Įkraunama...
Įkraunama...

Cheesecake'as

QUOTE(*tiute* @ 2009 10 04, 12:20)
user posted image

Sūrio tortukas, receptukas ir detalus fotoreportažas sandeliuke

Skanaus!  bigsmile.gif



gal kas nors turite issisaugoje sita receptuka kazkur?? nes linkas nebeatsidaro, o kepdavau butent si pyraga. senokai nedariau, tai nebepamenu smile.gif
Atsakyti
Kepiau rikotos sūrio pyragą. Truputį pakeičiau originalų receptą:

Pagrindui:
130 gramų kukurūzų miltų (nes MB netoleruoja glitimo)
1 kiaušinio
45 gramai sviesto
30 gramų smulkaus balto cukraus
1 šaukštelio sodos

Sūrio masei:
250 gramų rikotos
150 gramų graikiško jogurto
Vanilės
2 kiaušinių
3 šaukštai cukraus

Skanu, bet dar skaniau būna, kai pagrindas iš smulkintų sausainių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 25 kovo 2014 - 13:00
Radau vieną Nigellos Lawson receptą, kuris atrodo labai paprastai paruošiamas ir geras. Cheesecake'as su vyšniomis. wub.gif

Išsamus video: https://www.youtube....h?v=-wD1sCODVm0
Atsakyti
QUOTE(CherryStone @ 2014 04 18, 01:36)
Radau vieną Nigellos Lawson receptą...

Visi Nigellos siūlomi receptai yra paprasti ir greiti, bet ji naudoja double cream, dėl ko kai kurie desertai gali nepavykti. Be to ir cukraus kiekį tenka mažinti kai kuriuose jos receptuose. Bet... visi jos desertai (ir ypač sūrio pyragai) tikrai verti dėmesio.
Atsakyti
Vakar pagaminau žaliavalgišką sūrio pyragą, jeigu galima jį taip pavadinti biggrin.gif Visai skanu, vis kažkas naujo smile.gif
Atsakyti
Toliau tęsiu savo eksperimentus sūrio pyragų gamybos srityje smile.gif Šįkart kepiau mini sūrio pyragėlius su Oreo sausainių pagrindu, tik be plaktos grietinėlės. Pyragėlius kepiau silikoninėse keksiukų formose, dar įklojusi popierines formeles, kad lengviau būtų išimti. Keletą pyragėlių padariau vietoj maltų sausainių ir sviesto masės pagrindo įdėjusi tiesiog Oreo sausainį, irgi neblogai gavosi. Tokius pyragėlius galima patiekti apverstus, nesimatys persprogimų, jei tokių yra. Kepti ilgai nereikia - apie 20 minučių.
Jei mėgstatte Oreo sausainius, patiks ir šie pyragėliai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 12 sausio 2015 - 15:48
O as savo ruostu galiu rekomenduoti isbandyta ir mums laaabai patikusi "Skanaus gyvenimo" surio torta.
Tas virsutinis karameles sluoksnis duoda savo cinkeli. Keli mano pakeitimai: vietoj migdolu riesutu, naudojau graikinius; o vietoj rikotos surio - trinta, svelnia varske is kibirelio; ir nestaciau kepti torta i vandens vonele. Neziurint i mano pakeitimus torciukas gavosi dregnas ir tiesiog tirpstantis burnoje. wub.gif
Atsakyti
Jei nusibodo klasikinis sūrio pyragas, siūlau naują receptą:
Marmurinis sūrio pyragas
Gaminam kaip įprastą sūrio pyragą, tik dalį sūrio masės sumaišome su ištirpintu šokoladu, paskui viršų išmarginame šokoladine mase. Šiame YOUTUBE įraše galima pažiūrėti pavyzdį, kaip marginti.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Neseniai kepiau trijų ingredientų sūrio pyragą, labai neblogas ir gana paprasta gaminti smile.gif Receptas čia My Webpage
Atsakyti
Sveiki,

Sena tema, bet gal kas nors man ir padės 4u.gif

Neseniai bandžiau kepti šį Cheesecake'ą: http://www.beatosvir...-surio-pyragas/

Ir nepavyko. biggrin.gif Prapjovus pyragą viskas išbėgo (nors buvo labai skanu, tik viskas atrodė kaip košė blink.gif ). Gal kas patartų, kaip galima pakoreguoti šį receptą, o gal jūs kepėte, ir jums pavyko?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CookieLT @ 2017 07 09, 18:05)

Ir nepavyko.  biggrin.gif Prapjovus pyragą viskas išbėgo (nors buvo labai skanu, tik viskas atrodė kaip košė  blink.gif ). Gal kas patartų, kaip galima pakoreguoti šį receptą, o gal jūs kepėte, ir jums pavyko?

Ačiū  4u.gif


ar manų nepamiršote? jie turėtų priduoti tvirtumo. aš tai dedu vietoj manų kukurūzų krakmolo.
kokį sūrį naudojote? grietinę riebią naudojote? gal per trumpai laikėte šaldytuve? paprastai jis kuo ilgiau, tuo labiau sutvirtėja. aš iškepu šį pyragą 2 dienas prieš šventę, tada gerai įsuku į foliją ir per 2 dienas jis pasiekia reikiamą konsistensiją, o iš pradžių būna dar toks kaip drebučiai.
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2017 07 09, 21:13)
ar manų nepamiršote? jie turėtų priduoti tvirtumo. aš tai dedu vietoj manų kukurūzų krakmolo.
kokį sūrį naudojote? grietinę riebią naudojote? gal per trumpai laikėte šaldytuve? paprastai jis kuo ilgiau, tuo labiau sutvirtėja. aš šį pyragą iškepu 2 dienas prieš šventę, tada gerai įsuku į foliją ir per 2 dienas jis pasiekia reikiamą konsistensiją, o iš pradžių būna dar toks kaip drebučiai.


Manų netgi daugiau pridėjau, kadangi komentaruose pasiskaičiau, kad ne man vienai taip atsitiko biggrin.gif
Šaldytuve laikiau per naktį, + dar kelias valandas vakare. Kitą kartą reikės gal dar ilgiau laikyti... Grietinė buvo riebi, visa kita lyg irgi gerai, naudojau Philadephia
Atsakyti