Įkraunama...
Įkraunama...

Ricotta sūris

Interneto platybėse radau kaip pasigaminti mozzarella ir ricotta sūrius. ( ČIA ) Su google vertėju išsiverčiau, nesąmonė gavos biggrin.gif

Nelabai aiški sudėtis - žalias pienas, tai čia tikriausia turima omeny, kad naminis, sudėty rašo nenugriebtas, o vėliau žalias g.gif Arba " 1 1 / 2 Puotelė Fermentinių tabletės ištirpinti 3 uncijos vandens" tai kas čia per stebuklas biggrin.gif

Galbūt kažkam bus naudina, gal kažkas padės su vertimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 10 05, 09:36)
Interneto platybėse radau kaip pasigaminti mozzarella ir ricotta sūrius. ( ČIA ) Su google vertėju išsiverčiau, nesąmonė gavos  biggrin.gif

Nelabai aiški sudėtis - žalias pienas, tai čia tikriausia turima omeny, kad naminis, sudėty rašo nenugriebtas, o vėliau žalias  g.gif Arba " 1 1 / 2 Puotelė Fermentinių tabletės ištirpinti 3 uncijos vandens" tai kas čia per stebuklas  biggrin.gif

Galbūt kažkam bus naudina, gal kažkas padės su vertimu  rolleyes.gif

Vaidulka 4u.gif
Aš,jau kurioje tai temoje esu rašiusi pateikusi lentelę .
Užsienietiškuose receptu žurnaluose produktų kiekis matuojamas uncijomis.
Uncijos{oz.} pvz pateiksiu {2 uncijos -60mililitrai ml. toliau 2,53 oz.-uncijos75 ml.,4oz.125ml.
Antra,1 1/2,tai reiškia,kad tai yra vienas to matavimo kiekis ir,dar viena antroji to kiekio.
Aš,tikiu,kad bus aišku,jeigu ne klausk.? 4u.gif
Atsakyti
tas uncijas tai išsiaiškinčiau, bet kas yra tos fermentų tabletės? Man pati sudėtis neaiški blush2.gif Aš nežinau, gal ir ne toj temoj parašiau, bet kad daugiau nieko neradau biggrin.gif
Atsakyti
tikriausiai tos fermentu tabletes yra skirtos pienui fermentuoti, kad varske gautusi, ir tikriausiai ju Lietuvoj nei su ziburiu nerasi....o sakydama "zalias" pienas autore omeny turejo niekaip neapdirbta paprasciausia namini piena, kuri paskui maiso su pilno riebumo pasterizuotu pienu 50/50...taip pat pirktinis pienas neturi buti "labai pasterizuotas", kaip kad rasoma recepte, tai kiek suprantu, tik lengvai pakaitintas gaminimo procese....tikiuosi suprantamai paaiskinau..smile.gif
google paziurejau, kas yra tas "rennet" ir kiek supratau, tai yra verseliu skrandzio fermentas, kuris dalyvauja virskinimo procese....tiksliau tai yra enzimu kompleksas, pagaminamas zinduoliu skrandziuose, padedantis virskinti motinos piena, ir daznai naudojamas suriu gamyboje...cia wikipedijoj radau paasikinima kas yra tas rennetas....bet jo buna ir dirbtinio.....
mano mama surius gamindavo, tik neatsimenu ko ji pildavo i piena...lyg ir acto...o gal ir degtines kad piena sutrauktu....tik reikia kad jis butu daugiau rugusio pieno konsistencijos o ne varskes, t.y., kad nesusoktu gabaliukais.....
tikiuosi padejau siek tiek..
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loona666: 06 lapkričio 2011 - 11:45
Man rikotos sūris labai puikiai naudojasi desertiniams patiekalams: varškės pyragui, sūrio tortui ar tiesiog sluoksniuotam vaisių ir uogienės desertukui permatomoj stiklinėj ax.gif Ir skanu, ir sveika 4u.gif
Atsakyti