Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos Montesori darželis

QUOTE(sara77 @ 2008 09 08, 17:38)
Jau savaite darzelyje bet iskarto pasigavome sloga.  doh.gif Kol kas su  virusais gana sekmingai kovojam ir i darza einam toliau, nors labai gaila vesti sloguojancia del kitu vaikiuku. Bet tokia ziauri kasdienybe.
Labai nusivyliau, kad aukletojos nesutinka neguldyti mano merginos pietu miego, arba pagulejusia pusvalandi leisti keltis, nes ji uzmiega 10 min iki kelimosi ir ziauriai issidarko musu rezimas, nes iki 23 val.  nebeina uzmigdyti nakciai. (mes pietu namie nemiegam nuo 1 m. amziaus)
Taigi tenka ieskoti kompromiso ir veisti tik iki pietu miego verysad.gif
Iloniux ir kiti naujokeliai kaip jums sekasi ?


Mes i ta darzeli sunu vedam nuo 3,5 m. Namie jis nebemiegodavo, o darzeli kuo puikiausiai 4u.gif Bet kadangi pakeitem gyvenama vieta ir buvo galimybiu nevesti i darzeli, tai nuo rugsejo nejo i darzeli, tai o siaube, vien apie ta darzeli ir tesnekedavo, mes ten sokdavom,rasydavom, darydavom ta ir ana...Bandziau ikalbet eit i kita darzeli, tai niekaip, sake o ka tu veiksi, kad mane vesi, sakydavau tau linksmiau bus, ten vaikai ir visokie uzsiemai , as tiek neuzimdavau jo.Tai kategoriskai atsisake, sake klyksiu, cypsiu, galiu ir keiktis ten pradet, sako bus jums geda ir nevesit, sako noriu i savo darzeli. Taip, kad rytoj pradedam vel eit i ta darzeli, paziuresim kaip mums seksis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 02 01, 21:45)
Mes i ta darzeli sunu vedam nuo 3,5 m. Namie jis nebemiegodavo, o darzeli kuo puikiausiai 4u.gif Bet kadangi pakeitem gyvenama vieta ir buvo galimybiu nevesti i darzeli, tai nuo rugsejo nejo i darzeli, tai o siaube, vien apie ta darzeli ir tesnekedavo, mes ten sokdavom,rasydavom, darydavom ta ir ana...Bandziau ikalbet eit i kita darzeli, tai niekaip, sake o ka tu veiksi, kad mane vesi, sakydavau tau linksmiau bus, ten vaikai ir visokie uzsiemai , as tiek neuzimdavau jo.Tai kategoriskai atsisake, sake klyksiu, cypsiu, galiu ir keiktis ten pradet, sako bus jums geda ir nevesit, sako noriu i savo darzeli. Taip, kad rytoj pradedam vel eit i ta darzeli, paziuresim kaip mums seksis 4u.gif

Kaip idomu, buvau kazka girdejusi, kad toks yra, kad moko per patyrima, nori lyginti lygink, nusideginsi, zinosi, na panasiai ax.gif betn taip, kai studijavau apie sia mokymo sistema aiskino ax.gif
mano mazasis lanko paprasta darzeli, bet irgi yra mandagus, moka elgtis su mazesniais, nes to mokome jo seimoje ax.gif
o ar nemanote, kad kategorsikas reikalavimas kaip jsu minejote ir visi tie grasinimai, tai vos ne tevu reketas ar kaip cia pavadinti, "tu man duok, o jei ne, pamatysi", kazkaip nenoreciau, kad mano mazasis taip elgtusi blush2.gif
Atsakyti
Labas,perskaiciau visa tema, tokie grazus atselepimai apie darzeli, daznai einu prosali tai pastebejau, kad labai daug mergyciu, dar su vyru juokemes ko gero berniukus neprima.Kazkas rase, kad vaikai mazai laiko praleidzia lauke, mano kieme yra paprastas darzelis tai vaikucius irgi isveda tik karta dienoj gal kokiam pusvalandziui o gal ir dar maziau. Noriu paklausti rusu ar lietuviu sis darzelis, nes kadaisia buvau susidurusi su viena mamyte, jos sunus lanke si darzeli, tai jie rusakalbiai.
Atsakyti
uzrasiau ir as savo dukryte ten,keliausim 2010 rudeni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kapitoška @ 2009 03 09, 15:44)
Noriu paklausti rusu ar lietuviu sis darzelis, nes kadaisia buvau susidurusi su viena mamyte, jos sunus lanke si darzeli, tai jie rusakalbiai.

Kiek zinau darzelis lietuviskas
Atsakyti
Sveiki,

ar yra lankanciu sita darzeli?? kazkaip cia labai tylu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano berniukui 3 metukai bus sausio menesi. Jis pas mane be galo jautrus vaikas. Nepatinka jam grubumas, mustynes, pestynes, triuksmas. Sunku jam tradiciniame darzelyje.
Tai siandien taip sugalvojau ir uzrasiau i Montesori darzeli. Sake kol kas vietu nera, bet sake pasiskambinti sausio men, tai gal kas ir atsilaisvins.
Vadove tikrai maloni moteris. Aciu Jai. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,kokia ten kaina to darzelio?
Atsakyti
QUOTE(kaciuks @ 2009 09 03, 10:15)
sveikos,kokia ten kaina to darzelio?

