Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jūsų šeimoj dažniausiai rūpinasi augintiniu?

Apklausa: Augintinio priežiūra dažniausiai užsiimat: (221 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mes auginam 4papugas ir seska,bet visas rupinimasis tenka man.vyras tik pasidziaugt megsta,o tvarkyt tai nelabai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Girtis negražu, bet pasigirsiu... blush2.gif
Man 14 metų. Kiekvieną gyvūną, kurio užsigeidžiu iki jo gyvenimo galo prižiūriu pati. Taip darau gal jau nuo 7 metų. Šiuo metu namuose yra šuo, mažas akvariumėlis ir vėžliai. Šuo ir akvariumas yra mano ir tėvai NIEKADA nei tvarko akvariumą, nei vedžioja šunį, nebent būna tokie atvejai, kaip per šias Kalėdų atostogas: krikšto mama pasiėmė mane pas save, kad prižiūrėčiau jos mažylę, arba kai būnu kokios nors draugės gimtadienyje, bet jei aš esu namie, visada išvedu savo šuniuką. Tiesa, kartais būna, kad tėvai patys nori pavedžioti Rufą, bet čia jau kita kalba.
Manau, kad jei vaikas nori gyvūnėlio, pirmiausia jis turi būti pasiruošęs jį prižiūrėti. smile.gif
Atsakyti
Saunuole Plepatuska! Jei visi vaikai prasantys teveliu nupirkti gyvuneli juo taip rupintusi - nebutu ismetamu ar dovanojamu gyvuniuku smile.gif
Atsakyti
Asku,kad as bigsmile.gif .Vaikai ir vyras tik pasizaidzia su papuga ir triuseliu,o va narvelius turiu tvarkyti as... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 11 kovo 2012 - 20:28