Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir naminiai gyvūnėliai

QUOTE(Indruliux @ 2006 08 13, 00:24)
Na as manau kad vaikui butina turėt augintini. O toks augintinis kaip labradoras idealus seimos draugas thumbup.gif . Pati jei pirksiu tai toki. O dabar turim degu tai labai kandziojasi schmoll.gif, o maniske labai nori pazaist su juo bet...


Pati auginu labradora ir kai drauges atsiveda savo atzaleles tai jis su tais vaikais labai uzsima zaidzia labai atsargiai su jais bendrauja. Kaimynu vaikas paniskai bijojo sunu (tiesiog jau nesvaikai) tai pradejom su juo kalbeti, kad jis nepyktas, kad gali ji paglostiti tai dabar tiek tas vaikas tiek manuo suo kol neissimluoja ten jie abu tol nei vienas nei kitas toliau savo reikalais neina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukee: 23 spalio 2008 - 10:32
manu kad vaikams gyvunelis namuose isugdo atsakomybes jausma..vaikai tampa svelnesni,ismoksta rupintis...
kuomet mano sunui buvo 3 metukai ysigijom paprasciausia ziurkena... kad ir tokiam gyvuneliui kury tik retkarciais duodavau paglostyti jis atrado rupesty...ar pavalgyt ziurkenukas turi,o atsigerti...jau sakydavo mama reikia isvalyti,as tau padesiu..stebedavo gyvunely narvelyje istisai...iki tol vaikas buvo gan ,,saltas,, net kudikis budamas,stumdavo jai jy kas pabuciuot noredavo,niekad pats neprisiglausdavo..taigi mano sunu gyvunelis pakeite visiskai thumbup.gif
dabar ysigijome prancuzu buldogiuka...nes jau maciau kaip sunus nori kokio augintinio,nuo gyvunu parduotuviu vitrinu nenueidavo...o pastaruoju metu pats kompiuteryje ysirasydavo ,,suniukai,, ir ziurinedavo nuotraukas...
...zinoma visa seima norejome,dabar saunus laiko praleidimas visiems nueiti kartu y parka,ar kur nors y miskely nuvaziuoti su augintiniu:super
zinoma dar nesenai kaip ysigijome...bet sunus rodo tikrai daug demesio suniuko prieziurai,be galo myli ir rupinasi juo thumbup.gif
manau augintinis namuose tai didziule vaikams terapija-atsakingumo ugdymas,ir paprasciausiai vaikus ismokina svelnumo...

tiesa sunus dabar be jokiu problemu susitvarko savo zaisliukus thumbup.gif nes zino jai jie bus ismetyti ,bet kur, juos gali suniukas apkramtyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiekvienuose namuose turi būti nors vienas augintis kuris suteikia namams gyvibiniškumo ax.gif
Atsakyti
Manau, kad turi buti gyvunu namuose, bet tikrai negali uzkraut vaikui visos atsakomybes, nors gali juo pasitiket, bet buk pasiruosus, visad tam, kad pati priziuresi, ir valysi, ir maitinsi, na vaikas gali nebent padukt ar geriausiu atveju y lauka isvest doh.gif biggrin.gif , tad jei vaikas sako, mamyt, teveli, as priziuresiu, o pati nesi nusieikus tuom uzsiimt, tai tad reiktu gerai pagalvot.
Pavyzdziui mano vyras uzaugo taip ir nelaikes jokio gyvio doh.gif , na negaliu as to ysivaizduot, del to buvo priesiskai nusiteikes ir pries kate, kuri pirma atsirado musu namuose,
Pas mus, kai augau buvo visko, ir zuvyciu esam laike, ir sunu ir kaciu, ir ziurkenu, ir juru kiaulyciu, bet jie visi uzsibudavo pas mus gana trumpai, ne nepadvesdavo, tiesiog, mano mama neturejo laiko kada jais rupintis, tad visa atsakomybe tekdavo man, kol galu gale neapsikente isvesdavo tevai y kaima arba atiduodavo kam nors, susidarius kai kurioms apinkybems doh.gif schmoll.gif na patys neturejo laiko rupintis verysad.gif
Na manau taip irgi negalima, mama man nupirko suniuka, kai buvo keli metukai, nepamenu dabar kiek, parveze jy is Maskvos, balta bolone, ir paskui atidave ja draugams, nes as uzdarydavau ta suniuka y spinta, na mazas vaikas gi buvau, bet kaip dabar atsimenu, as gi maniau kad jis kaip zisliukas, bet vaika irgi reikai aukleti, o ne is kart sprest problema taip kategoriskai. Mama man dabar sako, tu vesk savo kate y kaima, nes tavo vaikui akis iskabins, na neliecia ji jos, jei ta nelenda, reikia vaika pirmiau auklet, nes gyvunas uz maza vaika protingesnis doh.gif , sakau, na jau ne nedarysiu taip kaip tu ax.gif
O silumos ir meiles mums augintiniai suteikia, atsidekodami uz rupesty wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2008 10 27, 19:06)
Kiekvienuose namuose turi būti nors vienas augintis kuris suteikia namams gyvibiniškumo  ax.gif