4u.gif Menesiui 200 Lt buvo pries vasara. Uz rugseji kai gausim pranesimus bus matyt, ar kas nors pasikeite ax.gif
Kaina tik siek tiek didesne nei tradiciniame darzelyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2009 03 15, 11:58)
Kiek zinau darzelis lietuviskas


Lietuviskas,bet yra viena grupe rusakalbiams 4u.gif

QUOTE(giedregie @ 2009 08 18, 10:53)
Sveiki,

ar yra lankanciu sita darzeli?? kazkaip cia labai tylu  smile.gif


Yra biggrin.gif

QUOTE(Vėja27 @ 2009 09 02, 13:47)
Sveikos 4u.gif

Mano berniukui 3 metukai bus sausio menesi. Jis pas mane be galo jautrus vaikas. Nepatinka jam grubumas, mustynes, pestynes, triuksmas. Sunku jam tradiciniame darzelyje.
Tai siandien taip sugalvojau ir uzrasiau i Montesori darzeli. Sake kol kas vietu nera, bet sake pasiskambinti sausio men, tai gal kas ir atsilaisvins.
Vadove tikrai maloni moteris. Aciu Jai. 4u.gif


thumbup.gif Jei neklystu,bendravai kuri laika pas klaipedietes bigsmile.gif Sveikinu su pasirinkimu,manau nenusivilsi 4u.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(Vėja27 @ 2009 09 02, 13:47)
Sveikos 4u.gif

Mano berniukui 3 metukai bus sausio menesi. Jis pas mane be galo jautrus vaikas. Nepatinka jam grubumas, mustynes, pestynes, triuksmas. Sunku jam tradiciniame darzelyje.
Tai siandien taip sugalvojau ir uzrasiau i Montesori darzeli. Sake kol kas vietu nera, bet sake pasiskambinti sausio men, tai gal kas ir atsilaisvins.
Vadove tikrai maloni moteris. Aciu Jai. 4u.gif


Tai Jums laabai tiks toks darzelis. Nenusivilsit tai tikrai. Mano nuoziura tai fantastiskas darzelis (as esu gan priekabi,isranki,pries pasirenkant si vos ne visus KL.darzelius apvaziavau), puiki programa , ir laukie pabuna kiek reikia,nuo oro salygu priklauso ir kiekvienam vaikui atskirai skyria laabai daug demesio,kazkoks ten labai protingas poziurys i vaikus nera krastatinumu kai kt.darzeliuose, o ju prisiziurejau ir prisiklausiau pakankamai, tik ziuriu dabar labai sunku papulti i si darzeli,dideles eiles ir t.t. Bet kad nevisiems vaikams tinka tokia programa tai tiesa,cholerikams - ten tikrai sunkuoka.Kas nustebino kad aukletojos man net gi skambina kad pasiteirauti kaip apsirengti vaika einant i lauka,arba jei vaikas pradeda labai liudeti visada pranesa, konsultoja kaip geriau pasielgti.Niekad nespaudiza jei vaikas nenori miego,tai ir nemiega,kol nepripranta, jei sunku atsikelti su kitis,tai jie laukia iki pask,minutes kol prabus,niekad nebaria,tik graziai paaiiskina,pamoka. Ir jau niekad negirdejau kad mustu. Gyvenu prie kt.darzelio tai prisiziurejau, kaip musami yra vaikai. doh.gif Nesakau kad negali buti ir ten kokiu nors isimciu,bet pati programa kitokia...)) zodizu ,mano manimu tai pats geriausias darzelis klaipedoje ir nors pjaukit lotuliukas.gif nuomones nepakeisiu
MYLIU SI DARZELI wub.gif Visada ramia dusia palieku ten savo vaika, pirma men mano vaikas net mama vadindavo aukletoja...)))) wub.gifO dabar verkia kai namuo reikia eiti,nes labai jau susidraugavo su vaikais

o mokam tai 230 ltper menesi

p.s ir labai man patinka kad grupej skirtingo amziaus vaikai, tai vaikas ismoksta rupintis mazesneis ir bendrauti su viresneis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 14 gegužės 2010 - 16:32
[quote=sara77,2008 09 02, 15:44]
[quote=ilonux,2008 09 02, 15:07]
Ką reiškia - žemesnis emocinis lygis blink.gif ?

Tai kad as ir nesigilinau, nes vis tiek buvom nusprende Montessori lankyti, o siuo metu su ta psichologe nesusitinkam, nes ji atostogauja rugseji.
Ai, maziau cia reikia visokiu nusipezejimu klausyti.
Sekmes visiems naujokiukams
[/quote]

SARA, neklausyk tu psichologu nuomones. Emocinis lygis kiekvieno vaiko daugiau nuo seimos aplinkos priklauso, baisu net girdieti visuokiu psichologu nesamoniu. doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti