Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

" ir ar tiesa, kad vietoj jo bus Hipp 2 Combiotic? nes pagal sudeti tai sie du skiriasi "
tas pats tik papilditas probiotikais, nes kai pirkau combiotik, tai apacioi lipdukas priklijotas su paveiksleliu nuo to prie combiotiko strelkute. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelyyte: 09 rugsėjo 2011 - 23:11
Sveikos mamytes. Norejau suzinoti,gal kuri maitinate savo stebuklelius misinuku hipp infant milk bio 1. Jis dabar pakeite pakuote i hipp organik 1. Ar nepastebejote skirtumo tarp ju? Ar vaikuciai vienodai ji valgo? Kazkaip maniskiams sauskelniu ,,turtelis" su gleivem prasidejo ir butent nuo tada,kai pasikeite tas misinukas i organic. Ar cia sutapimas,ar tikrai del jo... Gal patartumete,ka geriau daryti, koki geriau pirkti misinuka ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, labai reikia patarimo, mano lialiai 9 men, jau antra para labai karsciuoja ir man nuo nuovargio nemegiu naktu ir nervinimosi sumaziejo pieno, tai as nupirkau damaitinti hipp 2 combiotic, bet dabar skaitau ir lig iseina kad jis nelabai mum tinka damaitinimui, ar as gal netaip supratau del to skubejimo , galva jau kvadratine verysad.gif nezinau ka ir daryt, duot ta misinuka per koki maitinima vietoj mp ar ne ar pirkti koki kita , patarkit ka daryt verysad.gif . aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva15: 16 rugsėjo 2011 - 18:32
sveikos mamytes. naujas hipp organic mums netiko,mes nuo jo net gygemes,todel perejom i aptamil....
Atsakyti
QUOTE(eva15 @ 2011 09 16, 20:31)
sveikos mamytes, labai reikia patarimo, mano lialiai 9 men, jau antra para labai karsciuoja ir man nuo nuovargio nemegiu naktu ir nervinimosi sumaziejo pieno, tai as nupirkau damaitinti hipp 2 combiotic, bet dabar skaitau ir lig iseina kad jis nelabai mum tinka damaitinimui, ar as gal netaip supratau del to skubejimo , galva jau kvadratine  verysad.gif  nezinau ka ir daryt, duot ta misinuka per koki maitinima vietoj mp ar ne ar pirkti koki kita , patarkit ka daryt  verysad.gif . aciu


misiniai yra pakaitalas MP tad drasiai duok vietoj savojo pieno
Atsakyti
Sveikos,

norėjau paklausti kokį mišinuką reikia pirkti leliukui kuris tik gimė? Turim pirmagimį, tai nelabai orientuojamės blush2.gif Dar klausimas, kur Kaune galima įsigyti šios produkcijos?
Atsakyti
Girdejau, kad Hipp misinukai atsinaujino, ir yra labai geri. Ten i sudeti neieina krakmolas kaip kituose misinukuose, kuris vaikams uzkemsa skrandzius. Tik girdejau, kad nelabai ji vaikai geria del skonio.
Atsakyti
mes nuo gimimo geriam HIPP PRE, poto HIPP 1, HIPP 2 combiotic , HIPP 3 combiotic, o dabar hipp 4. Esu labai patenkinta, jokiu bdu neturejom smile.gif
Atsakyti

 ! 
Mielos mamos,

Jau nebežinau kelintą kartą kartoju: maisto produktų prekyba/dovanojimas (tame tarpe ir mišinukų, tyrelių ir kt.) forume yra draudžiamas!


Atsakyti
Maniskis geria HIPP2 Organik . Problemu nera
Atsakyti
sveikos visos mamytes,
noriu atgaivinti temele ir pasiklausti ar hipp 1 ir hipp pre geri misinukai , ir ar gerai tirpsta? nes aptamil comfort naudojom tai lb sunkiai tirpsta, be to ir viduriukus uzkiso sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sweeter @ 2012 06 27, 11:31)
sveikos visos mamytes,
noriu atgaivinti temele ir pasiklausti ar hipp 1 ir hipp pre geri misinukai , ir ar gerai tirpsta? nes aptamil comfort naudojom tai lb sunkiai tirpsta, be to ir viduriukus uzkiso sad.gif


Valgom Hipp Pre nuo 2 savaičių amžiaus. Seselė patarė pirkt būtent Pre, nes jis be kramolo, viduriukai laisvesni būna. Mums lyg ir tinka ir patinka, svoris auga normaliai, labai bijojau, kad per daug nepriaugtų. Kakutį daro 3-4 kartus per dieną, ne kietas. Tirpsta gerai, kartais ir vėsesniam vandeny padarau.
Atsakyti