Aš ir taip sakau, su augintiniais linksmiau. thumbup.gif
Atsakyti
aš 100 procentų už šunis namuose thumbup.gif thumbup.gif Turim du šuniukus (anglų ir prancūzų buldogus) ir esame patenkinti, namai pilni judesio, tiek dukryčių tiek šuniukų dėka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš už guvūnėlius. Pati dar vaikas esu ir labai džiaugiuosi jog mama leidžia auginti šunį ,triušį ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(agnek @ 2008 12 03, 13:55)
aš 100 procentų už šunis namuose thumbup.gif  thumbup.gif  Turim du šuniukus (anglų ir prancūzų buldogus) ir esame patenkinti

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Mūsų namuose taip pat dvi "chuliganės" gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi už augintinius 4u.gif Tik yra viena sąlyga, augintinį reikia pirkti tokį kiek patys jūs jį galėsit prižiūrėti, nes mažylis gali nebent padėti tvarkytis, bet visą priežiūrą galima patikėti nebent mokyklinio amžiaus vaikui. Pati siaubingai norėjau gyvūnėlio ir jį tėvai nupirko trečioj klasėj - jūrų kiaulytę (nes žinojo, kad mes ir mokomės ir sportuojam, tai šuniukui nelabai turėsim laiko). Iki šiol džiaugiuosi, kad tikrai nors toks mažas padariukas, bet pakeitė charakterį: susinervuoji pasiimi į rankas, paglostai, pasišneki, nusiramini. wub.gif
Atsakyti
Jeigu gyvunas perkamas vaikui, tai tevai turi neatmesti tos galimybes, kad vistiek gali tekti ir teks patiems juo taip pat rupintis. Tai yra visi finansiniai reikalai susije su gyvuno islaikymu, veterinarines paslaugos ir pan. Kitas dalykas vaikai daznai domisi vienu ar kitu dalyku laikinai, tai yra tol kol to neturi ir nereikia ideti pastangu, o kai gauna randa nauju noru. Aisku yra isimciu, bet vaikai yra tik vaikai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanila @ 2008 12 26, 11:45)
Aš irgi už augintinius 4u.gif Tik yra viena sąlyga, augintinį reikia pirkti tokį kiek patys jūs jį galėsit prižiūrėti, nes mažylis gali nebent padėti tvarkytis, bet visą priežiūrą galima patikėti nebent mokyklinio amžiaus vaikui.

Siūlyčiau dar kačiuką ar šuniuką įsigyt mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Meiles_naktys @ 2008 12 26, 12:19)
Jeigu gyvunas perkamas vaikui, tai tevai turi neatmesti tos galimybes, kad vistiek gali tekti ir teks patiems juo taip pat rupintis.

Manyčiau, jog tai - niekam NE naujiena ax.gif

QUOTE(Meiles_naktys @ 2008 12 26, 12:19)
Aisku yra isimciu, bet vaikai yra tik vaikai.  ax.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Borzika, o as manyciau, kad kai kam naujiena. Nes zinau ne viena atveji kai perka sunis vaikams (pvz kaip auksaspalvis retriveris), o po to vajeee, vaikas nebenori vedziot, nebenulaiko ir tt... keliauja gyvunas i kitas rankas geriausiu atveju, o blogiausiu i prieglauda arba gatve.
Atsakyti