiėjimuose. Gal skamba ir žiauriai, bet toks jau tas gyvenimas ir negalima galvoti vien tik apie save schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 04 28, 15:50)
Manau, kad neverta pergyventi dėl vienkartinio kontakto su apšvitintu žmogum, tačiau kiek žinau, po apšvitinimo žmonėms bent jau 1 mėn. nerekomenduojama turėti kontaktų su kitais žmonėmis, ypač su vaikais ir kūdikiais, nes toks žmogus dar kurį laiką "spinduliuoja". Čia jau pačių ligonių sąmoningumo ir sąžinės reikalas nedalyvauti masiniuose susiėjimuose. Gal skamba ir žiauriai, bet toks jau tas gyvenimas ir negalima galvoti vien tik apie save  schmoll.gif

Žiūrint koks švitinimas tam žmogui buvo taikytas. Jeigu išorinis, tai kaip po rentgeno nuotraukos jis aplinkinių tikrai neapšvitins, spinduliai įėjo ir išėjo. Bet būna , kad gydoma įvairiom radioaktyviom medžiagom, kurios organizme kaupiasi ir švitina ilgesnį laiką, tada kaip rašė jurk viskas tinka. Manau, kitą kartą reiktų nesidrovėti ir pasiklausti to dėdės kaip yra iš tikrųjų, kad paskui nereikėtų jaudintis ax.gif .
Atsakyti